Zapraszam do New World

Zapraszam Każdego nawet tych co maja gildie moim zdaniem lepiej stworzyć jedną polską gildie na całą gre i próbowac być top 1

Ilu masz graczy? Jesteś chociaż w alfie i grasz ? Czym aspirujesz do tego, aby Twoja Gildia była top 1 ?

nigdy nie bedzie jednej gildii bo ludzie chca rzadzic :smiley:

a kto powiedział ze jedna osoba musi rzadzić ? nie mam graczy dlatego chce połączyć wszystkich graczy w PL a do alfy nie dostałem zaproszenia mimo ze sledze gre od poczatku a aspiruje tym ze nie bedzie to moja 1 Gildia i chce by to Polacy rządzili na serwerze

Nie jest to realne, nie ma MMO na rynku gdzie ludzie zbijaliby się w 1 potężną gildię, co tam ogólnie ludzie, niech będą sami Polacy. Nawet w FF XIV gdzie Polaków jest stosunkowo mało nie będzie tylko 1 gildi Polskiej bo są różni ludzie, różne charaktery i nie ma szans aby każdy się z każdym zgadał :smiley:

z taką umiejętnością pisania po polsku możesz być co najwyżej podnóżkiem GM’a

Śledzisz grę od początku i nie wiesz że limit miejsc w gildii to tylko 50 osób, można mieć kilka gildii ale powodzenia z niezgranymi ludźmi bez sprawdzonego lidera którzy będą grzecznie siedzieć w gildii 2 i 3 i zapierdzielać na rzecz głównej gildii, limit miejsc we frakcji na serwerze na starcie będzie w okolicach 350 osób więc wbicie w 100 osób do jednej frakcji będzie karkołomne, my mamy 50 i ludzie biorą urlopy rzeczy na 100% być na starcie i wbić lvl na dostanie się do frakcji jak najszybciej, zakładają że randomowi gracze na serwerze będą się równo rozkładać to twory po 100+ osób to jest jakiś żart jak się gildia pogryzie już przy próbie dołączenia na serwer i będzie płacz żeby zmieniać serwer i próbować jeszcze raz bo x osób się nie dostało.

1lajk

Viryaa nie szkoda Ci na niego czasu?

Na niego może trochę , ale szkoda mi ludzi co się mogą na to ewentualnie skusić.

2lajki

A skąd masz informacje pokroju ze limit graczy na frakcje będzie? Bo pierwsze o tym słyszę

Dodam tez ze limit 50osob nie jest w 100% pewny