Źli gracze

Miałem dziś mecz na mirage i w sumie carrowałem swoją drużynę. W drużynie miałem premade 4 graczy z Polski. Dla frajdy przyjęli, że ich wycarruje i mnie kickną. Ostatnia runda meczu i dostałem kicka. http://i62.tinypic.com/o7k9w8.jpg

ps. wiem, że nazwa tematu jest do kitu, ale nie będę przeklinał, bo znowu będzie ostrzeżenie.

ps2. mam to nagrane, więc jak coś to wrzucę nagranie później.

No dobra, ale co w związku z tym? :D Coś konkretnego sugerujesz, na coś czekasz? Każdy wie jakie jest community tej gry, więc nie powinno Cię to dziwić. Grając w tą grę powinieneś wiedzieć, że elo wchodzi za każdą rundę i osiągnięcia podczas jej trwania (Fragi, rozbrojenia/podłożenia bomb, itd.), więc wyrzucenie nie powinno Cię ruszać, jeżeli przegrali wszystkie kolejne rundy po kicku, to Ciebie już nie dotyczy i tylko oni na tym tracą. Polecam znaleźć sobie 4 znajomych i grać z nimi, gra jest naprawdę świetna jak ma się z kim grać, z losowymi ludźmi absolutnie odradzam.

rozwalaja mnie tacy ludzie jak ty ... pokaże całemu światu jaki to jestem dobry a inni zli, ludzie to zobacza i poklepia mnie po ramieniu .... sorka ale takie podejscie jest rownie zenujace co ta sytuacja, jak juz chcesz sie przy kimś użalać idz do mamy a nie przedstawiasz sie internetowi.

Czyli jak w wielu innych grach można spotkać słabych graczy... też mi innowacja. Ciekawi mnie skąd wzięła się ta moda na chwalenie się jak to "dobry" gracz musi się męczyć z gorszymi. Pomniku ci nie wybudują, co najwyżej możesz ponarzekać.

Nie mówiłem nic, że ja gram dobrze, a oni nie. Mnie najbardziej zirytował fakt, że dostałem kicka, tuż przed końcem meczu. Ot tak "for fun".

warn_ico.png
Polecam zapoznać się z tematem odnośnie wulgaryzmów. http://mmorpg.org.pl/forum/topic/76533-wulgaryzmy-lekkie/ -Slodx

Faktycznie, żenujące zachowanie. Wrzuć na reddit, tam lubią takie filmiki, pewnie się sprzeda :P. Jedyna opcja to grać ze znajomymi, teraz już nawet haxy nie grają solo :P

Chcę wbić rangę dmg solo, by nikt nie mówił o byciu boostowanym przez innych. Wolę wbijać tą rangę przez dłuższy czas, ale przynajmniej zasłużę na nią. Potem jak znajdzie się ekipa, to spróbuję sił na face it, lub esea.

ps. wystawiłem kolesiowi - repe za kicka, a ten mnie zwyzywał. Gdzie tu jest sprawiedliwość ja się pytam?

Esea to kupa a face it bez premium to też kupa, granie mm'ów solo zawsze będzie wyglądać tak samo.. Na na supremach i globalach potrafi być nawet gorzej ; ).

Więc jeżeli wkurza cię takie zachowanie to znajdź team już teraz.

Więc jeżeli wkurza cię takie zachowanie to znajdź team już teraz.

Brzmi jak reklama :D

Wydaje mi się, że trochę przesadzacie. Ja pierwszego globala wbiłem całkiem solo, bez większych problemów z teamem. Wiadomo, zdarzały się takie cancer mecze, ale to norma. Musisz wiedzieć, że nie wszystko można wygrać :P Nawet jeśli przegrywacie, to zamiast szukać słabych wymówek i usprawiedliwień, staraj się wyciągnąć jak najwięcej z tej gry, żeby polepszyć swoje umiejętności.

Btw, wbrew powszechnej opinii, ruscy to najlepsi gracze! :D Nie dogadasz się z nimi za cholerę, ale jak ktoś ma carrować, to tylko oni

Chcę wbić rangę dmg solo, by nikt nie mówił o byciu boostowanym przez innych. Wolę wbijać tą rangę przez dłuższy czas, ale przynajmniej zasłużę na nią. Potem jak znajdzie się ekipa, to spróbuję sił na face it, lub esea.ps. wystawiłem kolesiowi - repe za kicka, a ten mnie zwyzywał. Gdzie tu jest sprawiedliwość ja się pytam?

