AAU: Jakie gildie polecacie?

Odnoszę wrażenie, że Ty ostatnio widziałeś AA ze 2 lata temu. Już od dłuższego czasu na paczkach się kokosów nie robi i są inne bardziej dochodowe profesje.

Ja mam 5 ALTów i niektóre są silne i chętnie spotkam się z Tobą by zobaczyć Twój gear. Nadto mam postacie na różnych serwerach.

1lajk

Czy ja coś pisałem o paczkach? Jestem pierwszym, który twierdzi, że paczki mają olbrzymi bottleneck w postaci larderów :slight_smile:

Na Jakarze mam jedną z podrzędnych postaci znacznie słabszą niż moje ALTy.
Dodam, że mam 10,4kgs będąc darmowym graczem, który wydał łącznie na AA poniżej 100zł. A poza 1 miesiącem na Patrona zarabiałem sam w AA.

Wykorzystanie ALTów w AAU jest mało realne. Ja wykorzystuję ALTy np płynąc statkiem handlowym - 2 ALTy mam za żaglami, a jeden na radarze. A na AAU nie da się zarabiać statkiem bez pomocy innych.

Czyli jesteś jak praktycznie… Wszyscy?
Na dzień dzisiejszy na legacy to każdy ziemniak ma taki gear +/- :stuck_out_tongue:

Dlatego chętnie zobaczę Twój gear, czy jesteś poniżej ziemniaka. :laughing:
Progresja wznosząca w AA jest powolna chyba, że ktoś płaci na legacy grubą kasę w realu.

Głupoty gadasz :slight_smile:
Na dzień dzisiejszy w legacy to potrzebujesz po prostu multum accountów nawet nie potrzeba patrona by zarabiać po kilka kilkanaście k dziennie.

Tamą jest to, że nie wszystko z ALTa się da przekazać mainowi.

Gear mam Ci pokazać? A może jeszcze mam Ci dać filmik z pvp, żeby pokazać Ci, że umiem grać?
Jak każdy szanujący się gracz legacy już dawno mam za sobą cash out. :slight_smile:

Jesteś po prostu inny niż większość graczy dobrych w AA, których charakteryzuje po prostu pokora.

1lajk

Uwierz mi jestem chyba jedynym graczem AA, który poświęcił Ci więcej niż 5 minut swojego czasu. Z pokorą to nie ma nic wspólnego. :slight_smile:

Ps. Po prostu mi się nudzi, lubię walkę z wiatrakami i pisanie o głupotach.

Reasumując nie da się wykorzystać równolegle ALTów na AAU. Czyli lepsza kasa odpada. I będzie jeszcze powolniejszy wzrost gearu. Nawet grind nie pomoże, bo nie da się przepalić więcej labora niż jest dostępny.

ps
a na lepszą biżuterię w AAU to będzie trzeba długo poczekać. By przejść Noryette Challenge potrzeba minimum średnio 10kgs.

Ego wyższe niż Starsa czy Ekima, a ja myślałam, że widziałam wiele :sunglasses:

Nawet wożenie paczek limuzyną jest znacznie mniejsze bez ALTów. Limuzyna ma 3 sloty + 4 miejsca na postacie, a motorówka 4 sloty +4 miejsca na postacie.
Czyli spekuluję, że prawie nikt na AAU nie będzie korzystał z ALTów.

@RandomPokemon
Nie widzę ego w moich wypowiedziach.
Z Fredkiem rozmawiam inaczej bo byłem z tym cepem w gildii z miesiąc (raz chciało mi się dołączyć do casualowej gildii bo byłem znudzony życiem) i miałem okazję przeprowadzać z nim dużo takich rozmów.

I generalnie jego wiedza jest tak samo dziurawa jak była zawsze, gość się będzie z tobą kłócił do upadłego a jak mu udowodnisz, że jest cepem to Ci powie że on w tą grę nie gra dużo i jest tylko casualem w sumie.


@ferdynand1
Jeśli chodzi o to czy alty da się wykorzystywać naraz to po prostu kwestia chęci.
Są VM/drugie komputerki itd.
Ludzie znajdą sposób.

Nie patrz na alty tylko z perspektywy wożenia paczek, altami można robić milion innych rzeczy :slight_smile:

Co do Noryette to na legacy ludzie je brute forsowali nie było sensu w ogóle się przykładać do tego dunga, po prostu brałeś gościa od pulli, drugiego od debuffów i 3 dpsów. Tak naprawdę nie wiadomo na jakim minimalnie gearze jesteś w stanie zrobić noryette. Już pomijam to, że nie musisz go przejść by dostać biżuterię czy scrolle po prostu jak przejdziesz to masz 100% szansy na 1 scroll i 1 biżu.

A to i tak i tak nie zmienia kompletnie faktu, że potrzebujesz na to biżu +/- 30k, który będziesz musiał zarobić i tak i tak.

Zostaw tego ferdka, gościu jest taki głupi, że po prostu szkoda czasu. On ma jakiś swój świat po prostu. Nie ważne co mu powiesz on po prostu sprowadzi Cię do swojego poziomu głupoty a później tam spróbuje pokonać. On nie opiera się na danych czy liczbach a na filmikach z yt XD

@Sentorsi
Troszkę mnie boli, że muszę całkowite podstawy gry tłumaczyć komuś kto rzekomo gra w tą grę ponad rok i jest potężnym weteranem z 10k GS (:gasp:, :wow:, te pościgi, te wybuchy)

Rozumiem , że jako stary wyjadacz masz przygody z Wyvern za sobą. Czy może oswoiłeś dziką złotą Wyvern? :slight_smile:

Nie ale strąciłem Aiapeck’a z wyverny. Liczy się?

PS. Nie wydałbym tyle golda na ciulowego mounta (andelph drakory też nie miałem, ale już sky emperora np. tak :slight_smile:) . Jest różnica pomiędzy tym na co Cię stać a tym co stwierdzasz, że to potrzebujesz i to kupujesz.

A ja widzę, the end of the story.

@RandomPokemon
Ty naprawdę jesteś jakimś random encounterem z pokemon silver.
Wbijasz i jedyne co piszesz to “patrzcie ile ego”.