Zapomniany serial

Witajcie może mi pomożecie znaleźć serial ? Oglądałem go kilka lat temu. Opowiadał historię o zamordowaniu nastolatki w mieście w Anglii. Serial kryminalny dla mnie totalnie mega. Jeśli ktoś by pomógł byłbym bardzo wdzięczny.

"More details dude"

No serial brytyjski akcja toczy się w miasteczku. Zostanie zamordowana i zgwałcona nastolatka. I detektywi toczą śledztwo. Serial z lat chyba 2010-2015.

Jedyne cóś co się zaczyna od morderstwa Dziewczyny to Twin Peaks reszta cosiów:

The Killing

Scream (Serial TV 2015-

Twisted (Serial TV 2013-2014

„Trzynaście powodów” Netflixa

Witajcie może mi pomożecie znaleźć serial ? Oglądałem go kilka lat temu. Opowiadał historię o zamordowaniu nastolatki w mieście w Anglii. Serial kryminalny dla mnie totalnie mega. Jeśli ktoś by pomógł byłbym bardzo wdzięczny.

Może o to Ci chodziło:

http://www.alekinoplus.pl/program/film/kod-zbrodni_45755

Żaden z tych. Tamten był taki no nie wiem jak to ująć akcja była w miasteczku małym. Trzynaście powodów oglądam ;] czekam na kolejne propozycje. Ponawiam, że jest to serial z Wielkiej Brytanii ;d

Dzięki Carn za przypomnienie o Twisted kiedyś oglądałem mega serial.

Witajcie może mi pomożecie znaleźć serial ? Oglądałem go kilka lat temu. Opowiadał historię o zamordowaniu nastolatki w mieście w Anglii. Serial kryminalny dla mnie totalnie mega. Jeśli ktoś by pomógł byłbym bardzo wdzięczny.