IMO aima możesz ćwiczyć na ffa dm albo nawet na mapach treningowych samemu. CS to gra zespołowa i granie bez drużyny nigdzie Cię nie zaprowadzi, bo od pewnego momentu strzelanie schodzi na drugi plan, a zaczyna liczyć się zgranie, granaty i współpraca. Wiadomo, każdy zna jakieś standardowe smoke'i i proste rozegrania map, ale jeżeli grasz n-ty raz z tymi samymi ludźmi to wiesz co kto będzie krył i możesz skupić się na swoim zadaniu, a nie liczyć, że akurat Wam się uda ;p

W każdym razie dziwi mnie że Cię tu uraziło...

Nawet nie jest mi Cię szkoda skoro nie potrafiłeś odezwać gęby do nich w grze (albo to zrobiłeś ale wyciąłeś ten fragment).

Powinieneś się cieszyć że nie zrobili tego wcześniej skoro zaczynasz płakać na forum o coś takiego.

Tak jak ktoś wyżej napisał, w cs dostaje się te "ELO" uczestnictwo w wygranych rundach a nie za ukończenie rozgrywki.

Skołuj sobie lepszą ekipę i bez spiny mi tu o takie coś.

Temat uważam do zamknięcia.

Drogi użytkowniku Krisstoof mam do Pana jedno pytanie . Czy może Pan wyjaśnić czemu na filmiku słychać jak jeden z chłopaków/młodych mężczyzn mówi coś w stylu "Ja bym poczekał z tym kickowaniem , jak mnie przeprosi możecie nie kickować " ? niestety zastrzegł Pan filmik jako prywatny i nie jestem wstanie w pełni przytoczyć cytatu .Nie mniej jednak wychodzi na to iż nie jest Pan niewinną ofiarą za którą chce uchodzić w tym temacie.
Z góry dziękuję za odpowiedź

Sprawiedliwości to ty szukaj w kibucu. Założyłeś temat po to by się użalać bo musiało cię to zaboleć jak drzazga w falusie. Więc dla twojej informacji powiem że nie tylko ty takich ludzi spotykasz dlatego wyjątkowy nie jesteś. I sądzę że niewiniątkiem też nie byłeś skoro taki temat założyłeś. Normalny człowiek by to olał i zaczął następną rozgrywkę.

Nie dam sobie za to uciąć ręki ale z tego co mi sie kojarzy to nie można kickować ludzi w ostatniej rundzie, a nawet jeśli dlaczego na twoim screenshocie pokazuje, że wygrałeś ten mecz? Skoro go wygrałeś to chyba nie problemu i powodu by się żalić obcym ludziom?

Problem uważam za rozwiązany. Do zamknięcia.

Poniosło mnie, bo po raz pierwszy od bardzo dawna wygrywałem mecz i zostałem wyrzucony w trakcie. Koleś, który mnie wyrzucił chciał bym go przeprosił za to, że sejwowałem broń na następną rundę, a on sam poszedł odbijać bombsite 20s przed wybuchem 1v5. Faktycznie jeśli ELO liczone jest za rundy, a nie za mecz to nic nie straciłem.

CS:GO nie umywa się pod CS 1.6.

Tak było jest i będzie. No, ale widać, że co niektórzy gracze CS lecą na grafikę, a najlepsze są serwery w CS 1.6 gdzie zamienia się grafika na tą z CS:GO.

Stare fps multi zawsze będą lepsze. Nie wiem czy to wina, że jakoś fizyka była ograniczona czy co.

No, ale dzisiejsze FPS to po prostu bieganie po mapie i strzelanie. Ewentualnie cholernie łatwy jumping (o ile nie jest on zautomatyzowany). To samo CS:GO - a tym bardziej jakieś randomowe bitwy.

Problem uważam za rozwiązany. Do zamknięcia.Poniosło mnie, bo po raz pierwszy od bardzo dawna wygrywałem mecz i zostałem wyrzucony w trakcie. Koleś, który mnie wyrzucił chciał bym go przeprosił za to, że sejwowałem broń na następną rundę, a on sam poszedł odbijać bombsite 20s przed wybuchem 1v5. Faktycznie jeśli ELO liczone jest za rundy, a nie za mecz to nic nie straciłem.

Po prostu głupek. Szkoda, że społeczność CS:GO (pomału i z CS 1.6 zaczyna się tak dziać) to głupki.

