Zacząć czy nie

fakt ludzie z patronem szybciej zyskują , gram bez i jest dla mnie jakieś wyzwanie dogonić reszte

Bez patrona masz wersje demo. Nie masz możliwości posiadania domu/farmy. Nie możesz nic produkować. Nie odradza Ci się Labor Points podczas gdy jesteś offline. Nie możesz zrobić tylu kursów z paczkami/rybami co inni.

Pve jak cię mogę czy to wow , Aion czy Arche nie widzę róźnicy a grałem we wszystkie tytuły

Chyba żartujesz.

End game nie ma żadna gra , wszyscy oczekują cudów na kiju

Ale jedne są gorsze od innych. Niektóre gry mają kompletnie nieprzemyślany przez twórców "end game".

jest tak
-bez patrona da sie zyc a o niego trudno nie jest
minusami braku pratrona jest TYLKO FARMA (labor to nie problem bo sa na to poty)
-PvE jest baaardzo skromne jest mało instancji i raidów a z raidów nic nie dropii (bardzo szkoda bo dungi sa fajnie zrobione)
-PvP jest epickie ciągłe wojny daja mase zabawy
-Gra ma mase klas do wyboru
-Ciagle sie rozwija (w KR jest 1.7 my mamy 1.2 zapowiedziano nawet 3 nowe rasy)
-Boty hacki jak w innych gra sa bo sa (skonczcie pieprzyć bo w gw2 Teso L2 i innych grach były hordy botów albo syfu typu maniupalacji pakietami i na 1 hita cie zabijali)

Gra ogólnie jest baardzo świeża i nas i daje wiecej niż sie wydaje...
-Można łapać bossy jako pety
-Zbierać tytuły i rzeczy za honor
-bawić sie w super crafting (serio fajny ale ciezki i baaardzo oplacalny)
-piraci i łowcy piratów
-Farmy i zabawa w rolnika :D
-CASTLE SIEGE z prawdziwego zdarzenia gdzie zamek buduje sie od 0 ! A tego nie byłooo oooj dawno...

Gra ma swoje wady i zalety ale jest u nas pare meichów wszystko co maja to dopracują z czasem. Nawet WOW potzrebował lat na swoja renome
Najłatwiejszy sposób to wbic 50 i sprawdzić samemu


EDIT innymi słowy jak ktos chce to znajdzie powód do grania złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy

No wiesz ja grałem od alphy i w tym co piszesz jest sporo racji ale też nie wspomniałeś o takich sprawach że jak ktoś ładuje kupe kasy a są takie perełki na każdym servie to nigdy z nim nie wygrasz. Ludzie już mają najlepsze sety bronie. Nawet jeżeli za jakiś czas ich dogonisz to oni znów cie wyprzedzą.

A gdzie tak nie ma ? Nie ma mmo gdzie nie ma "Koreańca" Który nolifi z gildia i maja wszystko w chwile... Proste ze samemu nic nie zdziałasz jak musisz robić np set z raidbossa... (red dragon i leviathan)
Gdzie wypadnie ci pare matsów a tzreba go zabic z 10x... bije go z 50 osob... ciezko bez zgranej dobrej gildi i pewnego poswiecenia. W grach mmo nie ma tak łatwo

Ale wiesz pare set euro też pomaga.

Ale wiesz pare set euro pomaga wszedzie -.- Nie ma gry F2P gdzie wydasz "pare set euro" i nie bedziesz lepszy... nawet same potionki na boosty czy cokolwiek.
Tu jest bajka... ani enchant scrolli ani broni ani nic nie ma w ISie
Jedyne co potzreba by być dobrym to maaasaaa czasu i ludu do pomocy. Gry MMO to nie są gry solo i w ŻADNEJ nie bdziesz top graczem grajac sam, bądź będąc nikim w gildi (jakim low randomem którego nikt nie zna takim mało kto pomaga nawet w dobrych gildiach)

Jedyna droga do topki w mmo to zżycie z gildia i masa czasu, kasa to przyspieszy ale nawet wydając krocie sam gówno zdziałasz....

ekonomia w tej grze leży przez poliyke trionu (wprowadzenie boxów itp.) oraz boterów ns starcie dało sie wyrwać patrona za max 90 golda teraz miedzy 170-200

Ale wiesz pare set euro pomaga wszedzie -.- Nie ma gry F2P gdzie wydasz "pare set euro" i nie bedziesz lepszy... nawet same potionki na boosty czy cokolwiek.Tu jest bajka... ani enchant scrolli ani broni ani nic nie ma w ISieJedyne co potzreba by być dobrym to maaasaaa czasu i ludu do pomocy. Gry MMO to nie są gry solo i w ŻADNEJ nie bdziesz top graczem grajac sam, bądź będąc nikim w gildi (jakim low randomem którego nikt nie zna takim mało kto pomaga nawet w dobrych gildiach)Jedyna droga do topki w mmo to zżycie z gildia i masa czasu, kasa to przyspieszy ale nawet wydając krocie sam gówno zdziałasz....

