Znalazłem coś ciekawego

Grzebiąc w stosach informacji zawartych w internecie natknąłem się na jakieś konkursy, ze trzeba napisać jakiś poradnik i mozna zdobyć nawet niezłe nagrody. z tego co widziałem to jakiś aparat cyfrowy albo kase (PLN)

Co sądzicie o takich konkursach ?? czy to nie jest jakaś bujda ?? czy Waszym zdaniem można spróbować swoich sił w czymś takim. znam się na RoMie i taki poradnik nie jest dla mnie żadnym wyzwaniem, a taki aparacik po ulicy nie chodzi ;p Pozdrawiam.

tu podaje linka www.forum.rob-art.net.pl

Sam nie wiem strona nie wygląda na zaufaną ale możesz spróbowac, lecz przy wysyłaniu zastrzeż sobie prawo do dóbr intelektualnych :D.

Po jaka cholere dajesz tu link? Chcesz przegrać? Masz duże szanse wygrac, bo nowa strona :)

Sam nie wiem strona nie wygląda na zaufaną ale możesz spróbowac, lecz przy wysyłaniu zastrzeż sobie prawo do dóbr intelektualnych .Po jaka cholere dajesz tu link? Chcesz przegrać? Masz duże szanse wygrac, bo nowa strona

Nie jesr egoistą ;D

A co do strony moim skromnym zdaniem fail. Ale można próbować.

pod Koniec wezmą od cb passy i pożegnasz się z kontem.

Grzebiąc w stosach informacji zawartych w internecie natknąłem się na jakieś konkursy, ze trzeba napisać jakiś poradnik i mozna zdobyć nawet niezłe nagrody. z tego co widziałem to jakiś aparat cyfrowy albo kase (PLN)

Co sądzicie o takich konkursach ?? czy to nie jest jakaś bujda ?? czy Waszym zdaniem można spróbować swoich sił w czymś takim. znam się na RoMie i taki poradnik nie jest dla mnie żadnym wyzwaniem, a taki aparacik po ulicy nie chodzi ;p Pozdrawiam.

tu podaje linka www.forum.rob-art.net.pl