Zarabianie w grach

Cześć jakie znacie gry w których można sprzedawać pojedyncze itemy za prawdziwe pieniądze tak jak np w metinie.

Shroud of the Avatar np.

Diablo 2 w swoich czasach miało sporo ofert na allegro z przedmiotami i runami, sam z tego nieraz korzystałem. Jak wyjdzie Diablo 2 R w tym miesiącu to pewnie będzie podobnie.

Podobno sa jakies gry mmo NFT pozwalające zarabiać tokeny, kryptowaluty, które mozna wymienić na prawdziwe pieniadze. Ale to musisz sam zgłębic temat, bo ja na gry mam coraz mniej czasu i wole trejdować na crypto.

Tibia. 1M coinów to 8 zł, jak ogarniasz to szybko się to zbiera.
ROBLOX ale to musisz umieć coś programować, głównie w LUA. Taki Bloxburg - żeby polajkować serwer trzeba na niego wejść, żeby wejść trzeba zapłacić 25 ROBUX. Posiadając konto premium, twórca serwera dostaje prawie 100% z tej sumy do konta a potem może wymienić to na USD. Co roku organizują oni takie podsumowanie i osoby które dostały jakieś nagrody za np. najlepszy serwer roleplay, nagrywają się i potem puszczają te rozmowy na wizji. Nie jedna osoba już chwaliła się właśnie na tym podsumowaniu że tworzenie w robloxie pozwoliło im np opłacic studia czy kupić super auto :slight_smile:

Temat już był tyle razy wałkowany …

Ja napisze tak entropia ale tak 200 dolców na start i potem mieć szczęsćie w dropie bo te 200 dolców możesz zamienić na kilka tyś.

pytanie jak dużo chcesz poświęcić czasu na ta gra i ile potem na tym zarabiać, jest masę tytułów gdzie możesz zarobić groszowe pieniądze typu 3-4 $ za kilka godzina farmienia , pełno tam indonezyjczyków i innych takich biedaków dla których to zawsze jakiś zarobek pytanie czy o taki zarobek Ci chodzi:)

1lajk

Ja ostatnio gram w takie nowe MMO nazywa się “Praca” i można naprawdę sporo zarobić

  1. Runescape 3, OSRS - nie ma blokad na ilość kont na raz, możesz kroić gruby hajs (1k pln miesiecznie mając 3 konta odpalone semi afk na raz.
  2. Eve online, tak jak powyżej - czym więcej czasu i kont, tym lepiej.
  3. Giveaway na streamach - coraz więcej ludzi usiłuje się wybić rozdając hajs, wielu z nich pochodzi z usa, złapać takie 10 bucksów na martwym streamie to moment…
  4. Tibia, bo sam robiłem z tego hajs, ale przy takim kontencie jak teraz to tylko na startach serwrów.

Tytuły w kolejności od największego zarobku do najmniejszego.
W sumie nie mam pojęcia co w teraz się gra.

Jeśli 08 to Twój rocznik i potrzebujesz paru groszy na coca cole, czy chcesz udowodnić starym, że z grania możesz mieć jakiegokolwiek pieniądze to pierdolnij się w głowę. Ja w wieku 13 lat też napierdałałem w MMO za hajs i ani tego czasu, ani tych pieniędzy nigdy nie zobaczę. Więc radzę z rozbiegu zajebać głową o ścianę i zmienisz zdanie, zamiast marnować swoje życie.