W tej grze jedyne czego potrzebujesz to bot za 4 dolce miesięcznie.

Miesiąc temu o godzinie 23:00 na kontynencie haranaya 70% graczy stało w miejscu, biło mobki a przy niskiej ilości hp/mp używało fletu/gitary.

Oczywiście, jest poprawa. Tylko, że cały zysk z bota przed zbanowaniem i tak został przeniesiony na główną postać przechodząc wcześniej przez 4 inne konta, ostatecznie będąc wydanym na crafting itemów delphinad/celestial.

Magar piszesz że gildia ci jest potrzebna i masa czasu, No nie zgodzę się bo znałem graczy którzy wydali po pare tysięcy euro byli bez gildi kupowali mase golda i mają najlepsze sety, wcale ci tu gidla dużo nie daje. W tej grze tylko crafcowane itemy są coś warte jak ktoś wyłoży mase golda to czy twoja gildia zabije krakena 150 razy czy nie i tak będziecie w tyle bo bronie jak i sety są najlepsze z craftu. żaden boss nie offeruje lepszego sprzętu niż tego co sam zrobisz z craftu. Gildia ci daje tylko że możesz miesz zamek i strój za lord coiny z red dragona masz podobny strój i do tego nie potrzebujesz gildi.

No dobra ale teraz jaka frajda KUPIC taki gear? Fakt można wydać mase kasy i kupic na AH set ale mało kto wystawia itemy ponad celestial grade(wogole malo jest samych celestiali a gdzie mythic)...

Co do patrona za 90g? HAHAHAHAHAHAH na starcie kosztował 40 -.- a teraz 28... To normalne... bo kto ci kupi coś za 100G jak najogatszy człowiek na starcie moze miał z 50... Pomyśl...
A po drugie bot za 4$ ? W jakiej gzre nie masz platnego bota ? Nawet w LOLu masz

Gra ma swoje miusy nie zaprzecze ale z F2P to jest jedna z lepszych gier obecnie. Po za tym wymagacie Bóg wie czego od F2P gdzie gry P2P miały niebo gorszy start -.-
Głupie TESO miało boty pozwalające chodzić pzrez ściany, czy multiboxy na speedhacku
WoW? Gw2? D3?
Uczepiliście sie gry F2P chcąc niewiadomo czego wiedząc ze boty to norma w grach -.- Pomyślcie chwile jak wygląda rynek i potem piszcie, bo zachowujecie się jakby problem botów był tylko w AA

Ekonomia? WOW drogie itemy w grze na AH. Bo fakt skoro ludzie zarabiają na crafcie za 1 item 1k Golda to Premka za 15$ dalej bedzie sie opłacalnie sprzedawała za 40g... wiedząc ze można ją sprzedać drożej :D


EDIT Co do patrona ? Nie tylko on drożeje bo wszystko idzie w góre czyli nie tak cieżko o niego

Magar, sorry ale ty weź i przeczytaj co ty piszesz, widać czarno na białym, że funboy z ciebie, pewnie żeś cośtam osiągnał i teraz boli jak po analcu XD.

Pierwszego patrona kupiłem za $ drugiego już za 90+g x2 trzeci by mnie kosztował już 170gx2, z czego jeszcze na poczatku gry łatwiej się było golda dorobić samo thunder tree ludki u mnie w gildii sprzedawali po 700golda+ z czego z dnia na dzień zeszło to do 300golda xD każdy wie dlaczego XD

Grałem 2 miechy od premiery i widziałem co się działo w grze i na rynku, jak boterzy dostawali unbany i wracali do swojego procederu wcale się z tym nie kryjąc... tak jak ktoś wyżej napisał póki co nie opłaca się grać, jak trion sie ogarnie to MOŻE wróce i wam też radze

O balansie na arenach już nie napisze, tam dopiero widać co daje gold zdobyty w różny sposób XD

... teleport hacki i oddawanie paczek z tym powiązane XD i już jest masa golda obliczcie sobie ile można w dzień uciułać xD

Ciekawe jaki jest odsetek botów do graczy, bo pod koniec mojej przygody z ową grą nie było dnia, żebym takowego nie spotkał :)

ps Magar, ze co drożeje szybciej prócz patrona bo procentowo to on ma największy przyrost xD?

lookajcie

https://www.youtube.com/watch?v=eGE5VsLTKmc

https://www.youtube.com/watch?v=4Vvdq3g9kG4

https://www.youtube.com/watch?v=MtePRRUq6XM

i cała masa innych TRION nic z tym od premiery nie zrobił XD

Wow gra ma pare miechów wiec musi byc tak dopracowna jak inne majace pare/parenaście lat :D Yeeeyyy
Nie jestem fanbojem bo widze minusy gry, ale graczem wiedzącym ze hacki sa wszedzie -.-

