Zapomniane gry MMO [wideo]

Nie jest to wprawdzie tekst, ale przeczytany skrypt musiałem przecież napisać i zajął drań dwie strony, mam więc nadzieję, że temat mieści się w kategorii ;)

Kilka słów o tych grach MMO, które nie miały szczęścia i bardzo szybko zniknęły z rynku. Ktoś grał w któryś z tytułów o których mowa? Jak myślicie, czemu im nie wyszło?

Filmik ciekawy przyjemnie sie oglada pod wzgledem merytorycznym, ale musisz zmienic troche sposób czytania. Wedlug mnie zbyt mocno podkreslasz ostatnie slowa w zdaniu, przeciagasz te ostatnie wyrazy starajac sie im nadac jakis emocji. Troche to wszystko brzmi jak czytanie wiersza w szkole sredniej na lekcji jezyka polskiego, lub niskobudzetowe fakty sportowe. Najlepszy lektor to taki ktory jest, a nie odciaga soba uwagi od filmu, sluchasz chloniesz tresc a nie zwracasz uwagi na jego sposób mowienia. Ale tak nie jest zle dla mnie na Plus :)

mówisz tak, jakbyś pluł w monitor albo się dławił czymś xd poza tym okej.

Hellgate? APB? Zapomniane, really?

Z miejsca walnąłbym tutaj 20 innych gierek, ktore zasluguja na tego typu "wyróznienie"

Jak jednak widać w filmie, wszystkie te gry zostały odłączone. Łączy ich także wielka ambicja twórców i ogromne budżety.

Czekam na tych 20 innych gier pasujących do tego klucza :D

Nie jest to wprawdzie tekst, ale przeczytany skrypt musiałem przecież napisać i zajął drań dwie strony, mam więc nadzieję, że temat mieści się w kategorii ;)

Kilka słów o tych grach MMO, które nie miały szczęścia i bardzo szybko zniknęły z rynku. Ktoś grał w któryś z tytułów o których mowa? Jak myślicie, czemu im nie wyszło?