Złapałem Oszuta na mmorpg.pl!

Ukradzione to trudno.

Zgadzam się z tym co napisał CzarnyDzik, dodam jeszcze od siebie że zawarliście umowę na pewną sumę pieniężną (w postaci gier), policja tak czy owak musi rozpocząć dochodzenie, ponieważ doszło tu do nie wywiązania się z niej drugiej osoby. Najważniejsze żebyś nie mówił że to kradzież, ponieważ policja wtedy nie rozpocznie śledztwa chyba, że doszło by do kradzieży przedmiotu o wartości 400 zł (to że z kontem steam masz problem to już nie ich problem). Pamiętaj, żeby przygotować mocną argumentację.

Czekaj czekaj, czytam jeszcze raz twój pierwszy post i widzę, że zablokowałeś konto, czemu po prostu nie zmienisz hasła? Jeżeli dałeś mu też maila to pisz do supportu steama z jednym z cd-keyi.

@Down możliwe, że tak robi, ciekawe ile osób oszukał

@Ksarou wydaję mi się że to jedna i ta sama osoba w koncie do gry o której mówię jest podane Kwiatkowska czyli koleś albo podaje swoje prawdziwe nazwisko tylko zmienia je od płci albo używa popularnego nazwiska i robi to samo czyli zmienia formę w zależności od płci.

@Up czyli mamy dowody na kolesia ja jak bym poszukał znalazł bym konwersacje na innym forum to myślę że moglibyśmy mu załatwić bana tutaj.

U mnie tak samo , powiedział że jeżeli chce rosa , mam mu kupić psc 20 zł

Przedtem dałem mu konto a on nadal wyłudza

warn_ico.png
DP ~ NS

Ten pajacyk to złodzie duży pamiętam że mnie też kiedyś okradł bo mówił że mi da CSGO miał aż 100 kluczy.

Niestety jedyny dowód jaki mam na niego to konto z jego danymi, na drugim forum pozbyliśmy się dokładnie tego użytkownika nawet wysłane przez niego wiadomości zostały usunięte żeby ludzie nie dali się oszukać.

Po pierwsze i najważniejsze, bo aż mi oczy krwawią jak to czytam. Przed przecinkami i kropkami nie dajemy spacji !

Co do tematu...

Nie zamierzam nikogo obrażać, ale moje słowa będą dość ostre (żeby niektórzy moderatorzy mieli jasność zanim zaczną rzucać warnami na lewo i prawo. Trzeba być kompletnym debilem żeby wymieniać się z obcą osobą i to jeszcze z taką, którą się pierwszy raz widzi na oczy nawet na jakimś forum. A już nie mówię o tym, żeby potem lecieć z płaczem, że nie wyszło. Skoro ktoś jest na tyle głupi to teraz ma nauczkę - proste.

Co do policji...

Autor tematu udostępnił swoje konto osobie trzeciej, a tego robić nie wolno i jest to napisane w regulaminie, już chyba wszędzie. Tak wiec żadna policja Ci nie pomoże, a jak zgłosisz sprawę do supportu, to pewno Ci zablokują konto za złamanie regulaminu.

Co do umowy ustnej...

Żebyś czasem się nie zesrał z tymi logami z gg czy skądś tam. Nawet jak Cię zrobią w balona na Allegro, to będą spore kłopoty, żeby to wszystko wyjaśnić.

Jego adresem IP możesz sobie podetrzeć tyłek. Jeśli to zmienne IP, to nigdy nie otrzymasz żadnych informacji od jego usługodawcy na jego temat. Jedynie przez policję, a tą kwestię już wyjaśniłem wyżej.

Wniosek.

1. Nie becz jak z własnej głupoty cie ktoś wyroluje.

2. Nie wymieniaj się grami z obcymi, a najlepiej z nikim.

3. A jak już to robisz to patrz pkt 1.

PS.

Twój post, ten pierwszy, jest nawianiem do popełnienia przestępstwa :) Zastanów się dwa razy co piszesz. Internet to miejsce publiczne, a nie Twoje własne podwórko.

Tu się dzieje lepiej niż w komentarzach pod newsami =) Kontynuuj młody naiwny człowieku.

FieryAngel, troszkę zawiało hipokryzją

Po pierwsze i najważniejsze, bo aż mi oczy krwawią jak to czytam. Przed przecinkami i kropkami nie dajemy spacji !

A ty zrobiłeś co? - spację przed wykrzyknikiem. :D

Lepiej zamknijcie ten temat już bo i tak chłopak nic z tym nie zdziała, jak zechce to pójdzie na policje i tyle. Tu jedynie się śmieją jaki jest naiwny, ale nie o to tu chodzi.

Jaka wiara w policje polską młodego człowieka lol :D. Mnie ojebali na allegro na 600 zł i prokurator nie stwierdził czynu karalnego :D hehe polski wymiar sprawiedliwości :D

No wiem , konto już prawie odzyskałem , jutro już będzie moje . No fakt zachowałem się trochę jak debi l , ale zrozum tracisz konto warte 450 zł , i napiszesz że cię na forum oszukał , i przyjdzie paru ludzi i napisze że to twoja wina , trochę wkurwiające to jest

Ale to jest najlepsze że piszę żebyście mniej więcej żebyście uważali na tego typka , a wy mnie hejtujecie jaki ja to naiwny , i co z tego ? Mam nauczkę więcej tak nie zrobie , zamiast mi pomóc , nie przejmuj się napisać czy coś jedziecie po mnie w h*j , a tego co mnie oszukał jeszcze po główce pogłaskali

wystarczy jakbyś napisał jego nick ze cie oszukał itp a ty tutaj nowele robisz to co się dziwisz ze ludzie ciebie za idiotę mają...nie znasz się na prawie udostępniasz dane osobowe kolesia co jest karalne, myślisz o robieniu ddosow...pisze ze konto za 400 zl to po cholerę się w ogóle chciałeś nim wymieniać po prostu twoja pazerność na dostanie kodu spowodowała twój wielki problem...i ty się dziwisz ze to na ciebie najeżdżają prosta rzecz pokazałeś jak bardzo można być naiwnym i pazernym by dać się wykiwać oszustowi stad też się ludzie z ciebie śmieją.

na skype ma nick Pajacyk na forum chyba Skirlex to jest totalny oszust mnie też oszukał pare razy ale konta odzyskałem. Najpier oszukuje osobę na daną grę a potem ją sprzedaje z tym człowiekiem nie ma co dyskutować bo to jakiś biedny gimbus.

Fujivarr , współczuje , ale pare razy cię oszukał ?

Fujivarr , współczuje , ale pare razy cię oszukał ?

Zmień jeszcze nazwę tematu na "Kolejny naiwniak wykiwany"...Konto warte 450 zł bo pewni ty tak twierdzisz, gostek jeszcze napisze do supportu że udostępniłeś mu konto i banan poleci za łamanie regulaminu...Za 20 zł niektórzy chcą już lecieć na policje a pewnie zanim zostali wyrolowani z własnej głupoty krzyczeli JP 100%....

Mam nauczke , a ty co ? Kolejny że k**** po mnie jechać ?

Jak macie takie rzeczy pisać , to sp***dalać !

warn_ico.png
wulgaryzmy ~ NS