Zajęcie na wakacje

Siemanko zakładam ten temat bo nie mam pojęcia czego mógłbym się pouczyć w wakacje.

Mianowicie chciałbym trenować coś co nie wymaga zbytniego wysiłku fizycznego, ponieważ trenuje codziennie więc kolejny trening odpada. Chodzi mi o coś typu triki karciane, żonglowanie, penspinning czy diabolo. Macie jakieś propozycje? najlepiej gdyby to było coś w miare trudnego :D

Może jakiś instrument? ;)

Kostka rubika

Siemanko zakładam ten temat bo nie mam pojęcia czego mógłbym się pouczyć w wakacje.Mianowicie chciałbym trenować coś co nie wymaga zbytniego wysiłku fizycznego, ponieważ trenuje codziennie więc kolejny trening odpada. Chodzi mi o coś typu triki karciane, żonglowanie, penspinning czy diabolo. Macie jakieś propozycje? najlepiej gdyby to było coś w miare trudnego

Zawsze możesz trenować skille w TIbii.

Naucz się grać ze znajomymi w pokera lub zacznij rysować.

Origami lub Papercraft.

Naucz się grać na jakim kolwiek instrumencie, jeśli masz zamiar uczyć się różnych trików itp. to zajrzyj na http://www.spryciarze.pl/

Ja okres wakacyjny prócz pracy spędze na zdrowym odżywianiu i treningu, o ile się uda :)

sztuczki z długopisem(kręcenie na dłoni itp.) lub naucz się pisać drugą ręką

A ja ci zaproponuje nietypową formę rozrywki ;p. Wchodzisz tutaj http://opencaching.pl/ rejestrujesz się , patrzysz lokalizację skarbów , bierzesz ołówek pare fantów do kieszeni bierzesz kumpli (możecie i na rowerach) i lecicie szukać skarbów ;p Naprawde mega frajda i satysfakcja z odnalezionej skrzynki. Przeczytaj o tym więcej w linku powyżej :)

Witaj, tutaj Wujcinska poradnia spedzania wolnego czasu. Proponujemy Ci przyjazd do Wujcina nieopodal Kluczborka. Czekaja cie cudowne atrakcje. Pływanie w Wujcinskich stawach, ogloądanie reprezentacji wujcina w pilce noznej ZRYW WUJCIN. Wyjazd do Kluczborka i zwiedzanie tamtejszego kosciola. Ponad to mozesz skorzystac z uslug Wujcinskich pań do towarzystwa za free jesli wybierzesz nasza oferte czeka na Ciebie przyjemna noc z nasza gwiazda Donną lub jesli wolisz inne zabawy mozesz spedzic noc z Pacietem naszym Wujcinskim ogierem z gigantycznym naganiaczem. Pozdrawiam Ukasz Monczka

Może fingerboard? Wbrew pozorom nie jest to takie łatwe.

Kup za 100 zł harmonijke i ucz się prostych utworów ;) i gwarantuje ci fajnie spędzone wakacje.

Fingerboard genialna sprawa polecam. 20 najlepiej zainwestowanych złociszy.

Pisz bloga.

Kup wykrywacz metali albo magnes neodymowy albo poprostu recznie szukaj skarbow w rzece, wszystko inne wymieka przy odkrywaniu nieznanego :D

Workout wyjdziesz na tym na + :)

Workout i tricking już trenuję (workout od jakiegoś czasu a tricking z dobre 2 lata) szukam czegoś bez zbytnego wysiłku bo nie mam siły po treningu na kolejne igraszki. Co do tych wcześniejszych propozycji chyba zabiore się za penspinning bo zbieram kasę na zlot.

Siemanko zakładam ten temat bo nie mam pojęcia czego mógłbym się pouczyć w wakacje.

Mianowicie chciałbym trenować coś co nie wymaga zbytniego wysiłku fizycznego, ponieważ trenuje codziennie więc kolejny trening odpada. Chodzi mi o coś typu triki karciane, żonglowanie, penspinning czy diabolo. Macie jakieś propozycje? najlepiej gdyby to było coś w miare trudnego :D