Zażalenie Derpblade

Siemanko. Ostatnio za bardzo się nie udzielałem na forum, raczej czytałem. Wczoraj po raz kolejny się loguje i widzę, że mam blokadę z powodu ostrzeżenia- w sumie to norma ale w końcu się nie udzielałem więc myślę za co? Przez głowę przeleciały mi moje ostatnie posty ale kompletnie nie wiedziałem o co chodzi. Najeżdżam myszką na ostrzeżenie i widzę, że post był w temacie "Lineage II czy warto". Patrzę na datę posta i co widze? 23 Kwiecień 2016 ! xD Rozumiecie? Dostałem ostrzeżenie za post który napisałem PÓŁTORA ROKU temu co jest absurdem totalnym nie wspominając o tym, że ostatni post w tym temacie również ma ponad rok, co Derp robił w tym temacie nie mam zielonego pojęcia. Pisałem do niego ale po prostu opuścił konwersacje. Ciekawostka: w trakcie pisania tamtego posta derpblade nie był nawet moderatorem tego forum. Jak widać woda sodowa uderza ludziom do głowy. Nie dziwie się, że to forum umiera :/. Załączam screena:

Wystarczy ze ktoś dał ci raport
Wątpię zeby Derp maniakalnie wertował kazdy temat bo jest leniem XD
Pewnie jakis szeryf ktoremu sie nie spodobala twoja wypowiedz zraportował cie a Mod wklepał warna... z tego co ja widze to nawet słusznie.
Za jezyk wulgarny chloptasiu dałeś sie sciąc wielmożnemu Derpowi zwanego leniwym xd JEGO TOPÓR NIE CHYBIA ! ;p

Report i warn po półtora roku od posta? Okej... niech się weźmie do roboty lepiej jeśli pełni funkcje moderatora i wystawia warny "w czas". Nie chodzi mi o samego bana bo dostaje je co jakiś czas i są zasadne (w niektórych przypadkach) ale to jest śmieszne "chłoptasiu" :D

A gdzie ty w regulaminie masz "moderator ma 2 dni na wstawienie warna" ?
Regulamin jest elastyczny xd Nie ma w nim wpisu okreslajacego czas na warna
Jakbyś nie odwalił szamba w temacie nie bylo by spiny chłopcze XD Masz ból tyłka za to ze złamałeś regulamin i nikt nie zraportował tego wczesniej
Fakt dziwnie dostać warna po takim czasie ale w pełni zasłużony

Proszę o wskazanie fragmentu w moim poście w którym kogoś obraziłem. Mówicie o tym: " czy wy jestescie niedo******? "? A widzisz tam znak zapytania? Jeśli takie zapytanie (nie twierdzenie), kogokolwiek obraża w 2017 roku to może faktycznie jest osobą z problemami natury psychicznej? :D I jeszcze ten "ból tyłka" Kappa

ja kiedyś dostałem od blaumro warna za obrazek na czatboksie po 2 albo 3 dniach xd nie ma w regulaminie żadnego terminu, więc trzeba z tym żyć. Ktoś Cię na 100% zreportowal. Raczej to nie jest widzimisię modka

Proszę o wskazanie fragmentu w moim poście w którym kogoś obraziłem. Mówicie o tym: " czy wy jestescie niedo******? "? A widzisz tam znak zapytania? Jeśli takie zapytanie (nie twierdzenie), kogokolwiek obraża w 2017 roku to może faktycznie jest osobą z problemami natury psychicznej?   I jeszcze ten "ból tyłka" 

O widze smieszek intelektualista ;p Bo wcale nie uzyłeś tego jako pytanie retoryczne majace na celu wskazanie głupoty przedmówców :D

@Civil ja kiedys wylapalem bana za uzycie slowa plebs ;p Piekne czasy hlip hlip

Patrząc na datę posta to faktycznie musiał być report. Ale tak jak powiedzieli inni, nie ma określonego czasu, w którym mogę przyznać ostrzeżenie. Czasami nawet postanowimy sobie poczytać stary temat, który akurat zauważymy a nas zaciekawi, akurat miałeś pecha, a post jak najbardziej na warna zasłużył. Miałeś już przed tym 8 warnów, więc nie rób z siebie świętego, przy okazji Multikonta również są zabronione :)

Bo wcale nie uzyłeś tego jako pytanie retoryczne majace na celu wskazanie głupoty przedmówców 

Insynuujesz co miałem na myśli? w 2017 roku stąpasz po cienkim lodzie Kappa Nie zmienia to faktu, że to było zapytanie.

Miałeś już przed tym 8 warnów, więc nie rób z siebie świętego, przy okazji Multikonta również są zabronione 

Nie prawda, miałem 9 warnow przed tym a nie 8 Kappa Nie zamierzam robić z siebie świętego ale może należy wprowadzić taki zapis do regulaminu żeby nie zdarzały się chore sytuacji jak ta. A konto musiałem nowe założyć żeby walczyć o swoje, walczyć z opresją i uciskiem.

Jeśli pytaniem zasłużyć można na warna to dobrze się tam bawicie.

Fakt, że post był napisany półtorej roku temu nic nie zmienia. Może i Derpblade nie był wtedy jeszcze moderatorem, ale przejrzałem sprawę i warn jak najbardziej był słuszny. Ktoś Cię zgłosił, moderator zareagował. Posty nie mają swojego terminu ważności, po którym są nietykalne. Na przyszłość polecam przykładać większą uwagę do tego, w jaki sposób wyraża się myśli.

Najbardziej chyba bawi fakt, że większość użytkowników uważa się za świętych, a jak przeskrobią to od razu zakładają temat z zażaleniem albo piszą prywatne wiadomości. Ludzie, naprawdę, poza pojedynczymi przypadkami, każdy warn wystawiony jest słusznie. Kontroluję pracę moderatorów i rzadko kiedy mam jakiekolwiek zarzuty. W kwestii jakichkolwiek wątpliwości, zachęcam czasem wrócić do tematu z regulaminem.

Temat zamykam, bo jest on pozbawiony sensu. Jednocześnie nie zezwalam na użytkowanie konta xMalgoth podczas bana na Twoim głównym koncie. Jeśli będziesz go dalej używał, będę zmuszony ukarać Cię za multikonto.

Siemanko. Ostatnio za bardzo się nie udzielałem na forum, raczej czytałem. Wczoraj po raz kolejny się loguje i widzę, że mam blokadę z powodu ostrzeżenia- w sumie to norma ale w końcu się nie udzielałem więc myślę za co? Przez głowę przeleciały mi moje ostatnie posty ale kompletnie nie wiedziałem o co chodzi. Najeżdżam myszką na ostrzeżenie i widzę, że post był w temacie "Lineage II czy warto". Patrzę na datę posta i co widze? 23 Kwiecień 2016 ! xD Rozumiecie? Dostałem ostrzeżenie za post który napisałem PÓŁTORA ROKU temu co jest absurdem totalnym nie wspominając o tym, że ostatni post w tym temacie również ma ponad rok, co Derp robił w tym temacie nie mam zielonego pojęcia. Pisałem do niego ale po prostu opuścił konwersacje. Ciekawostka: w trakcie pisania tamtego posta derpblade nie był nawet moderatorem tego forum. Jak widać woda sodowa uderza ludziom do głowy. Nie dziwie się, że to forum umiera :/. Załączam screena: