AAU bugi,exploity,niezapowiedziane przerwy - co dalej?

O czym Ty gadasz, skoro piszesz, ze grałeś na Aleksandrze to nie dotknął Cie żaden exploit z powielaniem itemow z marketplace. Problem wystąpił tylko i wyłącznie na Belstrom dlatego serwer jest offline tyle czasu. Wiec proszę Cie nie kłam, ze rezygnujesz z gry przez exploit z AH :slight_smile: A ostatnia i najważniejsza sprawa ludzie, którzy wiedza jak grac w AA i z czego można zrobić gold, zarabiają go ponad 1k dziennie grając na 3ch kontach. Oglądam jakiegoś koreanczyka na YT co ma ponad 6k GSa i gość trzaska po 15-20h dziennie w AA a nie używał exploita na world bossy.

Exploit z WB był używany tylko przez grupkę osób. Większość osób zwyczajnie otrzymywała WB kill równolegle po poprzednim co wynikało ze złego zaprojektowania :wink: Gość o którym mówisz również polował na WB, ale jego GS wynika ze znajomości gry i 3 kont :slight_smile: (jego alty są na poziomie ancestral 1, chociaż mam wrażenie, że ma więcej niż 3 konta :stuck_out_tongue_winking_eye: )

https://gyazo.com/a1c18cf524e5a22bcfb88d816d248d66

Jebać Archeage!!

Znaczy dużo osób nawet nie rozumie czym konkretnie był exploit. :stuck_out_tongue:
Z tego co wiem permy dostały tylko kilka osób z halnaka.
I przede wszystkim masa ludzi z wynna na NA.
To, że dostawałeś world bossa za worldbossem i zrobiłeś 5-6 questów z WB dziennie to nie exploit xD.
@Darkfas Też musicie sobie wbić do głowy, że do momentu aż zostało to ogłoszone jako “niezamierzona mechanika archepassa” to zmiana typu archepass w celu zresetowania ilości questów była jak najbardziej legit. Strefa ryzyka bana to byli tylko ludzie, którzy używali tego po ogłoszeniu.

To co działo się potem czyli powtarzające się questy w archepassie to po prostu nieudolnie zaprojektowany archepass a nie jakiś exploit.

Największym problemem jest dupowanie itemów przez AH, który podobno występuje tylko na belstromie, po AH nie widać by pojawił się u nas na alexandrze.
I możecie mi wierzyć, że gdyby ten duping działał to byłoby to widocznie praktycznie w każdym ważniejszym itemku.
(lunagemy, archeum ingoty, gold keye) i tak dalej.

Ostatecznie jest tak jak wspomniałem wcześniej czyli istnieje grupa ludzi, którym się wydaje, że każdy kto jest lepszy od nich NA PEWNO używał exploita.
Chore przeświadczenie o tym, że robimy wszystko najlepiej jak się da i nie ma takiej możliwości, że lepsi gracze istnieją :stuck_out_tongue:

Są ludzie co zarabiają po kilka K dziennie tylko flipując AH ponieważ ludzie są debilami ^^.
Ludzie potrafią wystawić design na radar na sea monstery, który na legacy po 5 latach kosztuje 300-400g.
Na nowym serverze gdzie tego nie ma będzie kosztować 2-3k.
A ludzie to wystawiają za 1 gold bo nie mają pojęcia co to :).

Ziomek z gildii zarobił 15k golda na archeum ingotach. Przez pierwsze 2 tygodnie skupował wszystko bo kosztowały po 1-1,5 golda, wczoraj kosztowały 20 golda.

fanboye ciagle pierdola ze nie bylo expoloita xD masakra jakas ja nawet jako nie grający wiem jak wielki to byl exploit

Nie. Nikt nie pisze, że nie było, ale ludzie nie znają skali problemu bo nie mają pojęcia jak grać w tą grę.
Różnica pomiędzy kimś kto gra na jednym acc i nie wie jak grać…
A kimś kto korzysta z 6 postaci na 3 accountach i doskonale zna wszystkie mechaniki gry jest przeogromna.

Na alexandrze skala problemu jest znikoma :stuck_out_tongue:
Na halnaku topka dostała bany za exploit.
Belstrom jest wyłączony i czyszczony z dupe itemów.

Ludzie czytają reddita i powielają info z reddita, które w 99% jest o wynnie na NA.

no właśnie skoro mowisz ze roznica miedzy kims kto nie umie grac a kims kto umie jest ogromna to wykorzystanie exploita staje sie jeszcze większe… wyobraz sobie ze osoba ktora umie grac wykorzystuje exploita i zostawia 95% serwera w czarnej dupie …

Nie.
Piszę o tym.
Masz 2 osoby.
1 korzysta z 1 konta, normalnie sobie expi, używa połowy laboru na zdobywanie golda, połowy laboru na wbijanie zbroi.

A druga osoba korzysta z 3 kont.
Na głównym wbija wszystko w bronie i zbroje.
Na pozostałych 2 zdobywa kasę.

Przy tej samej wiedzy rozwój osoby drugiej osoby jest co najmniej 2x szybszy.

Większość osób piszących o exploicie i o tym jak on bardzo wpłynął na server to osoby z grupy pierwszej.

