Zasadnicze pytanie (SEX)

Ja zagłosowałem na Might'a. Boję się, boję się jego warnów. Boję się, że kiedyś wejdzie mi w nocy do domu i da mi bana. :<

Tu nie powinno być którego nie lubisz bo nie chodzi o to, a jak nikogo się nie boisz w wypadku kiedy pytanie jest proste i czytelne, po prostu nie oddajesz głosu co jest jednoznaczne z tym że się nie boisz.

Dlatego nie oddałem głosu. A kogo nie lubię to xaurosa i chmarusa(chyba).

Edit: dałem na tego stara.

Boje się Lemana, jakiś taki dziwny.

Najbarziej boję się NorthenStar bo jest straszna i banuje moich kolegów.

Gwiazda, bo to wredna istota jest (ू˃̣̣̣̣̣̣︿˂̣̣̣̣̣̣ ू)

Kogo sie boje? Wszystkich, bo juz chyba od kazdego dostalem warna. Nienawidze was ;c

Najbardziej to boję się o to, że pewnego dnia moderatorzy nie wyrobią z pilnowaniem porządku i trolle przejmą to miejsce. Moderatora nie boję się żadnego bowiem rozumiem ich rolę. Nie mam też problemu z regulaminem.

Rozumiem, że to taka przykrywka administracji, a zwycięzca otrzyma urlop bezpłatny :lol:

Rozumiem, że to taka przykrywka administracji, a zwycięzca otrzyma urlop bezpłatny

Wycieczkę na Ukrainę.

Boje się Lemana, jakiś taki dziwny.

Leman - 0 głosów - ok. xD

Jak można się bać Lemana? :D Grałem z nim bardzo długo w Wakfu, świetna osoba. :)

Zagłosowałem na Northern Star (Nie wiem czy w jej nicku jest błąd, czy tylko w ankiecie, ale jest napisane "Northen Star" - Jest bardzo nieobliczalna, wiele razy łapałem się za głowę widząc jej warny.

Czekam na piwo. :D

Rozumiem, że osoba która ma najwięcej głosów, wyleci ze stołka moderatora z hukiem ?

Rozumiem, że osoba która ma najwięcej głosów, wyleci ze stołka moderatora z hukiem ?

Dostanie premię uznaniową od Chmarusa za dobrą robotę na forum :)

Zasadniczo to boję się tylko swojej waifu (jak każy mango kuc ;p) ale zaznaczam Might'a bo to od niego dostałem warny ;x

Ludzie najbardziej boją się Northen, a ona jest akurat najłagodniejsza z nas wszystkich akurat.

A ja głosuje na blamuro bo sie tu wypowiedział i jakoś źle mu z oczu patrzy, uciekam sobie teraz....

Cóż, żadnego :v

Rzeczywiście blaumro jakoś źle mu z avatara patrzy, na chwilę obecną wstrzymam się od głosu.

NorthenStar - Ale w sumie tylko dlatego, że dostałem od niego ostrzeżenie :D

W sumie tak to chyba nie ma się co bać moderatorów/adminów... W końcu są tu by strzec porządku ;)

P.S.

Czy tylko mi coś nie pasuje temat do poruszonego wątku? :D

@Up Nazwa tematu pasuje, ma zachęcić do wypełnienia ankiety.

North nieobliczalna, wielokrotnie wykazuje się całkowitym brakiem profesjonalizmu - to tak w skrócie :)