"Żywy" MMORPG w którego można grać jedną ręką

Witam serdecznie, aktualnie ze względu na wypadek mam sprawną jedną rękę i masę czasu wolnego.
Czy ktoś mógłby polecić jakąś dość popularną grę mmorpg którą mógłbym na spokojnie ogrywać samą myszką?
Moim jedynym wymaganiem jest liczna społeczność gry która umożliwiłaby Handel. itd.
Grałem swego czasu w kilka gier MMORPG ale aktualnie po dłuższej przerwie jestem otwarty na każdą propozycje gry w którą mogę grać jedną ręką.

Polecam symulator jazdy Dakar 18. Rewelacyjnie chodzi także na kierownicy i

jedna ręka swobodnie wystarczy

. Pięknie chodzi nawet na 900° . Otwarty świat o powierzchni dwunastu tysięcy (12k - ogrom) kilometrów kwadratowych przygotowano w oparciu o zdjęcia satelitarne; obejmuje on czternaście odcinków specjalnych, które rozciągają się na terytorium Peru, Boliwii oraz Argentyny.

Najłatwiej prowadzić ciężarówki. W tym symulatorze nie tyle chodzi o prędkość jazdy co umiejętność korzystania z prawdziwego roadbooka, zdolności orientacji w terenie i w miarę oszczędnej jazdy by dowieźć pojazd do mety.

polecam też gry tylko na myszkę na kurnik.pl np szachy, mahjong itp
wiele z nich jest online z innymi graczami

Margone,Tibia z takich typowych mmorpg albo możesz pójść w stronę gier typu shakes and fidget , gladiatus… itp

Old school runescape. Sama mysz. Uprzedzam że to głównie grindownik, tak potworów jak i bardziej spokojnych aktywności

1lajk

EvE Echoes przez emulator! :stuck_out_tongue:
Gierka mobilna więc wszystkie operacje można sobie ustawić na myszce z dodatkowym klawiszem.
Gierka startuje w czwartek, jak coś to tutaj się zbieramy:

World of Warcrap jeszcze troche popularny i samą myszką można grać

@CzarnyDzik A ja bym Ci kolego polecił Dofus’a jeżeli “rysunkowy” swiat oraz turowa walka nie jest dla Ciebie problemem! Servery officialne są dość zaludnione mozesz sobie sprawdzić online na serverach tutaj : https://statofus.com/en/total

Co do samej gry , kilkanaście klas do wybóru, rózne drogi rozwoju, rozbudowany craft oraz magowanie itemkow, sporo profek do ogarniecia, dungi, PVP , Frakcje sporo tego jest i wszystko na luzie idzie ogarnąć tylko myszka :wink: Od siebie polecam jakis server monoacc bo inaczej to czesto ludzie graja na multikontach zeby w pt nie grac :wink:

Dofus/Runespace jak dla mnie to chyba jedyne opcje.

Runescape 3 (nowa wersja), Runescape OldSchool, Dofus, Wakfu, Albion Online

Przepraszam ale jak wyobrażasz sobie grę w tibie jedna ręką ? Bijąc raty w tunelach thais :D?

1lajk

POE/DIABLOIII/LOST ARK , oraz WoW
https://www.youtube.com/watch?v=3TIYHlNBjWo

Więc właściwie jak dostosujesz tą klawiaturę ekranową to każde MMO :slight_smile:

Dofus/Wakfu na lajcie jedną ręką ponieważ to są turowe gry.
A jak masz myszkę z dodatkowymi przyciskami po boku to dało by radę w PoE: p

World of Warcraft PvE na luzie samą myszką dasz radę i jest czym handlować w domu aukcyjnym. Lineage 2 też dało by radę, ale tam już nie ma sensu grać. Inne Dofus/Wakfu, może Star Warsy co na steam trafiły, ale nie mam pojęcia jak tam z handlem jest. A tak to jest posucha z mmorpg więc ciężko jest coś polecić ;/

inwestycja w prostą mysz z klawiaturką to koszt okolo 50 zł a z tym już chyba sobie sam potrafisz wyobrazić

Dokładnie, zainwestuj w mysz, niektóre maja po 10 czy tam ile klawiszy i w większość powinieneś móc grać (nie wiem czy starsze tytułu obsługują takie myszy).

ale lepiej ściągnąć, niż kupować

Też się podpiszę pod Dofusem :slight_smile:

A może taern? gierka stara jak świat ale ja dopiero jakiś czas temu się o niej dowiedziałem i bardzo się wkręciłem, grasz tylko myszką, społeczność jest duża i bardzo pomocna a w tym roku prawdopodobnie ze względu, że flash player przestaje działać gra przejdzie na model 3D

Zdecydowanie EVE Online, za darmo można bardzo przyjemnie pograć, problem zaczyna się jak chcesz minmaxować ale do tego potrzeba i tak sporo czasu no i drugiej ręki żeby korzystać ze skrótów klawiszowych

Koreańczycy grają jedną ręką we wszystko to pokaż, że Polak też potrafi :smiley: