Źli gracze

Dlatego lepiej grać w te grę,ze znajomymi : )

Ja osobiście grałem dzisiaj z Samymi Niemcami ^^ skończyło się tym,że leciały w mą stronę jakieś obelgi,lecz wiem iż w tej grze zdarzają się takie sytuacje często dlatego teraz tylko i wyłącznie gram,ze znajomymi

Hahaha, jaka dyskusja xD. CS:GO jest obecnie tym czym LoL byl rok/dwa lata temu. Co mecz dziecko, wbicie lepszej rangi to syf bo kazde dziecko z bogatymi rodzicami sb zaplaci za boostowanie i tyle w temacie. Po za tym - ranga NIGDY nic nie znaczyla i znaczyc nie bedzie. A jak ktos tylko po tym ocenia to wspolczuje szufladkowania i pojmowania "ranga nizej? ee, noob, nie bede z nim gral". By nie bylo - nie, nie mam niskich rang ani tu ani tu. I moze wlasnie dlatego wiem ze nic nie znacza? W solo q gry solo nie zrobisz, masz fuksa? Witaj wysoka rango. Masz pecha? To chocbys byl nwm jak bardzo "pro" to przegrasz bo solo gry druzynowej nie wygrasz.

I to widac - kazda DOBRA druzyna nie patrzy na rangi, a na indywidualny "skill" gracza i po to sa probne gry :)

Miałem dziś mecz na mirage i w sumie carrowałem swoją drużynę. W drużynie miałem premade 4 graczy z Polski. Dla frajdy przyjęli, że ich wycarruje i mnie kickną. Ostatnia runda meczu i dostałem kicka. http://i62.tinypic.com/o7k9w8.jpg

ps. wiem, że nazwa tematu jest do kitu, ale nie będę przeklinał, bo znowu będzie ostrzeżenie.

ps2. mam to nagrane, więc jak coś to wrzucę nagranie później.