Zbiórka pieniędzy na nową grę średniowieczną "Kingdom Come: Deliverance"

Powiem tak wyglada za***iscie...

BOZE MUST NOT FAP!!
jakie to jest za***iste i dla tego niezalezne studia sa super bo nie leca w kulki na miony a nie gry po 100 milionów a kupy gówna

^ Aha

Teraz tylko czekać na Wiedźmina 3, i to.

Sądząc po ilości już zgromadzonych pieniędzy, stwierdzam, że ta zbiórka nie ma prawa się nie udać :D A sama gra zapowiada się świetnie. Od dłuższego czasu czekam na tego typu porządnego RPG'a. Na pewno pojawi się na półeczce zaraz obok 3-go Wieśka :)

Coś dla ludzi którzy mają komputer z nasa, mi pewnie nawet na low nie uciągnie :P

to cry engine... chodzil ci crysis to pojdzie i to

:oshutupandtakemymoney_zps3bbbd52e.jpeg

Jak im to wyjdzie to sie nie zastanawiam i biore ;)

(Must not fap) Aaaaaaaaaa, zakochałem się ! <3

Będę miał w co grać :)

No gra prezentuje się za***iście ! :) Jeszcze jak by nie było poziomów tylko coś takiego jak było w Ultimie tzn. że uczymy się tego czego chcemy itp ;)

No no gierka przedniej jakości. Sądzę, że jak to uzbierają to będzie murowanym hitem, bo wygląda na prawdę świetnie i szkoda byłoby aby się to zmarnowało.

tak że
dla tego

No, no, no, cóż za poziom we władaniu j. polskim. Wróżę Wam świetlaną przyszłość.

Co do samej gry - fajna mieszanka Skyrima z Chivalry. Niestety nie dla mnie.

Zauważyłem, że ludzie jarają się pierwszą lepszą grą, która jest określana mianem "sandboxu". Aczkolwiek uważam, że długo, długo, długo przyjdzie nam (może jednak już nie naszemu pokoleniu) otrzymać naprawdę wspaniałego sandboxa.

Nie bawię się w hype na dany tytuł, ale RPG nigdy za wiele, więc.... trzymam kciuki ^_^

Czemu ludzie dają 44 tyś na tęcze zamiast na takie projekty !! ??

warn_ico.png
Obraza ~ NS

za***iste, uwielbiam gry w klimacie średniowiecznym, chętnie na tą gierkę poczekam, oby wyszło z tego coś dobrego i aby jakiś kiczowy wydawca nie zabił tej gry. Jeszcze niech GV wyjdzie tak szybko :P.

Ja mysle ze to bedzie cos wspaniałego... bo studia niezależne lubią i potrafia zadziwić (patrz GGG i PoE bes geam of the year 2013 of gamespota jak dobrze pamietam)

i mam nadzieje ze sami ja wydadza... albo jakies dobre studio jak Trion worlds czy hmmmm nie wiem... jaki jest Jeszcze dobry wydawca ?