Wiem jak gold zdobywała moja gildia.
Moja gildia jest top 1 na alexandrze.
Nasz pod oddział druga gildia jest top 4 na alexandrze bodajże…

I to na nas wylewają pomyje jacy to exploiterzy jesteśmy ^^.

mysle ze w kazdym poscie zmieniasz zdanie i piszesz co innego … btw z tego co wiem nawet jak kilka na kilkaset osob dostało bany to bardzo szybko dostaly unbany … zbanowali ich tylko po to zeby community tak nie plakalo ale prawda jest taka ze faktycznie zbanowanych na perm graczy jest kilku moze … wystarczylo napisac ticketa i unban … zenada

Tak.
Ponieważ bot banował ludzi co zmienili raz archepassa co nie było zamierzeniem gamigo.

Nie miałeś dostać bana bo sobie sprawdziłeś o czym to ludzie pieprzą wszędzie… Tylko jak celowo używałeś tego codziennie i robiłeś 70 questów dziennie i zarabiałeś przez to po kilka K golda na etapie gdzie ludzie robili po 100 golda dziennie.

Nie zmieniłem zdania ani razu.
Cały czas piszę o tym, że exploit był i skala problemu kompletnie nie dotknęła alexandra.
I nadal uważam, że 99% community piszące o explocie myśli, że explotem było to że ktoś robił WB ciągle i to ich cała wiedza.

Tak jak wspomniałem, jestem w community/gildii, której średnia gearscoru naszych 80 graczy to 5,3k. Mamy masę ludzi 6k+ i jesteśmy najlepiej ubraną gildią na alexandrze.

Całe pomyje apropo exploitów spływają na nas.

A tak naprawdę, większość z nas ma po 3 konta, 6 postaci, wszystkie postacie 30+ i robiliśmy dungeony z archepassa zarabiając po 300g na konto z dungeonów co je robisz solo.

Teraz wszystkie te konta mają 6 postaci po 55+ i robimy dodatkowe 300g dziennie z library bossów bez labora… (każdy też zrobił achievment na fishing boat design i sprzedał po 800-1k na 6 postaciach…)

Zawsze gramy tak, żeby jak najwięcej wyciągnąć z sytuacji jaka jest na serverze i nie musimy używać exploitów by być w topce… :stuck_out_tongue:

“bot banował ludzi co zmienili raz archepassa” XD Zmieniłem go z 3 razy i nie dostałem bana, Twoje informacje na temat tego jak coś działa są tak wyssane z dupy jak 3/4 tych wypocin które tutaj wyrzucasz.

Skad Ty w ogole bierzesz te nieprawdziwe informacje XD Mam wrażenie, ze wymyslasz je na bieżąco.

Swoja drogą, nie ma co sobie zaprzątać głowy AAU bo ta gra zdechnie za pół roku i będziecie się w niej czuli jak w mieście duchów. Możecie sobie to screenować i odpalić za pół roku : >

Moje 2 alty dostały bana po zmianie archepassa po 2 razy, dostałem unbany po 1 dniu :stuck_out_tongue:

A stąd. :slight_smile:

Bo w sumie dowiedziałem się po tym PO oficjalnym info.

“Zmieniłem go 3 razy.”
Po czy przed info?^^ Przed oficjalnym info to nie był exploit i wszystko zostało zamiecione pod dywan.

Podobno nie grasz? To jak jest w końcu? To twoje wypociny są wyssane z palca i w sumie wszystkie posty nie są ze sobą spójne… Zmieniasz częściej zdanie niż prostytutka gacie.

prostytutka czesto zmienia gacie ? :>

Prosisz się o “spytaj matkę”
:slight_smile:
Jak mija dzionek?

Grałem, nie gram. To, że napisałem “zmieniłem” nie znaczy, ze zrobilem to teraz? Tym bardziej, ze tego archepassa pewnie jeszcze nie ma. To, ze Ty dostales bana to nie znaczy, ze jakis bot banuje wszystkich co zmienili, zbanowal pewnie wyrywkowo. Nie rozumiem po czym wnioskujesz, ze nadal w to gram, naucz sie czytac ze zrozumieniem a pozniej zacznij sie wypowiadac

xd
mama mówi że nie wie ale zadzwoni do twojej mamy i zapyta jak czesto zmienia

Polecałbym tobie nauczyć się czytać… O zrozumienie nie proszę bo to już są zbyt wysokie progi.
Gość wymiękł bo exploit na alexandrze :frowning:
Boo hoo… F in the chat.

Nie gram bo gra jest nudna, nie interesuja mnie te exploity za bardzo tym bardziej, ze poki gralem to byłem w topce. Znowu sobie cos tam dopowiadasz xd

Nudna gierka w rekach wydawców o iq mniejszym niz 50, granie w ta gierke to strata czasu. Mozesz miec swoje zdanie, w dupie mam twoje wywody fanboyu.

Gram póki są gildie do zabicia :stuck_out_tongue:
Skończą się przeciwnicy to sobie dopiszę następny wygrany server do CV i pójdę grać w co innego.

widzę że gra jest tak interesująca że wolisz napierdalać na forum posty