Zastępca dla wowa

Pochłonął mnie cały hype na wow classic ale niestety nie mogę sobie teraz pozwolić na płacenie abonamentu. Szukam gry która zastąpi mi wowa i nie będzie wymagała dużego wkładu pieniędzy (wydanie 20-30zł na start mi nie przeszkadza). Najbardziej interesują mnie gry z rozbudowanymi i wymagającymi rajdami i ogólnie wieloma aktywnościami gildyjnymi ponieważ lubię grać z ludźmi i tworzyć poprzez gry nowe znajomości dlatego dobrze żeby gra miała w miarę wysoką liczbę graczy. Liczę na gierkę która będzie wymagała trochę myślenia gdzie biegnięcie przed siebie i robienie losowych rzeczy się nie sprawdzi. Nie będę pisał jakie gry mi się podobały a jakie nie ponieważ dawno nie grałem w żadne mmo i pewnie wiele się zmieniło w wielu grach. Nie jestem na bieżąco i nie wiem co jest teraz dobre na rynku spośród tych wszystkich gier dlatego będę wdzięczny za każdą pomoc.

Star Wars: The Old Republic
Na start masz za friko tak do 50 lvla, potem musisz kupic abonament przynajmniej raz (30 zł miesięcznie).
Kopia WoW-a. Mnie bardzo pochłonęła.
Masz tu reflinka:
http://www.swtor.com/r/tsfSjL

Archeage unchained tylko i wyłącznie :slight_smile:
Start 30 września.
Koszt to około 20 euro i możesz grać ile chcesz.
Bo gra będzie w wersji buy to play

Z Raidami może być problem, bo żadne inne MMO nie ma ich takich jak WoW i też to przerabiałam. Możesz spróbować z Guild Wars 2, tyle, że tam niestety z raidami nie jest tak jak w WoWie, że wbijasz max lvl i od razu lecisz, bo jednak wymagają ascended eq, które zdobywa się dosyć długo, zwłaszcza w przypadku nowych graczy bez altów.

A co do ArcheAge to pożyjemy, zobaczymy. Szczerze nie ma się co hypować, bo brzmi zbyt piękne, aby było prawdziwe xP

Jak nie pierdolniesz 4x w miesiącu połówki z kumplami to będziesz miał na abonament w WoW’ie :joy::joy::joy: przemyśl to, nie ma gry która zastąpi WoW’a. Każde mmorpg ma coś w sobie, coś swojego coś innego…kurwa 50zł to tak dużo w dzisiejszych czasach bez kitu?

4lajki

A może coś mobilnego ? Chociaż dużo ludzi gra również przez emulator na kompie. Gierka nazywa się World of Kings. Bardzo duży nacisk na gildie , są dungeony battlegrundy, wymagające rajdy ( Gdzie trzeba znać taktyki ) Mnóstwo klas , istnieje święta trójca bez której nic nie zrobisz. Wczoraj przez godzinie nie mogliśmy ubić bossa na dungu. Bez p2w. Chociaż kupiłem sobie taką mini premke za 9 zł na 30 dni :slight_smile: Gra jest Multi serwerowa więc nie martwisz się o ludzi których jest mnóstwo. Niedługo wychodzi duży dodatek który wprowadza nowa rasa i mnóstwo innych rzeczy. Jeżeli lubisz pvp to są nawet arenki jak w WOWIE 2v2 itp.

1lajk

Jeżeli rajdy to tylko FF XIV ale jeżeli nie abonament hmmm
Ciężko teraz na rynku MMO z F2P to albo Archeage albo hmmm GW2? to w sumie social mmo z raidami itp

Możesz grać na Warmane, sporo polaków po stronie hordy. W alluchach nieco mniej ^^

Kopia wowa + F2P?
Rift [tyle ze ludzi tam coraz mniej].

Tak to to albo WOW albo coś co ma Abo lub jest B2P.
Najlepszym zamiennikiem jest FFXIV, ale FFXIV nie dość że jest specyficzne to i PVP za bardzo nie uświadczysz [a przynajmniej nie takiego jakbyś najprawdopodobniej chciał].

Jesteś skazany na ArcheAge, albo brydż na kurniku.pl
I nie rozśmieszajcie mnie z PvE/PvP w WoW. :smile: Jesteśmy już kilkanaście lat później.

Szkoda, że Allods to taki P2W bo gra jest rewelacyjna i chyba najbardziej zbliożona do WoW.

2lajki