Oczekiwać od gry F2P masy rzeczy po paru miesiacach
W grze nie mam prawie nic po za 4 APEXami (zbierałem sporo bo mam mało czasu na granie)

Daj mi przykład MMORPG FRI TU PLEJ (nawet b2p czy p2p) gdzie nie ma bot'ów... Hack'ów exploit'ów i bug'ów
No postaraj sie tylko i zaskocz mnie :)

Ja tam wkurzam sie jak każdy, ale widze że gra daje sporo i ciągle sie rozwija. Zobaczymy jak bedzie to wyglądało za pół roku


EDIT I nie ja jestem fanbojem a ty hejterem... Jak ślepym tzreba być by widzieć hacki w 1 grze, po mimo faktu, że cały rynek mmo jest nimi zawalony


Hacki są wszędzie deal with it

Właśnie ludzie wydaja mase kasy i już maja bardzo dobry gear jak na taki etap gry który mozna spokojnie nazwac początkowym, śmieszne jest ze najlepszego bossa w grze zabijasz po 2 miesiacach, połowa aspektów gry to sie robi na bugu.

To z gearem to fakt nie wiem po co tak sie wypacać skoro zaraz będa red dragony ;p A co do bossów to właśnie dobrze ! W każdym naprawde dobrym mmo zanim ktoś ubił najlepszego bossa mijały miesiące

"PvP jest epickie ciągłe wojny daja mase zabawy" - ahahahahahahahahahahahahah epickie pvp to bylo w L2 podczas siege lub gang party, w AA to kupa. W L2, WoW i paru innych tytulach to może jest epickie lub dobre, bo w AA to jest dno i totalna porazka.

Magar 2 miechy a nawet wczesniej pada najlepszy boss w grze troche czego innego się spodziewałem, liczyłem minimum pół roku a rok.

Co do red dragona Magar to masz z niego tylko strój i itemy co craftu z których robisz biżuterie nic wiecej.

Poczekaj nie ma jeszcze Leviathana i red Dragona wiec no wszystko przed nami

Tyko magar ekonomia w tej grze to podstawa i takie hacki i boty ją tu kompletnie zniszczyły, w innych grac nie jest to tak odczuwalne kropka :)

Edit:

Podsumowując, każdy kto chciał przeczytał i wyciągnie własne wnioski na teamat hackow botów i tego, że trion nic z tm nie robi (nawet jak robi ludzie dostają unbany).

Bardzo potrzebnego patrona który z miesiąca na miesiąc drożeje i jak nie masz czasu kilka godzin codziennie na grę to nie ma szans ze na niego zarobisz XD, a jak juz nazbierasz to zaraz bedziesz zbieral na drugiego :)

tu są fajne filmy xd

jak próbujesz zabić bota

https://www.youtube.com/watch?v=SLn6TDB3x-M

spróbuj zając dom xD do tego też jest hack :)

https://www.youtube.com/watch?v=6Qf33Lp_MyE

Trade run z teleportacją :)

https://www.youtube.com/watch?v=4seJCYPCp28

to jest ciekawe manipilowanie cenami XD

https://www.youtube.com/watch?v=fdUzeS3Sx5Q

To najlepsze :)

https://www.youtube.com/watch?v=RREXvl964x0

https://www.youtube.com/watch?v=LS_ZZcEREeQ

https://www.youtube.com/watch?v=LS_ZZcEREeQ

Chyba tylko parę gier może sie pochwalić wiekszą ilością hacków... tylko że one mają większą liczbę graczy xD w AA jest masakra ot na kązdym kroku już na pierwszych lvlach widziałem ludzi ze speed, teleport hackami XD

Jak bym nie grał to może bym był hejterem, ale ja pisze jak jest szkoda było mojego czasu na tą kupę jaką jest w tej chwili AA

Co zniszczyły ? Jedyne co drogie to patron i nie przez boty a przez to ze jest baaaaardzo potrzebny. Jak są ludzie którzy utrzymują po 10+ farm a zarabiają krocie to czemu niby patron miał by byc tani ?
Norma masz nawet w EVE gdzie PLEX kosztował 300m a teraz 1Bil... To norma w każdej grze że waluta ISowa rośnie w cenie z czasem

Norma masz nawet w EVE gdzie PLEX kosztował 300m a teraz 1Bil... To norma w każdej grze że waluta ISowa rośnie w cenie z czasem

Ale nie w takim tempie. Zresztą co Ty porównujesz, grę która istnieje od 2003 roku z tytułem który miał premierę na europejskim rynku kilka miesięcy temu? Kto miał trochę oleju w głowie, dawno sprzedał konto.

Bardzo potrzebnego patrona który z miesiąca na miesiąc drożeje i jak nie masz czasu kilka godzin codziennie na grę to nie ma szans ze na niego zarobisz XD, a jak juz nazbierasz to zaraz bedziesz zbieral na drugiego

Sytuacji z Patronem nie można lepiej podsumować.