Za free dojde do czegoś?

witam , mam pytanie czy bez wydawania hajsu w item shopie można dojść do czegoś w runes of magic?

Na początku dasz rade, ale potem nie sądzę. Sam doszedłem tam do około 40 poziomu, ale powiem Ci szczerze, że po 30 trzeba skorzystać z IS żeby cokolwiek zrobić. Takie jest moje zdanie.

Nie zgadzam się z przedmowcą, bo gram w RoMa długo i powiem że do 62 lvla dojdziesz spokojnie wystarczy farmić kase i gitara :D

Zgadzam się z Kroke do 62 lvl dojdziesz bez is ale musisz bardzo długo zarabiać na instacjach takich jak KS a jak zarobisz kupujesz itemka i jesteś koks :D

dziękuje wam bardzo;)

Czyliii Zamiast cieszyc sie gra, bawic sie nia, bedziesz robil przez miesiac jedna czynnosc, aby wykupic jakis glupi mieczyk. Jesli tak to wyglada, to odradzam : P.

Czyliii Zamiast cieszyc sie gra, bawic sie nia, bedziesz robil przez miesiac jedna czynnosc, aby wykupic jakis glupi mieczyk. Jesli tak to wyglada, to odradzam : P.

niekoniecznie, po za tym zawsze może kupić diasy za kasę w grze. Ja grałem do 55lvl i używałem IS, ale kupowałem raczej coś co przydałoby mi się później - oczywiście mounta kupiłem, bo bez niego ani rusz - kamienie fuzji, talony na plecak itp.

Ogólnie gry MMO RPG ciągną za sobą sporo czasu oraz pieniędzy :/ W każdym mmo no może prócz WOW'a trzeba wydawać kasę w item shopie na dodatki żeby być kozakiem ^^ W WOW'ie dobrze to zrobili dali abonament i tyle.. Jakieś pieniążki na pewno będziesz musiał wydać :( No chyba , że się uprzesz i koniec ^^ Powodzenia

W romie maksymalna instancja bez ingerencji itemshopu to ks, dalej aby ktoś cie zabrał musisz posiadać te minimum 20k hp co w romie bez is jest niemal niemożliwe no chyba że masz kumpli co cie wystatuja w dodzie czy arenie bo wątpię aby rozdawali za darmo staty ze świątyni czy grobowca lecz to nie zmienia faktu iż potrzebne na to będą kamienie fuzji jak i doładowania do transmutora, inaczej mówiąc ks to limit.

Ps: cale eq wystatowane dodem do około 40k hp co już wygląda w miarę przyzwoicie

@Nerfin

Masz zerowe pojecie o mmo wiec siedź cicho, tylko WoW?!?! Haha, masz jeszcze GW, Aion, Rift, mozna też zaliczyć LoL.

@Salek

Też tak można, ale jeżeli chcesz bić tylko mobki w RoM'ie. Chcesz w RoM'ie chodzić na insty czy PvP??? Płać. Takie moje zdanie (a grałem w to troszkę).

Ja tylko napiszę ,że bez item-shop'ka to nie będzie łatwa gra ! ale jak chcecie ;d

warn_ico.png
Warn za archeologie. - crracked

Temat został zamknięty. Powód: Temat już nie aktywny.

witam , mam pytanie czy bez wydawania hajsu w item shopie można dojść do czegoś w runes of magic?