Zmiany na forum

Pewnie dlatego, że nie masz odznaki “podstawowy” xd

Wogole nie ma historii odwiedzin konta… friendów lajki przepadły nie wspominając o statusie… i moj kolorek :c
NIe o takie mmopleja wlaczyłem :C </3

Podzielam się z Wami moim niezadowoleniem xD Nowy wygląd forum nie podoba mi się, jest ble, nie przejrzysty, i wygląda jakby twórcy tego dzieła, cofnęli się o jakies dziesięć lat. No ale coz, ja na to nic nei poradze więc zostaje mi tylko płakanie nad wyglądem xp
Noo iiii… gdzie jest shoutbox, bom znaleźć ni mogę xD

To sie nazywa degradacja z weterana/przyjaciela na… nikogo :smiley:

O kurwa, ponad moich 500 kont dostało unbana. :smiley:

To niezłe zmiany na forum. Moje stare konto przepadło, daty w postach są z kosmosu, a czytelność forum jest praktycznie zerowa. Mam nadzieję, że administracja poprawi wszystkie błędy itp. ale to przepadanie kont to trochę przesada :stuck_out_tongue:

Są problemy techniczne… trzeba cierpliwie czekać aż ogarną :slight_smile:

@FreeQ wiem, wiem. Jestem świadomy tego, że zmiana silnika czy prowadzenie takiego forum to nie jest wcale taka łatwa sprawa. Wymieniłem tylko rzeczy na które najbardziej powinno się zwrócić uwagę.

Na portalu widać już co się dzieje na forum, ale jako tagi są nicki założycieli tematów. Domyślam się, że to tak nie zostanie? Bo to trochę głupie :stuck_out_tongue:

A ja mam wrażenie, że nic się nie zmieniło ostatnio. Na początku (przed cofką) były chociaż próby poukładania tego sensownie…

Niestety ten tydzień był dla mnie intensywny i nie miałem czasu tego ogarnąć. W weekend będzie wszystko na tip top :slight_smile:

Weekend minął, czy wszystko jest już na tip top?

Widzę, że jeden z działów to chyba jakiś trójkąt bermudzki xD
http://prntscr.com/ik1eu2

Typowe podejście “firm” 3 sortu, wielka zmiana i jeb wszyscy imprezują przez tydzień, na wakacje jadą po prostu świętują tą wielką zmiane. wracają a tu jeb milion wpisów że zbugowane, nie ładne, po prostu do poprawy, i ludzie się głowią dla czego nie jest to poprawiane ^^

Wszystko powoli zaczyna nabierać przejrzystego kształtu. Chłopaki jednak działają :smiley: Mała sugestia ode mnie (ale sądzę, że nie tylko ode mnie): Nadajcie jakieś kolory poszczególnym stronom czy podstronom forum (chodzi o te małe kwadraciki), jednakowy kolor dla wszystkich jest mało przejrzysty. Mam jeszcze małe pytanko. Czy jest możliwość odzyskania swojego starego konta sprzed rewolucji na forum?

Zróbcie coś z tymi Avaratami żeby wyświetlały się normalnie.

Zdefiniuj pojęcie normalnie.

KWADRATOWE!!!
Okrągłe są okej. Niczego im nie brakuje.

Chodzi o rozjechaną jakość jak klikniesz na profilu i się powiększy.:rofl:

Niestety na ta chwilę forum jest mało przejrzyste, czytelne i mało intuicyjnie. Czy zamierzacie wprowadzić jeszcze jakieś zmiany? Co z sygnaturami w podpisach? (u mnie ich nie wyświetla) Najbardziej denerwuje mnie kiedy wchodzę w jakiś dział klikam w niego i nie widzę żadnych tematów, dopiero muszę wybrać jakaś tam opcje i kliknąć “żadne” to już tak będzie na stałe? Czy to ma jeszcze ulec zmianom? Wydaje mi się, że populacja drastycznie spadła przez to, że ludzie nie potrafią się odnaleźć i jest im po prostu ciężko się tutaj poruszać teraz.