1lajk

8-20 tyś wystarczy , żeby się “utrzymać” ? Zostań moim mistrzem w takim razie bo mam wolne ponad tą sumę i zdradź ten sekret bo to na pewno nie koparki krypto bo mam ich za ponad 80 tyś i nadal “średnio” się za to utrzymuje , także oświeć mnie proszę co za takie drobne można zrobić żeby się “utrzymać” w tych czasach… bo za 8 tyś to moja rodzina żyje miesięcznie a tu nagle wyskakuje pan X i mówi mi , że za jakieś 20 tyś i trochę pomysłu " można się utrzymać"… hehe albo masz 20 lat i mieszkasz z rodzicami i dla Ciebie 3 tysiące to wydane na siebie bez żadnego utrzymania to “utrzymanie się” nie myśląc o tym , że trzeba odłożyć koło 400-500 tyś na mieszkanie albo faktycznie masz super pomysł jak z 20 tyś zarabiać co najmniej 25% miesięcznie wkładu to chętnie posłucham i zainwestuje :slight_smile:

a co do gier , żeby zarabiać poszukam był z 10 krypto stronek , które płaca w krypto za klikniecie raz na 30 min albo 1 h , zajmie Ci to maks. 30 min dziennie a zarobisz te parę 100 co miecha. Jest 21 wiek… w grach ciezko juz zarobic , nie mówie , że sie nie da bo sam sprzedawałem w wowie golda gdy tylko wszedł 1000 golda za 160 zł na allegro ale teraz jest tyle botów i “dzieci” , które się tym zajmują , że szkoda czasu na to jak mam być szczery , już prędzej zapodał bym kopanie krypto na swoim kompie i oglądał międzyczasie serial czy cos jak ma sie dobra kartę to chociaż te 12-15 zł na dobę wpadnie a dla “dziecka” te 400 zł co miesiąc za nic twz z 40 zł za prąd , które i tak płaca rodzice , starczy na piwo , chipsy i wyrwanie nastek :slight_smile:

Kolen20 … właśnie tak myślałem , na szczęście za gadanie głupot i marzenia jeszcze nie ponosi się konsekwencji ale mała rada na przyszłość , Twoje słowa odzwierciedlają tym kim jesteś , jak będziesz wymyślał ludzie to zauważą i skończysz jako kolejna patola wyśmiewana za każde słowo nawet jeżeli będzie prawdziwe. Powodzenia, poważnie masz jeszcze czas na zmiany.

Won na elektrodę z takim podejściem.

entropia to tylko taki haczyk że niby da się zarabiać pieniądze - po to żeby właśnie je wpłacać - powyżej wpłaty powiedziałbym niemożliwe żeby zarobić - do tego pieniądze bardzo szybko uciekają na aktywnościach - a zwracają się różnie - co bardzo denerwuje i dołuje - niektórzy zdolniejsi fani tej gry czasami sięgają po alkochol żeby sie pocieszyć - co dużo mówi o samej grze - ja ewentualnie mogę polecić Shroud of the avatar - tutaj jest wszystko okej - tylko smutny klimat gry - od ciebie zależy czy wytrzymasz - jeszcze jest dopiero wspomniany Mir 4 ale w Mir będziesz stał na spocie i kopał darksteel cały miesiąc - pomijając że te spoty są oblegane - a w Sota można bawić się i zarabiać - tak jest gra skonstruowana

1lajk

we wszystkich grach mmo można zarabiac oferując róznego rodzaju usługi np boosty czy przechodzenie za kogoś dungeonów itd, niekórzy liczą sobie za to 5-20-50 zł za godzine, zależy na jakim portalu się oferujesz. Albo są jeszcze serwisy do wynajmowania sobie graczy do party.

