Żegnajcie Przyjaciele

@Admin skoro mnie zbanowałeś do 2023 roku to USZANUJESZ moją prośbę i usuniesz moje konto z tego portalu tak jak prosiłem wyżej?

@KolegaJezusa i jak wykasowali?
Chlopaku jezeli nie wykasowali to ja sie dziwie ze Ty w ogole skladasz tu jakies prosby…
To ze dostales bana za nieprestrzeganie reg nie powoduje ze administrator danych tej strony stal sie ich wlascicielem :wink: gdybys tyle nie pyskowal to podal bym Ci konkretne paragrafy ale ze bylo inaczej to sobie sam poszukasz przeciez. Pokrotce wysylasz oficjalne pismo-moze byc email z prosba o usuniecie Twoich WSZELKICH danych z tego portalu (i strona i forum) zgodnie z (tutaj konkretne paragrafy o przetwarzaniu gromadzeniu i ewentualnie udostepnianiu jezeli wyraziles zgode danych osobowych aczkolwiek nie musisz tego robic bo OBOIAZKIEM administratora jest znac te paragrafy oraz ich tresc poniewaz pod nie podlega) ). Nie pamietam teraz bo nie kor, ystalem tylko przegladalem zapisy ale oni maja OBOWIAZEK usuniecia tych danych w trybie dosc pilnym. W przeciwnym wypadku piszesz pozew. Jezeli jedt wiecej osob (a widze ze kilku sie zglaszalo chyba) mozecie zrobic pozew zbiorowy. Oczywiscie sprawa juz z gory jest wygrana a pozwany jezeli chodxi o takie rzeczy wyplaca odszkodowania KAZDEMU pokrzywdzonemu z osobna. Domyslam sie ze nie ma takiej kwoty pomnozonej przez ilosc osob skladajacych pozew. Oczywiscie zachowujecie tresc emaila i dowod ze macie nadal tu konta. To wszystko nie ma za co

1lajk

moze zglosic jesli nie usuneli jego konta calkowicie, od kilku lat jest prawo ze nie mozna miec zadnych audytowych danych apropo czyjegos konta jesli uzytkownik zechce je usunac, tu prawdopodobnie nie da sie usunac konta tylko jest jakas flaga w bazie danych ze jest niewidoczne lub wylaczone ale dane jego dalej sa xD gdyby usuneli jego konto TO UWAGA, wszystkie jego posty zostaly by usuniete razem z nim :smiley: jak widac jego profil dalej jest, posty dalej sa, wiec i jego konto dalej jest

Nie wiem jak tu jest ale np na discordzie jak ktos usuwa konto to po kasacji danych widnieje on jako np user 1234556 ale danych jego nie ma. Profil przypisany jest do jakiejs ich metody numeracji kolejnej konta. I w ten sposob jego danych nie ma a np konwersacje sa. Na fb natomiast usuniecie permanentne konta powodune usuniecie rowniez komentarzy. Tutaj nie wiem jakby mieli to zalatwic ale my jako userzy mamy to gdzies… Ma byc usuniete i tyle
Poza tym jak dobrze pamietam tu byla opcja kasacji konta… Ale nie dzialala :wink: mysle ze to zabieg celowy celem podbicia statystyk ilosci kont na portalu bo nie wierze ze to bug i jest tu tyle lat :wink:

A no i nalezy pamietac ze jakies dane w czesci lub calosci moga zostac jezeli wynika to z innych przepisow (np na okres kilku lat dane personalne 0racownika) lub zostalo to ujete w regulaminie i sie na to zgodzilismy pod warunkiem ze regulamin nie jest sprzeczny z obowiazujacymi przepisami. Nie pamietam reg tutaj ale to chyba bubel i nic tam nie ma takiego tylko kto jest administratorem danych itp

2lajki

Jaka szkoda ze nareszcie
Wszyscy z bolu bedziemy teraz plakac przez tydzien, wroc przez 2 tygodnie, a portal zamieni sie na czarno i bialo.

Zaraz ten portal padnie skoro takich zasłużonych użytkowników karze się banicją, a zostawia nudnych pseudo redaktorów pokroju Pederastixa.

Pozdrawiam również z banicji. Kogoś mocno zapiekła dupka i wziął głęboko do serca moje komentarze na stronie głównej, które były tylko i jedynie prześmiewczym trollikiem. Dumny jestem trochę bo celem było pieczenie dupek wszystkich fanbojów i robienie ruchu pod każdym postem. Trzymajcie się tam wszyscy wygnani.

Btw
Zauważyłem mocno osłabiony ruch na głównej odkąd dobre chłopaki poszły na banicję. Któż by się spodziewał? XD

no i nie skasowali go :frowning:

No niestety w podobnym czasie co ty dostalem bana i na kilka lat, ale jak wiesz jestem jak hydra, która się odradza w szybkim tempie. Liczę na to, że jeszcze wrócisz pod inną postacią i będziesz czynił dobro jak do tej pory dla tego portalu.

PEACE AND LOVE