Zrobi ktoś logo?

Siemano zrobiłby ktoś logo nie odpłatnie takie na szybko ? W przyszłości jak będę chciał coś konkretnego to za kaskę. Jak coś pisać na priv.

Proszę bardzo - to najlepsze co możesz dostać za darmo i na szybko.

35rru8t0b3sa.jpg

Jak będziesz chciał coś konkretnego i mieć pieniążki, żeby opłacić komuś jego czas, to pisz...

DZIENX MOŻE BYĆ <3

Nie znajdziesz tutaj na tym forum, no chyba, że się ktoś mega zastanowi. Ten świat jest zrujnowany przez pieniądz, idź na forum graficzne tam Ci zrobią fachowcy :) Sam potrzebowałem baneru i intra, wszędzie chcieli hajs. Nie ma dobrych duszyczek niestety.

Spoko poszukam kogoś kto pomoże.

Siemano zrobiłby ktoś logo nie odpłatnie takie na szybko ? W przyszłości jak będę chciał coś konkretnego to za kaskę. Jak coś pisać na priv.

nie podałeś żadnych szczegółów, więc zrobiłem wg uznania

logo-mark_warpraw.png

Carran, wiesz co to logo? Do autora, podaj jakieś wskazówki (kolorystyka, co ma się znajdować, ew. nazwa itd.)

zrobiłem mu sygnaturę na podstawie obrazka wklejonego przez gajina... nie wiem jakie logo mam mu zrobić, bo nie sprecyzował nic

Autorze daj jakieś szczegóły, to może coś skleje ;)

OK coś takiego hmm kolory niebieski,czarny,czerwony napis Evolution eSports hmm napis gróby np w tle jakieś nie wiem kurde coś w tle ciekawego z csem albo grami związanego.

Przepraszam, że tak późno odpisałem ale myślałem, że wszyscy oleją ten temat.

OK coś takiego hmm kolory niebieski,czarny,czerwony napis Evolution eSports hmm napis gróby np w tle jakieś nie wiem kurde coś w tle ciekawego z csem albo grami związanego.Przepraszam, że tak późno odpisałem ale myślałem, że wszyscy oleją ten temat.

Wiesz większość ludzi robi coś tylko dla kasy ale znajdą się tacy co robią to z pasji :-) miałeś pecha bo na początku odpisywala ci ta pierwsza rzesza :-)

Wiesz większość ludzi robi coś tylko dla kasy ale znajdą się tacy co robią to z pasji :-) miałeś pecha bo na początku odpisywala ci ta pierwsza rzesza :-)

Do pracy też chodzisz z pasji nie dla kasy? Słuchaj ja mogę zrobić dowolny logotyp za free dla swojego znajomego a nie dla kolesia, który nie wiadomo skąd jest i nawet nie postara się chociaż trochę by napisać zdanie poprawnie po polsku.

Zaręczam Ci, że jak dorośniesz to zrozumiesz o co mi chodzi. Bo teraz Twoje podejście jest takie jak moje gdy miałem 15 lat.

A co nie postarałem się opisać co i jak ? Jedziesz mnie za nic. Więc ogarnij się chłopie. Szukam pomocy a nie czegoś mega profesjonalnego. Więc uważam, że pojazd na mnie jest nie potrzebny. Gdybym oczekiwał czegoś mega to proste napisałbym, że zapłacę. Ale nie oczekuję czegoś mega i dlatego proszę po prostu o pomoc. Proste logiczne a jak nie masz zamiaru pomóc nie wypowiadaj się.

Wiesz czym jest logo? Chcesz pan avatar, sygnaturkę na forum, jakiś baner, czy po co ci to potrzebne? Jakieś wymiary coś ten tego ? Mogę ci spróbować coś machnąć w 5 min.

Logo rozmiar http://evlgaming.enjin.com/ taki jakie ma to tutaj. Z góry dzięki

Nie mam pojęcia na ile to spełni twoje wymagania. Machnąłem jakiś tam avek w 5 min. Może sobie wykorzystasz. W tle masz CS:GO, napis masz, kolorystyka się zgadza. Najwyżej zmniejsz sobie rozmiar jeżeli ci się nie zmieści. Pozdro. Jak chcesz wnieść jakieś poprawki to krzycz.

Avatar---_warwpew.jpg

Hehe nie avatar a logo coś jak fnatic/nip i inne drużyny ogólnie logo do strony www jako header.

Hehe nie avatar a logo coś jak fnatic/nip i inne drużyny ogólnie logo do strony www jako header.

Aha, czyli ty chyba sam nie wiesz jak to logo ma wyglądać, tylko tyle że ma być logiem. Chcesz żeby ktoś ci "wymyślił" - słowo klucz, wymyślił logo i je zrobił. Nie masz w głowie jakiejś wizji. Przez słowa "zrób mi ktoś logo" rozumiem że autor ma jakąś koncepcje jak to ma wyglądać, tylko fizycznie nie jest w stanie tego zrobić, bo np. się na tym nie zna. Odnoszę wrażenie że ty byś chciał coś mieć, tylko nie za bardzo wiesz jeszcze co. Wymyśliłeś sobie pan kolory i napis (co wg. mnie jest słabym pomysłem żeby do loga pchać napis - logo to logo) i mi zróbcie. Tak się nie da zrobić czegoś, co ci się spodoba. Mniejsza. Ja pasuje i życzę powodzenia innym ;)

PS. taka wskazówka na przyszłość. Jak chcesz żeby ktoś ci coś zrobił, to nakreśl w paincie jakiś badziew jak to ma wg. ciebie wyglądać. Od razu łatwiej się pracuje, bo masz mniej więcej jakiś zarys tego co ta druga osoba ma w głowie. W innym wypadku jest to czysta improwizacja.

Spoczko na jutro to ogarnę sorka po prostu tak jakoś nie potrafiłem tego dobrze opisać mój błąd.

Pobawiłem się chwilkę i coś takiego zrobiłem. Nie jest to może jakiś szczyt profesjonalizmu, ale może się nada. :)

@markelos