Przeczytalem i widze ze zalezy ci na wbiciu rangi. Ja ci powiem ze obecnie ranga nic nie znaczy. Jak bedziesz szukal druzyny to czy masz orzelka czy masz globala nikt na to nie patrzy. Sam jestem w semi professional druzynie i na MM mam kalacha czy nawet juz rangi nie mam. Nie gram MM, bo jest to strata czasu. Kazda minuta ktora spedzisz na MM jest marnowaniem czasu i polecam ci grac ligi typu FACEIT badz ESEA.

No, ale dzisiejsze FPS to po prostu bieganie po mapie i strzelanie. Ewentualnie cholernie łatwy jumping (o ile nie jest on zautomatyzowany). To samo CS:GO - a tym bardziej jakieś randomowe bitwy.

Twoje po prostu bieganie po mapie i strzelanie to może być w casualowym gta. Jeśli uważasz że seria cs opiera sie tylko na strzelaniu ( właśnie to napisałeś ) to jesteś w ogromnym błędzie a Twoja wiedza o cs jest równa mniej więcej zeru.

Przeczytalem i widze ze zalezy ci na wbiciu rangi. Ja ci powiem ze obecnie ranga nic nie znaczy. Jak bedziesz szukal druzyny to czy masz orzelka czy masz globala nikt na to nie patrzy. Sam jestem w semi professional druzynie i na MM mam kalacha czy nawet juz rangi nie mam. Nie gram MM, bo jest to strata czasu. Kazda minuta ktora spedzisz na MM jest marnowaniem czasu i polecam ci grac ligi typu FACEIT badz ESEA.

Prosze cie :D Nikt nie patrzy na rangi? Ranga zawsze coś znaczy bo kałach zawsze będzie grał gorzej od orła. To działa w taki sposób że jeśli jesteś przynajmniej troche zdolny to będziesz awansował i twoje umiejętności przyzwyczajają się do wyższych rang szybszego refleksu i lepszego aima czucia gry czytania gry etc.

Twoje po prostu bieganie po mapie i strzelanie to może być w casualowym gta. Jeśli uważasz że seria cs opiera sie tylko na strzelaniu ( właśnie to napisałeś ) to jesteś w ogromnym błędzie a Twoja wiedza o cs jest równa mniej więcej zeru.Prosze cie Nikt nie patrzy na rangi? Ranga zawsze coś znaczy bo kałach zawsze będzie grał gorzej od orła. To działa w taki sposób że jeśli jesteś przynajmniej troche zdolny to będziesz awansował i twoje umiejętności przyzwyczajają się do wyższych rang szybszego refleksu i lepszego aima czucia gry czytania gry etc.

Powiedź mi w takim razie jak bieganiem nie nazwać randomowy mecz z global elitami, bo robienie taktyk jest zbędne, strzelać możesz dobrze, ale guzik da jak wrogi team jest ogarnięty. Skoro moja wiedza jest równa zeru to jak wyjaśnisz, że jest totalne bagno jeżeli chodzi o granie? Może mi jeszcze wmówisz, że granie w CS'a to mega fokus, niektóre flashe to po prostu odruch, a snajperka to trudna rzecz? Nie, nie wmówisz mi tego, widziałem kilka gier, które są trudniejsze, a hs strzela się podczas różnych akrobacji i to nie tylko jakieś dupne skoki czy te super ,, bunny hopy '' których równie dobrze można nie używać (ba i tak jest). CS 1.6 to zupełnie inna sprawa, tam czuć tą starość, ten odrzut widać.

Na co komu rangi? Niech każdy gra z kim chce grać, skill to się powinno mieć w łapie, a nie jakiś obrazek o formacie png.

Czasami tak patrzę na te wasze wywody: jak dostosować psychikę pod CS'a, jaka myszka, podkładka, jak wczuć się w strzelanie karabinu, jak dobrze się w słuchać x pozycję na x pozycji, a tymczasem powiem wam jedno, grajcie, gracie jak jesteście zamuleni? Grajcie, staty najwyżej spadną, ale uczycie się grać tak czy siak, masz zły dzień? Zagraj chociażbyś miał staty jak ten cały GE ,, Izak '' (0-19).

Ja rozumiem poradniki typu: strzelanie 3 pocisków-przerwa-3 pociski lub wybiegnij, ukucnij-strzelaj-uciekaj, ale mieszanie w to psychologi, autonomii ludzkiej itp. itd. jest przegięciem, nic wam nie da ciało Pashy, jak mózg nie wyćwiczony.