Zarobki :/

Właśnie "Streamujcie" dzięki bogu możemy sobie na to pozwolić przy naszych uploadach :) Zmiana gry? Jak najbardziej ale nie wiem tak naprawdę na jaki tytuł można zamienić właśnie skilla, który jak dla nas jest wyborny. Narazie i tak chyba nie ma sensu szukać sponsorów tylko starać się wygrywać jak największą ilość eventów, żeby mieć o czym napisać.

Dziękuję i pozdrawiam.

Co do gry to tak jak ktoś wspomniał. BF:Hardline - ten tytuł zdecydowanie odniesie esportowy i komercjalny sukces. Także streamy, turnieje pewnie będą cieszyć dużą popularnością.

Właśnie na niego czekam. Przetestujemy grę jeszcze przed premierą w becie i postaramy się wybrać między jednym a drugim jednakże Hardline to coś nowego. Bez tych głupich Team Deathmatchy, w których nie ma kompletnie emocji bo cały czas wstajesz i strzelasz dalej. Na szczęście gra ma mieć tryby single life to własnie je twórcy nazywają "eSportowe".

BF:Hardline - ten tytuł zdecydowanie odniesie esportowy i komercjalny sukces.

Haha i ty w to wierzysz? Już BF3 miał być dostosowany do rozgrywek esportowych o innych "obiecanych" rzeczach nie wspominając... Grajcie w tego skilla wygrywajcie wszystko co sie da a może się Wam poszczęści....

UP wystarczy wył na serwie defiblyrator i w każdym trybie już masz single life....Nowy BF na chwile zabłyśnie w esporcie i na tym tyle bedzie....

Oczywiście, że wierze. Poczuli pieniądze jakie przyniósł BF4 a od nie od wczoraj wiadomo, że EA jest łase na kase. Będą się starali powtórzyć sukces BF'a 4

Wiadomo ze liczy się kasa więc trzeba obiecać co tylko się da, najważniejsze to będzie premium i liczba DLC...Lepiej być mile zaskoczonym niż zawiedzionym....Sukces BF4?? LOL...

To co ESL, Gfinity itd. robiło i robi dla BF4 to bardzo dużo. Single life w BF 4? Oglądając ESL One nie widziałem niesamowitych clutchy... Wiesz dlaczego? Ponieważ każdy gra w tryb Domination pozostawiając SnD w otchłani zapomnienia i właśnie to ma się zmienić w HL. Brak emocji w BF4 to jedyny błąd tytułu a nowy Battlefield ma pokazać, że każdy zawodnik się liczy :)

No chyba mi nie powiesz, że BF4 nie odniosło esportowego sukcesu XD Turniej z nagrodą 1 milion euro? Był. Zainteresowanie ze strony największych gamingów europy i ameryki? Jest. ESL One? Jest. Czego chcieć więcej?

A jak sytuacja wygląda teraz, bum premiera zamieszanie a potem..uczysz sie taktyk na daną mape ogarniasz bronie itp a tu zaraz niema z kim grac bo następna część wychodzi i oczywiście twórcy nawet 1$ na nagrody nie przeznacza?? BC2, BF3 tez miało turnieje po premierze bo wiadomo taki marketing, kto w końcu dał tą bańkę na nagrody...

Wątpię w sukces BF: Hardline na arenie E-sportowej. Prędzej stawiał bym na Evolve ;)

Jednak moim faworytem który wstrząśnie sceną e-sportową jest nadchodzący rainbow six siege, taktyczna gra, która prezentuje i zapowiada się wyśmienicie. Może powalczy z CS'em? ;)

Tak to działa i działać będzie. Z serią Call of Duty jest praktycznie tak samo. Evolve ? tu wątpię. EA przeznaczy ogromną kasiore na Hardline'a i turnieje, byle by jakoś zachęcić graczy do kupna gry i dlcków. Samo to da ogromną siłę napędową. A to, że będzie tak przez pare miesięcy to swoją drogą. Esport to biznes, mało kogo obchodzi czy gra jest wybitnie grywalna czy też nie. Byle by można na turniejach zbić majątek.

No i myślisz że się wybijecie w HardLine..zanim sie rozegracie turnieje się skończą?? Myślicie o esporcie na poważnie to zacznijcie grać w CS:GO

1. Od rozegrania się będzie beta.

2. W CoDzie jak kolega wspomniał było tak samo... Wychodzi nowy i tamten w odstawkę mimo tego dalej są turnieje w starsze części..

3. Wątpicie w HL ale robi go nie ten sam "konstruktor", który stworzył BF4. Właśnie po to jest open beta żeby sprawdzić ile się zmieniło i ile jest do nadrobienia koledzy :)

4.CS GO? Myślisz, że uda się nadrobić taką przepaść skillową, w krótkim odstępie czasu?

Wierzę w EA!

To jeszcze nie graliście w betę Hardline??

To jak wierzysz w EA to żeś już przepadł :P

Graliśmy przez 2 dni.

Ea nie jest aż takie złe jak się każdemu wydaje. Jak się zbiorą i załadują kasę to nie będzie byle coś tylko następca BFBC.

@Edit. Rozgrywka raczej sie zmieniła od ostatniej bety...

BF to nie jest gra , która nadaje się do rozgrywek turniejowych , które mogły by być streamowane na dużą skalę i oglądane przez masę widzów. Gra nie jest wystarczająco dynamiczna i nie niesie ze sobą w związku z tym tyle emocji co np CS i LoL.
Poza tym sam fakt , że zajmuję się tym wszystkim EA napawa niepokojem ;D
Nie zrozumcie mnie źle , ale moim zdaniem większe szanse na zaistnienie na scenie E-sportu ma CoD , ze względu na swój styl rozgrywki , który jest dynamiczny i szybki.
Jednak by coś osiągnąć trzeba coś zrobić , a ostatnie AW daje duze pole do popisu i napawa większą nadzieję jeśli chodzi o scenę e-sportu niż BF Hard Line :P

Po grze w becie wróciliśmy do gry w SKILLa. Tam przynajmniej coś się ruszyło.

Skoro tak gracie w tą grę może powiecie co zrobić bo gra ani się nie chce włączyć jakieś denne problemy z internetem pisze, że mam a ich nie mam. Parodia. Odinstalowałem chyba z 3 razy dalej to samo.

Nie spotkaliśmy się z takim problemem. Napisz do supportu. Bardzo szybko odpisują :)

dokladnie do suppoertu sie odezwij