Żegnajcie Przyjaciele

Musiał nadejść kiedyś ten smutny moment
Dostałem bana od Admina do 2023 roku :frowning:
Więc najwyższy czas się z wami pożegnać i skasować konto
Chciałbym wszystkim podziękować za mile spędzone lata na tym portalu, był dla mnie formą relaksu w oczekiwaniu na aktywności w różnorakich grach MMO, tak, gram w różne MMORPG, myślę że większa grupa z was zdawała sobie sprawę z tego że moje wpisy nt. World of Warcraft i reszty MMORPG były zwykłym trollingiem. gram zarówno w WOWA, TESO, SWTOR, GW2 i każde inne wychodzące i starsze MMO

GURU - trzymaj się tam z całych sił, psy szczekają a Ty dalej lecisz do przodu pod prąd, prawda jest taka że bez Twoich(głównie słabych) newsów ten portal nie miałby tylu wyświetleń ile ma teraz

ADMIN - Zadał mi pan, panie Admin, cios prosto w serce, i to w czasie poteżnej pandemii, do 2023 roku to prędzej umrę na Kolanowirusa niż doczekam się zakończenia mojego, moim zdaniem zbyt długiego wyroku. Mimo wszystko wybaczam panu.

XAORUS - życzę powodzenia w życiu prywatnym jak i zawodowym, spełniaj się w tym co lubisz najbardziej, będę zaglądał czasami na MMOPLAYA YT na live czy pod nowy filmik zostawić łapkę w górę i komentarz

BRUCELEEOSTATECZNESTARCIEZGURU - mistrzu, zostałeś sam na placu boju i musisz to dobrze rozegrać, ja za bardzo szarżowałem do przodu i mnie pokonali, atakuj nie za często ale boleśnie, pamiętaj o tym i nie powtórz mojego błędu w walce z nierównymi siłami

HASIRA - kimkolwiek jesteś, facetem czy kobietą, wybaczam ci hejtowanie WoWa, życzę wszystkiego co najlepsze

Przepraszam że nie będę więcej osób wymieniał, Kocham was wszystkich i WSZYSTKIM życzę sukcesów

////////EDIT
W odpowiedzi na poniższy wpis użytkownika, że nie można usunąć konta, proszę o usunięcie mojego konta całkowicie z bazy danych portalu/forum

Powodzenia
KolegaJezusaUpadłyTroll

1lajk

Nie skasujesz konta na portalu bo żeby je skasować musisz mieć pełen dostęp lol
Ja dostałem dzisiaj bana na 3 miesiące i też będę kasował konto ale poprzez email i z zaznaczeniem przepisów prawa EU, że jak nie usuną to sąd (raz już kiedyś próbowałem i nie zareagowali. Tym razem nie popuszczę i jak nie usuną + nie dostanę potwierdzenia to zgłoszę sprawę do rzecznika praw obywatelskich).

Także dopisuję się i również żegnam Guru-Blog.
PS. Zabieram ze sobą wszystkie kliknięcia, które dla was generowałem.
BAJO

!!! Niniejszym żądam natychmiastowego usunięcia mojego konta oraz wszelkich moich danych z serwisu. Zarówno portalu jak i tego forum !!!*

*Zgodnie z artykułem 17 [RODO]

4lajki

A MNIE NIE POZDROWIŁ, smutek :frowning:

1lajk

Pozdrawiam i powozdenia :slight_smile:

pal wroty buraku xd

1lajk

Haaa akurat dzis dostalem odznake “rocznica” i taki prezent…
Trzymaj sie moj antagonisto :wink:
Odezwij sie w gw2 moze cooooo

1lajk

To chyba będzie mój pierwszy wpis na tym forum od wielu lat. @KolegaJezusa wiedz, że będzie mi Ciebie brakować chociaż muszę zobaczyć jak to wygląda pod kątem regulaminu. Byłeś najlepszym dowodem na to, że zgryźliwy troll i pikantny żart może być fajny i nawet jeżeli ludzie mogli Cię minusować to uważam, że jest masa osób, które na perma zasługują bardziej niż Ty… Byłeś nieszkodliwy a wręcz sympatyczny w swoich przesiąkniętych kwasikiem wpisach.

2lajki

Oj byczq, ja dzisiaj dostałem do 2026. Karzą dobrych chłopaków, a kryminaliści i fani bdo dalej na wolności.

4lajki

Wy$&%!#

4lajki

Szkoda lubiłem te twoje trollujące teksty
Byłeś najbardziej toksyczną osobą na tym portalu zaraz po KoneserGier

Z wieloma Twoimi opiniami się nie zgadzałam, ale bez Ciebie będzie pusto. Imho nie powinni Cię banować, bo tylu ludzi miało przez Ciebie ból pupy, że generowałeś pewnie dużą ilość wejść.

WRESZCIE.

Komu teraz będę reportować każdy komentarz? …

2lajki

utrudniasz prace moderacji, a i tak nie jest ona zbytnio lotna

Trollowanie bardzo ewidentne a co za tym idzie słabe. Może wrócisz za te dwa lata jak będziesz już pełnoletni?

5lajków

niech Ci ziemia lekką bedzie xD

2lajki

Widzę mail do Admina w sprawie niepoważnego człowieka jakim był ulalalala zrobił swoje. Najwyższy czas…

Dziwi mnie, ze wytrzymałeś tak długo. Do zobaczenia na Niebiańskiej Plaży Skurwoali

Nie ukrywam, że jestem zaskoczona tym banwavem jaki nagle teraz miał miejsce. Czy był słuszny czy nie nie mnie oceniać, ale mam wrażenie, że trochę późno.

Ja sama też jakoś mniej tutaj przesiaduje, pandemia swoje, a życie swoje. Ktoś kto ma głowę na karku nawet w tych trudnych czasach może spokojnie znaleźć pracę czy inne zajęcie, i nie pogrążać się w tym całym szaleństwie.

Ja tam osobiście do Kolegi nic nie mam, od pewnego czasu niezbyt reagowałam na jego wpisy z powodów powyższych. Dzięki za wyróżnienie mnie i tobie też życzę wszystkiego co najlepsze :wink:

taa… niecały rok wytrzymałeś, nie przesadzaj :joy:

@KolegaJezusa Trzymaj się stary! Przez ten cały czas działalności zasłużyłeś na miejsce w Hall of Fame tego portalu. Już dawno zostawiłeś w tyle takie legendy jak KoneserGier czy Bicia-Koreanka i cały panteon Bruców Lee(bo aż tak dużo ich było, że ciężko wymienić wszystkich…). Według mnie jeden z najlepszych trolli na portalu, bo oczywiście tytuł King of the Hill i numero uno zawsze będzie należał do @guru <3

Dzięki, za chwilę śmiechu i gunwno burze do poczytania prawie pod każdym newsem. Powodzenia!

Szkoda, posty już nie będą tak ciekawe bez twojego komentarza, kto będzie hejcic słabych twórców i to jak lecą w kulki każdego dnia :frowning: [*]