a ponury troll, chopie, kiedyś mieli kompletnie inna sytuacje życiowa , a co dopiero rynek mieszkan i koszty utrzymania… teraz mlodym bez pomocy ciezko bo taki system ““dorośli”” stworzyli, dziekujemy dorosłym !!! ja mam mieszkanie na wlasnosc bo sie fartnelo po chrzestnym i jest bajka, mieszkamy we dwoje i koszty sa na pół i jest zajebiscie 10 tys na rok na łeb starcza. Na prawde latwiej jest nie wydawać, niż kombinować. Wole robić to co lubie niż zapierdalać 9 godzin marnować czas u jakiegoś jebanego trolla w jego firmie, żeby później móc łaskawie robić to co lubie, bez sensu.
Poza tym do szczescia nikomu hajs nie jest potrzebny , a jak jestes nieszczesliwy to zaden hajs ci nie pomoze. Dawaj dzieciom hajs to i tak cie znienawidza za to ze im czasu nie poswiecasz tylko idziesz do pracy na 9 godzin i pozniej nie masz czasu na dzieci.
Nawet nie wiesz co to jest uczciwa praca tak mi sie wydaje wg tego co piszesz, jakieś koparki, krypto, pierdu pierdu… Marnujesz czas i energie i nawet tego nie wiesz, przez ten swoj ograniczony światopogląd. Ja na usługach najwięcej zarabiam, czasem bardzo rzadko jakieś mniejsze prace, ale nie robie tego na oślep (na hajs), i nie pomagam byle komu, bo hajs to mam w dupie, hajs zawsze jest i rzeczy wszystkie są. Nie pracuje dla pajaców w skrócie mówiąc bo mi szkoda czasu i godności

Poza tym za pierdolenie glupot ponosi sie konsekwencje , tylko ja nie mam zamiaru tego tlumaczyc ćwierćmózgowi bez wyobraźni. Przecież ty też pierdolisz głupoty i nawet tego nie wiesz, bo nie masz żadnego porównania co jest normalne.

trollu lolu, właśnie chodzi o to że ludzie nie chcą znać prawdy, wolą głupoty i marzenia i ideały. Pierdolenie nie odzwierciedla tego “kim jesteś” tylko czego doświadczyłeś w życiu. Ty trollu nawet nie umiesz odróżniać AKCJI (doświadczenia) od OSOBY (obserwator)… Przecież nie jesteś tym co robisz. Ale ta, w sumie po tym co piszesz to widać że jesteś płytki jak kałuża w kopytku cielęcia. Nie rozumiesz że patologiczne społeczeństwo naganiane przez korporacje do coraz większej patologii właśnie lubi patologie, i nawet jak ktoś zauważy że patologia jest, to jest wyśmiewany normalny człowiek, a nie patologia. Poza tym nie zauważą nawet jak coś nie gra, chyba nie czaisz że ponad 80% ludzkości dalej śpi w ignorancji i głupocie. Może jesteś krok dalej od nich, ale i tak jesteś w ciemnej dupie trollu.

Rób to co umiesz a nie udawaj że znasz się na życiu, idź tam zapierdalaj do swojej kopani krypto bo chyab tylko tyle umiesz.

Jeszcze jest taka sprawa że cywilizowani ludzie to przykładają się do rozwoju cywilizacji, żeby zostawić po sobie lepiej niż było, a nie tylko biernie konsumują i liczą hajs jak TY. Jebać taką “prace” jak ty tylko dla siebie robisz i nie przykładasz się do niczego ziomuś. To sie nazywa egoizm, i nawet nie wiesz co to znaczy, a znaczy bardzo wiele, np to że jesteś płytki i powierzchowny

Żeby zarabiać hajs w jakiejkolwiek grze trzeba się znac, trzeba mieć w chuj czasu i znajomości. Bez tych trzech jedynie co to możesz poskakać w dalaran. No i samozaparcie. Kiedyś było dużo tematów i filmików jak szybko i łatwo zarabiać hajs. Próbowałem kilku sztuczek, ale oczywiście pół miliona innych też tego próbowało pół roku wcześniej… Dlatego warto mieć wiedzę i znajomości.

do pracy jebane gimbusy,
po jaką kurwe w ogóle chcesz robić coś totalnie bezużytecznego dla ludzi,
przez takich popierdoleńców mamy inflacje bo ludzie robią bez sensowne rzeczy dla hajsu pierdolona patologia

A co cie to obchodzi? Zajmij się swoim życiem nieudaczniku.

dupsko go boli, że ktoś sobie zarabia kase :smiley: i nie zapierdala jak on na kopalni

Zazdrość ze ktos sobie siedzi przed komputerkiem i zarabia grając w gry. A ty musisz zaiwaniać do roboty dla Janusza. xD