Zapytanie: Jak oceniasz stopień P2W w Albionie

Hej wszystkim !!

Nie grałem w betę, nie zagłębiałem się w temat na żadnych oficjalnych forach ale rozważam przetestowanie tej gry w najbliższym czasie. Mam parę pytań z tym związanych dotyczących płatnych profitów w tej grze:

1) Jak oceniacie ten pakiet premium? czy jest on na tyle wspomagający, że gra bez statusu premium praktycznie nie ma sensu (jak np w planetside 2)?

2) Jaka jest cena tego pakietu premium i czy można kupić ten pakiet za standardową walutę w grze?

3) czy za to złoto można kupić jakieś ekskluzywne przedmioty wpływające na rozgrywkę, których nie da się inaczej normalnie kupić?

1. pakiet premium jest w tej grze obowiązkiem

2.da się tylko teraz z dnia na dzień będzie coraz droższy bo wartość golda idzie w gore

3.nie ale da sie nim trejdowac np za jakis item możesz zapłacić goldem

Dodam że kupując gre otrzymujesz premium na 30 dni golda niemal na drugie 30. Grając na spokojnie bez spiny jesteś w stanie wykombinować silvera na kolejne premki więc praktycznie trudno jest nie mieć tego premium. P2W jest praktycznie zerowe w ten sposób ponieważ każdy i tak te premke ma.

Hej wszystkim !!

Nie grałem w betę, nie zagłębiałem się w temat na żadnych oficjalnych forach ale rozważam przetestowanie tej gry w najbliższym czasie. Mam parę pytań z tym związanych dotyczących płatnych profitów w tej grze:

1) Jak oceniacie ten pakiet premium? czy jest on na tyle wspomagający, że gra bez statusu premium praktycznie nie ma sensu (jak np w planetside 2)?

2) Jaka jest cena tego pakietu premium i czy można kupić ten pakiet za standardową walutę w grze?

3) czy za to złoto można kupić jakieś ekskluzywne przedmioty wpływające na rozgrywkę, których nie da się inaczej normalnie kupić?