Zostałem oszukany, mam jakieś szanse?

Bardzo dobry i rozsadny krok. Nie sluchaj tych co Cie zniechecaja (szczegolnie pewnego osobnika z owego tematu, ktory stara sie sprawiac wrazenie bieglego w temacie), nie badz kolejnym, ktory sprawi, ze ujdzie mu to na sucho. Masz moj szacunek, zycze powodzenia. Informuj na biezaco .

dobrze powiedziane :D a następnym razem upewniaj sie od kogo kupujesz :D albo jeszcze lepiej pytaj sie forumowiczów zawsze pomogą :D

(szczegolnie pewnego osobnika z owego tematu, ktory stara sie sprawiac wrazenie bieglego w temacie)

Heh pewnie pijesz do mnie :P a no widzisz tak się składa że jakieś 7 lat temu również zostałem oszukany w necie i coś wiem na ten temat co i jak....

wielkie dzieki za zrozumienie, jak dowiem sie coś wiecej na komisariacie to dam Wam znać :)

Heh pewnie pijesz do mnie a no widzisz tak się składa że jakieś 7 lat temu również zostałem oszukany w necie i coś wiem na ten temat co i jak....

Lul. Nie porównuj tego co było siedem lat temu do sytuacji z dzisiaj/wczoraj. Autorowi życzę powodzenia i oby sytuacja zakończyła się na twoją korzyść. Informuj co i jak :)

Pozdrawiam

mogłeś odemnie kupić jednak a nie od jakiegoś cepa :D

Powodzenia i jak odzyskasz hajs to sie odezwij do mnie ^^

Już wtedy istniał wydział do walki z przestępczością w sieci choć trochę prawo w tym zakresie się zmieniło mentalność policjantów pozostała taka sama.... Zgłoszenie tak czy tak zostanie przyjęte bo muszą to zrobić a czy kasę odzyskasz zależy od prokuratora ale z racji kwoty wątpię żeby sprawa trafiła na drogę sądową, ale przynajmniej będziesz miał nauczkę...

Oczywiście dobrze zrobiłeś zgłaszając to na policję. Nie można siedzieć z założonym rękami i powtarzać sobie: "i tak się nie uda", 100zł to nie jest fortuna ale choćby dla zasady warto takie rzeczy robić.

PS: Widzę, że trochę tu cwaniaczków, którzy jedyne co umieją napisać to: "naiwniak", "gratuluje inteligencji" i inne tego typu bzdury. Zobaczymy czy jak was tak zrobią będziecie tacy wygadani.

O ile problemem jest konto z grą D3, to jakim trzeba być hipokrytą oskarżając kogoś o kradzież i łamanie regulaminu, będąc samemu osobą łamiącą regulamin. Z drugiej strony, jeśli to on Cię wyrolował, a twoja 'kartoteka' i sumienie jest czyste, myślę, że sprawa może potoczyć się pozytywnie. Życzę powodzenia :)

Jakies info odnosnie rozwiazania?

Jacy ludzie są pazerni! Okraść człowieka na 50zł to normalnie szczyt chamstwa.

W jakim kraju my żyjemy?

Nie dziwne że Polacy na świecie mają opinię złodzieji.

tak więc złożyłem wszystkie dowody, wydrukowałem rozmowe na gametrade, podalem im kody psc i złożyłem zeznania i od 10 dni nie otrzymałem żadnej wiadomości, coż, poczekamy zobaczymy, a tak btw. Diablo zakupiłem wraz z dodatkiem w Saturnie za 220 zł i nie żałuje, tylko samemu nudno się gra, może ktoś dołaczy ? :P

Do 300 zł jest to tylko wykroczenie, więc jeśli ci nie zwróci kasy to dostanie naganę albo zostanie po prostu spisany. Jednak administracja tego portalu, powinna dać mu bana na konto, bo dokonał się oszustwa. Jeśli chcesz sprawiedliwość, to tylko możesz liczyć tylko na bana.

Jeśli pani z policji mówiła, że się tym zajmą to nie wiem jakiej oczekujesz odpowiedzi. Wszystko masz wyjaśnione, więc my nie mamy wpływu na tego użytkownika.

Jezeli masz fizyczny / wirtualny dowod. Nie wiem jakas rozmowe, screen kupna sprzedazy przez jakis serwis np. allegro . Cokolwiek. To jak na moj gust gosciu jest w d*pie, tylko musza byc dowody ze zlamano prawo.

Jezeli wszystko odbywalo sie na slowo to nie mozesz nic i pogratulowac naiwnosci

Okraść człowieka na 50zł to normalnie szczyt chamstwa.

Ludzie zabijają za znacznie mniejsze kwoty innych...

A ja powiem ci tak kolego : ) Kiedys skradziono mi 300zł paysafecard, 3x 100 : ) Zglosilem na policje, ciagalem sie. Dodatkowo znalem dane osoby ktora mnie oszukala, sprawa została umorzona, ja stracilem tylko czas i szacunek do naszego prawa (to nie wina policji tylko prawa) a to dlatego ze PaySafeCard mogl zostac wykorzystany przez kazdego. Nie ma mozliwosci udowodnienia ze dana osoba to uzyla ; / i tak o stracilem 300zł : ale zycze Ci bys go dorwal ale raczej nic z tego eh. Polskie prawo.

Wątpię żeby Ci się udało, ale mimo wszystko trzymam kciuki.


Jeśli zaś chodzi o samą grę dodaj mnie na BattleNecie: Oathiel#2640
Jak już się zacznie nowy sezon to z pewnością będę grał ;)

witam, byłem umówiony z nieznajomym chodziło o kupno Diablo III za 100 zł PSC, umówiliśmy się, że zrobimy to przez serwis gametrade.pl niestety, co się okazało podałem mu pierwszy kod za 50 zł, wszystko było okej, kiedy podałem mu drugi kod za 50 zł zaczął się problem, zaczął on wymigiwać się, że ten kod nie działa itp. kiedy ja ten kod dzisiaj kupowałem, porobiłem zcreeny z naszej rozmowy na gametrade i na skypie i wysłałem to do administracji serwisu, sprawdzałem na stronie PSC i obydwa kody zostały wykorzystane, zadzwoniłem na policję i Pani powiedziała mi, że mam się jutro stawić na komendzie z dowodami w tej sprawie i jutro zaczną działanie, powiedziała, że jest to zwykłe oszustwo internetowe i ta sprawa musi się zakończyć dla mnie pozytywnie, jak myślicie, mam szansę na odzyskanie pieniędzy ? bo w takim wypadku ten użytkownik nie wywiązał się z umowy na gametrade, i musi ponieść za to karę, proszę piszcie co o tym sądzicie.

P.S. jeśli zły dział to proszę o przeniesienie.

@edit

sprawdziłem teraz adres i ten użytkownik ukrył swoje dane, gdzie wcześniej były widoczne, czyli tak jak przypuszczałem, jest oszustem, ale ja tak tego nie zostawię i musi dosięgnąć go sprawiedliwość.

Pytanie po latach udalo ci sie cos?