Zaczynac czy nie zaczynac?

Witam.Mam takie pytanie czy oplaca sie zaczynac gre czy nie?Chodzi mi o to jak z populacja czy jest p2w itp itd.

Moim skromnym zdaniem nie warto, może jednak na tym płatnym serwerze. A tak to nie, populacji nie ma (gra jest długa), utrzymywana przy życiu na siłę. Chociaż z drugiej strony nie ma podobnej gry (klon wow'a), kiedyś był Rom też upadł. Jeśli nie grałeś, sprawdź sam czy warto.

W grze jest wiele fajnych rozwiązań, ale niestety P2W ogromne :c . Jeśli masz zbędne tysiaczki na runy to zapraszam. (Grałem ponad rok)

Pozdrawiam

Sam też probowałem, prócz problemów z połączeniem (coś ruskeigo chyba to przejęło), to zero ludności, osobiście odradzam.

Moim skromnym zdaniem nie warto, może jednak na tym płatnym serwerze.

Akurat na tym serwerze są już pustki :)

Sam też probowałem, prócz problemów z połączeniem (coś ruskeigo chyba to przejęło), to zero ludności, osobiście odradzam.

Zero ludności? :D

Wszystkie serwery z europy zostały połączone w jeden i z ludnością nie jest najgorzej akurat.

Teraz rozpoczynać w Allodsa to trochę trudne zadanie, bo praktycznie nie ma szans by dogonić ludzi z czołówki, chyba że nie wydaje się golda w grze, a $ to wtedy już jest łatwiej. :)

Też nie polecam po prostu gra jakoś za bardzo stawia na mikroplatności no chyba że zamierzasz grać na płatnym serwie tam to już nie wiem co i jak

nie warto to już lepiej drogi kolego zacznij grać w Rifta podobna mechanika ale gra o niebo lepsza

Też odradzam, P2W jest ogromne, na serwerach P2P pusto, jedynie ruskie serwery jakoś się trzymają. Jak szukasz podobnej gry to chyba najlepiej w Rifta pograj, tam nie ma P2W, gra się wciąż rozwija, a graczy naprawdę dużo, ewentualnie poczekaj do 16 września i spróbuj w ArcheAge, nie jest zbytnio podobne, ale przyjemnie się gra :)

Bardzo fajna gra, niedoceniona i tylko właśnie szkoda tego p2w i tych pustek :( Tak to sama bym chętnie wróciła.

Jak nie wiesz co sie opłaca , to pacc sie opłaca.

Akurat na tym serwerze są już pustki Zero ludności? Wszystkie serwery z europy zostały połączone w jeden i z ludnością nie jest najgorzej akurat.Teraz rozpoczynać w Allodsa to trochę trudne zadanie, bo praktycznie nie ma szans by dogonić ludzi z czołówki, chyba że nie wydaje się golda w grze, a $ to wtedy już jest łatwiej.

To nawet tam są pustki, myślałem płatny serwer to tętniący życiem. Jednak się pomyliłem, w takim razie nie warto grać w ogóle.

Według mnie nie warto, grałem w Allodsa od pierwszego dnia kiedy wyszła Polska wersja, znajdowałem się w czołówce graczy po stronie Ligi i z początku kiedy item-shop nie był rozwinięty i były wprowadzane powoli dodatki, było okej. Zaś później kiedy item-shop był rozwinięty praktycznie do maksimum gra stała się okropnie nie uczciwa, byłem graczem aktywnym, bardzo, jako pierwszy wbiłem 51lvl po stronie Ligi ale nieważne, chodzi o to że P2W w tej grze jest niewyobrażalny i jeżeli nie planujesz wyłożyć na stół sporej ilości realnej gotówki to nie będziesz miał jak równać się z graczami którzy już w tym siedzą spory okres czasu. Sam odszedłem przez P2W ale czytałem że jest serwer P2P i nie ma tam IS'a, o ile to nadal funkcjonuję to tam poleciłbym zajrzeć.

Przegrałem z Chytrusem w tę grę mase godzin i mogę potwierdzić, IS zniszczył Allodsa.

Witam.Mam takie pytanie czy oplaca sie zaczynac gre czy nie?Chodzi mi o to jak z populacja czy jest p2w itp itd.