AAU bugi,exploity,niezapowiedziane przerwy - co dalej?

Oczywiście, że się buguje ranking broni :stuck_out_tongue:
Zawsze się bugował. Szczególnie mainhandów i 2h bo ludzie swapują bronie średnio 100x na godzinę w pvp.
Serwer nie wyrabia…
Tutaj mamy jeszcze moment w którym ludzie co chwilę ściągają itemy, żeby wrzucić 2 infuzje bo miejsca mało.

Ignorantem jesteś ty bo nie masz pojęcia ile potrzeba golda dziennie, żeby wbijać wszystko jak leci…
Gold nigdy nie był problemem jak masz alty.
Jak zarabiasz nawet śmieszne 300g dziennie to jesteś w stanie wszystko wbijać i korzystać z całego labora na infuzje.
Bottleneck to zawsze były scrolle, które po prostu niektórym niesiadają…
Drugi bottleneck to honor, ale on jest ściśle powiązany ze scrollami.

Generalnie widzę co się dzieje na serverze i zdaję sobie sprawę z tego jakie pieniądze robią ludzie.

Jest jedna ekipa, która na tą chwilę robi 90% sunkenów, mają monopol robią to gildyjnie i z altami, każdy robi po 500-1000g dziennie.

To też nie jest do nadgonienia jeśli robisz tylko coinpursy.

Czerwoni robią większość abbysala praktycznie od początku.
Przewieziesz 2 paczki gildyjnie? To masz 240 golda z dupy za 300 labora.

Możesz mi wierzyć, że to z czym mamy do czynienia na tą chwilę to to po prostu inflacja wynikająca z tego jak AAU/nowy archeage jest skonstruowany.

Na alphie biegalibyśmy w gha i hasli.
Tutaj mamy już ayanady i delphinady.
Na alphie byśmy latali basic statkami, tutaj mamy epiki bo do epika nie palą części i jest to w sumie sensowna pewna inwestycja.

Na alphie też gra nie dawała Ci możliwości robienia paczek za 100 golda za 10 onyxu i bonda :stuck_out_tongue:
To w połączeniu z 6 postaciami na 30 poziomie daje Ci z 30 bondów dziennie czyli jak miałeś monopol na starcie to mogłeś przewieźć 30 paczek i nagle się okazało, że masz 3k golda.

Czego nie rozumiesz w słowach “ranking broni sie nie buguje” ? Byłem cały czas w topce i ściągałem broń codziennie i gdy wleciała mi np z divine na epic po 1minucie wskoczyłem wyzej w rankingu.

^^ Dobrze ranking broni się nie buguje a gdyby nie exploiterzy to ty i twoja gildia bylibyście top 1… I w ogóle byście się liczyli. :stuck_out_tongue:

Ja w to nie gram, zawsze patrzylem na siebie indywidualnie w tej grze i byłem w topce. Nie dopowiadaj sobie.

Kłótnia “koksów”. W realu to by się zesrali jeden na drugiego ze strachu. Exploitujcie sobie, bądźcie w topce, miej te swoje 700000000 golda i co z tego. Normalny gracz ma wyjeb… na takich pajaców jak Wy, na te bugi i inne syfy. Szybciej wykoksają się takie pajace, szybciej tą grę opuszczą. Szkoda, a może i nie szkoda ludzi, którzy golda kupują, by gonić za tymi “pro graczami”.

I mama chwaliła, że coś osiągnołeś w życiu, przynajmniej tym wirtualnym?.

1lajk

możesz sobie mówić, ze normalny gracz ma wyjebane ale dupka i tak piecze z tego co widać po tym jak bardzo się uniosłeś xd

Mało tego, bardzo widać, że sie nie przejmujesz niczym zakladając temat o archepassie i wyrzucając w nim swoje żale na temat graczy z serwera Alexander

“Graj sobie na Aleksandrze ze swoimi kolejkami i gościami, którzy już i tak zdominowali sobie contenet całkowicie”

1lajk

Tzn. Nie widzę w ogóle dominacji na alexandrze konkretnej, której nie da się zwalczyć. :stuck_out_tongue:

Albo inaczej na tą chwilę east dominuje większość bo w prime time mają 500-600 osób, a my w sumie nie chcemy grać w miejscach gdzie jest olbrzymia szansa na crash.

Nie ma to nic wspólnego z exploitami też bo większość z nich to 4-5k gs ludzie po prostu jest ich w ciul…
Jako, że są kolejki, gra crashuje, szczególnie przy takiej liczbie graczy to póki co odpuszczamy sobie dużo contentu, ale myślę że to niedługo się zmieni. :slight_smile:

Jeśli chodzi o tych co płaczą… Są to najczęściej nic nie znaczące osoby powielające info z reddita i discorda, którym się wydaje że liczyliby się gdyby nie te exploity i tak dalej.

