Zmiany na forum

Szanowni użytkownicy!

W dniu dzisiejszym, 9.02.2018 o godzinie 19:00 forum zostanie czasowo zamrożone. Zaczynamy przenosiny na nowy silnik, który będzie dostępny jak tylko uporamy się z całą migracją postów, użytkowników i tak dalej.

WAŻNE!!

Wszyscy użytkownicy proszeni są o założenie kont na portalu mmorpg.org.pl na ten sam mail, na który mają zarejestrowane konto na forum lub zmianę maila na taki sam, jak na forum w przypadku wcześniejszego posiadania konta. Spowodowane jest to unifikacją całego systemu i połączenie kont użytkowników forum i portalu. W innym przypadku nie będziecie mieli dostępu do konta.

Dodam tylko: Jak ktoś już ma konto na portalu to wystarczy by zmienił e-mail na ten z forum (trzeba potwierdzić klikając w link który przyjdzie na nowy e-mail)

Przypał. To już nie będzie można być kulturalnym człowiekiem na forum i trollować pod kiepskimi newsami, bo ban będzie ogólnoportalowy?

Mój najukochańszy portal z moim najukochańszym Redaktorem GURU doczekał się zmian

Wzruszyłem się :cry:

Ja dodam też że wszystkie warny będą usunięte

Jestem w Niebie

Administracjo, dziękuję

Wasz najwierniejszy i najukochańszy fan

Ja dodam też że wszystkie warny będą usunięte

Jakbyście jeszcze wywalili te kafle na głównej i ogarnęli marginesy w tekstach to już by był cud, miód i orzeszki. Planujecie może dodać opcję wyłączania powiadomień do komentarzy pod niusami?

Czyli grzecznościowe 7 dni roboczych dla informacji społeczności forum w wypadku zmian w którch oni muszą coś zrobić tutaj nie obowiązuje i informujecie ludzi 4h wcześniej.

Życze administratorom forum powodzenia w ciągu następnego tygodnia w odpowiadaniu na setke takich samych tematów.

Będzie jakieś info, czy zmiany zakończone, czy to kolejny etap? W międzyczasie powstało kilka nowych wątków, po tych zmianach wczorajszych chyba wyleciały do kosza?

Coś się znowu posypało? :slight_smile:

0 info o tym co się dzieje… szkoda.

Z dnia na dzień zmieniło mi na forum z nowego konta na stare (to fajnie) ale nie wiedzieć czemu :slight_smile:
Chyba była jakaś cofka bo brak postów z ostatniego tygodnia…
Ewidentnie zmiana nie była dopracowana, styl poprawiany na kolanie. Nie wiadomo co się zmienia, jakie są pomysły… Jak ktoś narzeka to jest info “dajcie trochę czasu, ogarniamy” minął tydzień a jest gorzej niż było.

Osobiście odpuszczę sobie forum w takiej formie.
Jest po prostu burdel.

Wczoraj forum nie działało, a dzisiaj dostałem maila z powiadomieniem o aktywności, co wyłączyłem, zmienił mi się nick i awatar, więc powiedziałbym, że był rollback.

Do tego nie mogę zmienić awatara (tak, mam inny na stronie, tak, zrobiłem relog).

Brak komunikacji to norma, nim forum będzie przywrócone do stanu używalności minie dłuższa chwila.

Albo całkowicie wyłączcie forum na kilka dni, albo zróbcie to raz i dobrze. Według mnie, to są tutaj osoby na niewłaściwych stanowiskach skoro forum wygląda jak gówno i co chwile się coś sypie.
(awatar sprzed dekady - pozdro XD)

1lajk

Co-tu-sie-dzieje. Z każdą chwilą jest coraz gorzej xD Swoja drogą sprytnie ukryliście ten temat, pewnie bym go nie znalazła gdybym wcześniej w nim nie pisała.

Serio tak trudno wejść na forum dobreprogramy i zobaczyć jak to u nich wygląda? Widać, że przeszliście na ten skrypt bez w ogóle jakiegokolwiek przygotowania i pomysłu na układ… Słabo. Chyba faktycznie jedyne o czym myśleliście to o wąskim forum by były reklamy po lewej i prawej stronie xD

Po co się w ogóle wypowiadasz? Żeby zaświecić atencją? Znowu snujesz jakieś wymysły, które nie mają kompletnie żadnego pokrycia.

Zaliczyliśmy problemy techniczne. W serwerowni padł dysk, na którym były przechowywane wszystkie dane. Niestety, najnowszy backup nie sięgnął forum, w wyniku czego poszedł rollback. Forum zostanie przełączone na tryb czytania, abyśmy mogli sobie to ogarnąć.

P.S Na forum dobreprogramy szerokość jest dokładnie taka sama, więc polecam dobrać lepsze okulary.

Po co się w ogóle wypowiadasz? Żeby zaświecić atencją? Znowu snujesz jakieś wymysły, które nie mają kompletnie żadnego pokrycia.

Zaliczyliśmy problemy techniczne. W serwerowni padł dysk, na którym były przechowywane wszystkie dane. Niestety, najnowszy backup nie sięgnął forum, w wyniku czego poszedł rollback. Forum zostanie przełączone na tryb czytania, abyśmy mogli sobie to ogarnąć.

P.S Na forum dobreprogramy szerokość jest dokładnie taka sama, więc polecam dobrać lepsze okulary.

to serio jest wiadomośc napisana przez administratora?

6lajków

A nie wypadało by o tym poinformować użytkowników?

jaka administracja takie forum benc

3lajki

No akurat z tym porównywaniem do forum dobreprogramy nie chodziło mi o szerokość forum tylko chociażby o układ kategorii…

Ale jak to mawiają “uderz w stół a nożyce się odezwą” więc widzę, że jednak trafiłam idealnie w punkt :wink:

P.S. Nadal nie wiem jak na tym niby-forum można kogoś cytować, obszerna instrukcja pls.

Gdy dodajesz odpowiedź to w górnym lewym rogu masz taką małą chmurkę. Kliknij tam i w ten sposób cytujesz kogoś.

Jak tam dzialania? :slight_smile:
Bo znalazłem moje stare konto - https://forum.mmorpg.org.pl/u/XarduneK/summary
Niestety nie mam jak sie na nie zalogować. Chociaz zabawene jest tez to ze niby w pazdzierniku bylem ostatni raz… a na pewno odzywalem sie w 2018 :smiley:

P.S. Czemu nie moge wysłać PW? :frowning: