Zmiana klasy

Wbiłem ostatnio maxymalny poziom na samuraju i jednak trochę mi nie pasuje ta klasa. Rozumiem, że zmiana polega na założeniu innej broni dla innej klasy. Tylko jak wygląda lvlowanie? Czy muszę wykonywać stare questy ze starej lokacji? Bo wiadomo jak jest, nowa klasa, więc gear znacznie słabszy.

Jeśli zrobiłeś już MSQ, to levelowanie na nowej postaci polega na robieniu codziennych ruletek, spamowaniu najwyższego możliwego dungeonu (polecam - wtedy nie będziesz się martwił o gear ), wykonywaniu side-questów (nie polecam!), FATE’ów itd.

dobijasz 15 lev który jak pamiętam odblokowuje Ci dungeony i na nich farmisz :wink:

No tylko wbiłem ten 15 i zaden dung się nie pojawia. Jest jakiś dungeon finder, czy trzeba biegać do dungeonów i tam szukać ludzi?

Klikasz U i masz dungeon finder.
Jako dps przez długie queue polecam odblokować Palace of the Dead w Gridanii i później Heaven on High w Onokoro. Jest to dungeon z osobnym trybem levelowania i statystyk. Można go robić solo jak i w grupie. Jest to główne miejsce gdzie levelujesz jako dps gdy nie masz kolegi healera.