Złote EQ

Witam. Mam pytanie odnośnie Craftingu . Mianowicie nie mam pojęcia jak stworzyć złoty gear. Za każdą konkretną odpowiedź będę wdzięczny.

Pozdrawiam

W Sidus Ur (stolica, największe miasto) w prawej górnej części masz plac z NPCtami, gdzie możesz zrobic złote sety za kontent PvE. Większość matsów do craftu zdobywasz na Desert Shrine hard (od 40 lvlu, raz dziennie) Desert Shrine Expert wszystkie gwiazdki (od 45 lvlu, 3 razy na tydzień) oraz Misty Hollow normal (od 45 lvlu, raz dziennie).

Oprócz tego będą Ci potrzebne dwie waluty:

- Imperial Society Merit (ją zdobywasz za pomaganie na nisko lvlowych instancjach i powiązanych z tym questami, przyklad: mając 45 lvl bierzesz przynajmniej jedną osobę z 20-30 lvlm i idziesz robić 20 lvlową instancje)

- Demon Slayer Points (zdobywaszje za robienie daily i dwóch weekly)

Za te waluty kupujesz hematity, silverstine'y i fist leshy heart.

Jeżeli coś przeoczyłem poproszę kogoś bardziej doświadczonego o uzupełnienie

To co napisał Garudo się zgadza więc za dużo nie dodam :D Misty hollows i shrine robisz na gear 40-49, potem masz inne dungeony i raidy na gear 50-59 ale generalnie wygląda to tak samo :)
Oczywiście doradzam znalezienie ogarniętego party i robienie expertów na trzech gwiazdkach, bo z każdego bossa lecą już gotowe złote itemy (gdy jakiś boss jest za trudny można zejść do 2 gwiazdek u npc w dungeonie).
Jak już zdobędziesz złoty gear to jeszcze możesz odblokować sockety na gemy i ostatni awakening specjalnymi przedmiotami ale tego na razie nie będę opisywał ;)

Dziękuję za tak szczegółowe omówienie powyższego tematu. Temat zamykam .

Witam. Mam pytanie odnośnie Craftingu . Mianowicie nie mam pojęcia jak stworzyć złoty gear. Za każdą konkretną odpowiedź będę wdzięczny.

Pozdrawiam