Zbanowano mi konto? O.o

Siemka.

Chciałem zagrać sobie w Rifta. Pograłem dwa dni i moje konto zostało zbanowane. Nie wiem dlaczego. Powiem tylko tyle, że zrobiłem byle jakie konto na próbę, aby zobaczyć co i jak, by potem zrobić kolejne konto i grać na nim już na stałe o ile mi się gra spodoba (mam osobny email na sprawdzanie gier i stąd cały proceder). Niestety po dwóch dniach moje konto zostało zbanowane z nieznanych mi przyczyn. Grałem normalnie, sprawdzałem sobie klasy, nazywałem postacie byle jak... ale to nie powód, aby banować. Nic nie reklamowałem, biegałem biłem potworki, robiłem questy... a tu nagle ban. W emailu z informacją też niczego się nie dowiedziałem. Napisane było tylko, że naruszyłem jakieś zasady i tyle w temacie... ale jakie? Nie wiem. Wam też zdarzyło się dostać bana ot tak w Rifcie?

Siemka.
Chciałem zagrać sobie w Rifta. Pograłem dwa dni i moje konto zostało zbanowane. Nie wiem dlaczego. Powiem tylko tyle, że zrobiłem byle jakie konto na próbę, aby zobaczyć co i jak, by potem zrobić kolejne konto i grać na nim już na stałe o ile mi się gra spodoba (mam osobny email na sprawdzanie gier i stąd cały proceder). Niestety po dwóch dniach moje konto zostało zbanowane z nieznanych mi przyczyn. Grałem normalnie, sprawdzałem sobie klasy, nazywałem postacie byle jak... ale to nie powód, aby banować. Nic nie reklamowałem, biegałem biłem potworki, robiłem questy... a tu nagle ban. W emailu z informacją też niczego się nie dowiedziałem. Napisane było tylko, że naruszyłem jakieś zasady i tyle w temacie... ale jakie? Nie wiem. Wam też zdarzyło się dostać bana ot tak w Rifcie?

1.Twórcy mogą banować za co chcą. Jest to w zasadach,które podpisywałeś przy rejestracji.

2.Może zbanowali za multi(o ile by napisali dokładnie)?

Ekhm ekhm... Nigdy nie gra sie na dwoch kontach. To po prostu nie ma sensu i akurat ci tworcy na to patrza... bo jak wyglada zycie bota? Jednego stawiasz na 1 koncie by reklamowal cie i wgle. A drugiego stawiasz na 2 koncie by farmil i zbieral golda/eq. I jak masz kupca to przesylasz itemy na tamta postac a od tamtej postaci wysylasz itemy do typka co je chcial :P. Tym bardziej ze pewnie na tym testowym masz same low lvl co tym bardziej to uwiarygadnia :P

Musiałbym grać na dwóch jednocześnie... po drugie... drugiego konta jeszcze nie zrobiłem. Napisałem do supportu i ten ban okazał się pomyłką. Przeprosili i odbanowali mnie :) Temat do zamknięcia.

Siemka.

Chciałem zagrać sobie w Rifta. Pograłem dwa dni i moje konto zostało zbanowane. Nie wiem dlaczego. Powiem tylko tyle, że zrobiłem byle jakie konto na próbę, aby zobaczyć co i jak, by potem zrobić kolejne konto i grać na nim już na stałe o ile mi się gra spodoba (mam osobny email na sprawdzanie gier i stąd cały proceder). Niestety po dwóch dniach moje konto zostało zbanowane z nieznanych mi przyczyn. Grałem normalnie, sprawdzałem sobie klasy, nazywałem postacie byle jak... ale to nie powód, aby banować. Nic nie reklamowałem, biegałem biłem potworki, robiłem questy... a tu nagle ban. W emailu z informacją też niczego się nie dowiedziałem. Napisane było tylko, że naruszyłem jakieś zasady i tyle w temacie... ale jakie? Nie wiem. Wam też zdarzyło się dostać bana ot tak w Rifcie?