Zbieram ekipę do gier MMORPG !

Witam !

Jeśli wszedłeś w ten post to znaczy ,że byłbyś potencjalnie zainteresowany dołączeniem do takowej ekipy.
W zależności od ilości chętnych będziemy się umawiać na giercowanie w różne gierki czy to dla beki,funu czy bardziej pod tryhard to już będzie wspólna decyzja ^^

Jeśli chodzi o wymagania to myślę ,że są podstawowe:

  • wiek 18+ , ale graczy poniżej 18 roku życia również zapraszam jeśli będą wystarczająco dojrzali psychicznie i nie będą robić problemów :slight_smile:

  • sprawny mikrofon , wiadomo dla lepszej komunikacji podczas gry czy luźnych rozmów

Gdybyś był po przeczytaniu tego postu był zainteresowany czy miał jakiekolwiek pytania zapraszam na Discorda: https://discord.gg/cdtuYCf

Jeśli będzie więcej chętnych moża w coś pograc

Twój zamysł jest bardzo podobny do mojego, gdyby ktokolwiek z czytających ten komentarz, chciał dołączyć do już istniejącej Ekipy, która powiela wyżej zawarte założenia to zapraszam do lektury artykułu rekrutacyjnego, który podlinkuje poniżej. Nawet jeśli zebrało by się już was kilkoro to z chęcią zaoferujemy wam swoje towarzystwo :wink:

Ekipa na lata

Cięższe od chmur, są tylko nasze ostrza nad Waszymi karkami…

Czekamy na każdego z was! :wink:

Zależy w co chcecie grać. Ja mam taką grupę od kilku lat :slight_smile:

Nie chce być nieuprzyjmny ale reklamowanie swojego posta u kogoś trochę słabe jest :sweat_smile:

1lajk

W to co będziemy grać to się dogada jeszcze :wink:

To jest proste, jeżeli robisz praktycznie to samo to zamiast powielać schemat można połączyć siły, ale nie wszystko z siłą wiązać należy, toteż nic na siłę. Gdyby ktoś jednak zinterpretował to tak jak chciałem żeby zostało to przyjęte to zapraszam, więcej nie będę odpowiadał bo już po tej interpretacji szkoda mojego cennego czasu na jałowe dyskusje. Zainteresowanych zapraszam bezpośrednio na priv :wink:

W AA nigdy bym już nie zagrał. Rifta zniszczyli - moja najbardziej ulubioną grę. Nie ma co tracić czasu na kiczowata firme gorsza od gamefaila.

2lajki

Wiesz można również to samo o Tobie powiedzieć ,że powielasz schemat zamiast do istniejących już dołączyć.Trudno było zinterpretować “Twój zamysł jest bardzo podobny do mojego, gdyby ktokolwiek z czytających ten komentarz, chciał dołączyć do już istniejącej Ekipy, która powiela wyżej zawarte założenia to zapraszam do lektury artykułu rekrutacyjnego, który podlinkuje poniżej.” jako połączenie sił ale ja też nie zamierzam się kłócić.

Pozdrawiam !

Też grałem Rifta ,nie porwał mnie na długo ale miło go wspominam :slight_smile:
Właśnie dlatego jak już się się zbierze kilka osób które by chciało wspólnie w miłym towarzystwie pograć w coś to sie wybierze jakiegoś MMO i stworzy gildię :slight_smile:

Aktualnie najlepsze MMO to gry płatne (P2P), niestety niewiele osób jest skłonnych płacić abonament, a gry F2P coraz częściej umierają (twórcy ratują się coraz mocniejszym P2W).

Masz trochę racji ale jeśli chcesz podyskutować zapraszam na discorda ,żeby nie robić tu spamu :sweat_smile:

1lajk

Polecam :smiley:

Osobiscie zdecydowalem sie na NEVERWINTER wiec mozna do mnie dolaczyc jesli ktos ma checi