Prawda jest tak, że gold wymagany do czynnej gry i spalenia całego labora na gear nie jest wcale tak duży i te “exploity” i to, że ktoś ma np teraz 10k golda nie daje mu kompletnie nic.

Jest tak samo ograniczony laborem jak osoba co zdobywa po 300 golda dziennie.

Problemem alexandra są kolejki. To fakt. Kolejki blokują cały sensowny content bo ludzie się najprościej w świecie boją grać bo crash = 2h z bani.

Widac że w życiu kompletne 0 skoro nie kumasz, że ktoś może grać w tą grę, żeby po prostu miło spędzić czas, a nie spinać dupę tak jak Ty, żeby być w jakieś tabelce. Wyjdź z domu ba! wyjrzyj przez okno chociaż. Pozdrawiam.

1lajk

Wy tu się sprzeczacie a serwer Belstorm jest już wyłączony ponad 30 godzin :smiley: Czy któraś gra zaliczyła większego faila w tym roku? Nie mówiąc o tym, że co jakiś czas wywala inne serwery :smiley: Jak to jest, że ten portal tak bardzo polecał tego scuma i nabił ludzi w butelkę obiecując złote góry a wyszło jak za każdym razem

Na Europie ludzie krytykują, a na Ameryce AAU ma coraz większe wzięcie i musieli dostawić szósty serwer. Pomijam, że dodali kanały.

@Vasil
To. że wywala jest zrozumiałe - serwery są wypchane na maxa i nie są przewidziane na taką masówkę graczy.
Ale sam widzę, że ten serwer Belstorm za dużą ma pauzę.

Jest wyłączony bo kopiowali itemki przez auction house :P.
Jak wszystkie zostaną usunięte to otworzą server na nowo.

Jedyna osoba która tutaj spine dupe jesteś Ty XD Piszesz coś, że ktoś moze grac w ta gre zeby po prostu milo spedzić czas po czym wystarczy zajrzeć w Twoj profil i zobaczyć jakie żale wyrzucasz, ze ktos zdominował serwer XD Dawno nie spotkałem wiekszego debila na forum w internecie.

1lajk

kiedyś w lolu dane takie jak CD flasha i innych summonerek byly przechowywane po stronie klienta czyli że zapisywane normalnie gdzieś w jakichś plikach na dysku naszym więc ludzie szybko ogarneli i wyszly te haki z perma summonerkami ale riot szybko to naprawil. Archeage tego nie naprawi xD zamknijcie już to gówno

ArcheAge jest the best, ale jest wolna wola i nie męcz się w AAU jak Cię przerasta.

Sam pogrywalem w tego AA, ale ilsoc wpadek i exploitow przerosla mnie. Najpeirw Arche pass, za ktorego podobno rozdawali bany… Szkoda ze na alexandrze malo kto je dostal… A jak juz dostali to wystarczylo napsiac maila o unban, nawet tego nie weryfikowali…I tak oto w gildi w ktorej bylem na 10 osob ( ktore korzystaly z buga) 2 dostaly bany ( co lepsze i tka dostali pozniej unbana )… A reszta do tej pory lata z kox gearem z exploita… Pozniej explotiowanie marketplace i duplikowanie itemow… Nah dziekuje poweidzialem GG.

1lajk

Po pierwsze nie czytales wszystkiego co napisalem na temat AAU na tym forum, więc w tym momencie się ośmiszasz a poza tym czy gdzies płakałem? No chyba nie jak już to stwierdziłem fakty. “Top gracz” raczej “top kek”. Następnym razem podaj odpowiedni cytat bo to co podaleś to fakt nie płacz, a nie interpretujesz czyjąś wypowiedz na swój jak widać mały rozumek. #TopKek. Pozdrawiam.
P.S.
Zresztą skończe chyba odpiswywać takim pajacom jak ty. Człowiek bez normalnego życia najprawdopodobniej, który jedynie co może w swoim nędznym życiu zrealizować to bycie w jakieś wirtualnej tabelce. Wyjdź na zewnątrz powietrze Ci dobrze zrobi.

jesli on jest pajacem to ty tez

No i fajnie.

Cóż się tak uwziąłeś tego realnego zycia xD? Poszedles do pracy na magazyn i czujesz sie jak król ? Po pierwsze to nie gram w AAU a po drugie mam zycie i jestem spełnionym człowiekiem. Mam nadzieje, ze sie dowartościowałeś szary człowieczku tymi wyzwiskami co drugie slowo ^^