Zakup CS:GO

mam pytanie odnosnie zakupu... Bo na g2a.com cs go jest za 39.50 zł wiec teoretycznie 2 psc za 20 zł wystarczą ale do tego dolicza sie VAT 23% i wtedy mamy problem :( . Na g2a jest opcja ustawiania pochodzenia jezeli ustawi sie ze poza UE wtedy nie ma podatku ale czy to nie jest oszustwo podatkowe ?

mam pytanie odnosnie zakupu... Bo na g2a.com cs go jest za 39.50 zł wiec teoretycznie 2 psc za 20 zł wystarczą ale do tego dolicza sie VAT 23% i wtedy mamy problem . Na g2a jest opcja ustawiania pochodzenia jezeli ustawi sie ze poza UE wtedy nie ma podatku ale czy to nie jest oszustwo podatkowe ?

a na allegro jest po 28....wiec po co kupowac drozej?

daj mi link jak możesz i czytaj uważnie bo jak trafisz na cos takiego ja ten sprzedawca 7 kluczy sprzedał ktore sa użyte

http://allegro.pl/cd-key-cs-global-offensive-cs-go-klucz-okazja-i5286473838.html

Klucze zostały użyte na steam raz więc sprzedaje je jako nowe. Nie ma możliwości ponownej aktywacji kluczy! ( jest to edycja kolekcjonerska

daj mi link jak możesz i czytaj uważnie bo jak trafisz na cos takiego ja ten sprzedawca 7 kluczy sprzedał ktore sa użyte http://allegro.pl/cd-key-cs-global-offensive-cs-go-klucz-okazja-i5286473838.htmlKlucze zostały użyte na steam raz więc sprzedaje je jako nowe. Nie ma możliwości ponownej aktywacji kluczy! ( jest to edycja kolekcjonerska

Kupiłem w zeszłą środę CS:GO za 30zł. I pamiętaj, że na allegro nie ma jednego sprzedawcy a jest ich parę, więc po co te nerwy :) Poza tym do allegro musisz posiadać konto bankowe, bądź zrobić przelew na poczcie.

Spójrz tutaj. O 10zł drożej ale gość ma dobre oceny tak więc śpiesz się. A jeżeli zależy Ci aby kupić taniej to sprawdzaj allegro co jedną godzinę, ponieważ klucze rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

Pozdrawiam.

Mogę ci sprzedać konto za psc

Odradzam kupowania używanych kont.

Mogę ci sprzedać konto za psc

Wybacz, musiałem to napisać ze względu na 'dobro' twórcy tematu, choć może to się wydawać jakieś głupie.

mam pytanie odnosnie zakupu... Bo na g2a.com cs go jest za 39.50 zł wiec teoretycznie 2 psc za 20 zł wystarczą ale do tego dolicza sie VAT 23% i wtedy mamy problem :( . Na g2a jest opcja ustawiania pochodzenia jezeli ustawi sie ze poza UE wtedy nie ma podatku ale czy to nie jest oszustwo podatkowe ?