Zażalenie

Składam zażalenie na jakiegoś zwierzaka - NS. Czymkolwiek to coś by nie było nabija jakieś śmieszne punkciki Mi i nie tylko. Napisze ktoś prawdę i dorzuci radę gratis, pojawi się wspomniany zwierz i zacznie rozsyłać jakieś śmieszne punkty.

Autorze tematu na przyszłość polecam w takich sprawach napisać na innych forach, gdzie są zaznajomieni z tematem ludzie, tutaj jak widzisz są tylko zwierzęta bez smyczy, którym trzeba kagańce założyć.

Dostałem za to jakieś 2 punkty.

Proszę o przykładowe ukaranie tego gówienka zwącego się NS.

Zachęcam do udzielania się w temacie, można napisać o tym jak Wam mijają wakacje i tym podobnych zagadnieniach

Pozdrawiam serdecznie i życzę udanych wakacji.

Ehhh...

I żeby nie było offtopu

Dostałeś słusznie - po pierwsze offtop, po drugie obraza użytkowników forum. Ktoś się poczuł urażony i zgłosił, amen.

----

Co do wakacji - matko jakie upały, żyć się nie da ;0

Zachęcam do udzielania się w temacie, można napisać o tym jak Wam mijają wakacje i tym podobnych zagadnieniachPozdrawiam serdecznie i życzę udanych wakacji.

A dobrze, trochę gorąco ale nad jeziorkiem da się wytrzymać.

Też pozdrawiam.

Ostrzeżenie przyznane jak najbardziej słusznie. Zwierzę w tym kontekście i o takim zabarwieniu, to zdecydowanie obraza, co zresztą zgłosił nam jeden z użytkowników, który poczuł się urażony. Mało tego, pouczenie najwidoczniej nie poskutkowało, bo nadal kontynuujesz swój gniewny śpiew. Polecam usiąść w cieniu i ochłonąć, w czym przerwa od forum może dodatkowo pomóc.

Składam zażalenie na jakiegoś zwierzaka - NS. Czymkolwiek to coś by nie było nabija jakieś śmieszne punkciki Mi i nie tylko. Napisze ktoś prawdę i dorzuci radę gratis, pojawi się wspomniany zwierz i zacznie rozsyłać jakieś śmieszne punkty.

Autorze tematu na przyszłość polecam w takich sprawach napisać na innych forach, gdzie są zaznajomieni z tematem ludzie, tutaj jak widzisz są tylko zwierzęta bez smyczy, którym trzeba kagańce założyć.

Dostałem za to jakieś 2 punkty.

Proszę o przykładowe ukaranie tego gówienka zwącego się NS.

Zachęcam do udzielania się w temacie, można napisać o tym jak Wam mijają wakacje i tym podobnych zagadnieniach

Pozdrawiam serdecznie i życzę udanych wakacji.