[Aion] Utgard

Pragnę poinformować wszystkich, że zostałem główną osobą odpowiedzialną za rekrutację nowych ludzi do naszego Legionu.

Chciałem również dodać, że zmieniliśmy serwer Team Speak i od dzisiaj zapraszamy pod adres:

Utgard.teamspeak.pl

Zapraszamy wszystkich serdecznie.

Ciężko powiedzieć coś o tym legionie z kilku źródeł słyszałem iż nie za dobra atmosfera obecnie tam panuje więc wypowiadał się nie będę styczności nie miałem wiem to tylko od osób trzecich

Ciężko powiedzieć coś o tym legionie z kilku źródeł słyszałem iż nie za dobra atmosfera obecnie tam panuje więc wypowiadał się nie będę styczności nie miałem wiem to tylko od osób trzecich 

No na pewno ciężko jest coś powiedzieć skoro się w nim nie jest...co Twój post miał wnieść do tego tematu? Bo nie rozumiem.

Witam, rozumiem iż rekrutacja dalej otwarta ?

Oczywiście, zapraszamy Utgard.teamspeak.pl

No na pewno ciężko jest coś powiedzieć skoro się w nim nie jest...co Twój post miał wnieść do tego tematu? Bo nie rozumiem.

Tutaj tematy zakłada się nie tylko dla samej informacji istnienia legionu, ale również po to żeby wyrazić swoje opinie na ten temat.

Myślę, że mimo wszystko za bardzo wojowniczo do tego podchodzisz zwłaszcza, że jesteś w tym legionie od bardzo niedawna i już grafik i rekruter?

Nie moja sprawa, aczkolwiek nie powinieneś w ten sposób odpowiadać na obiektywne opinie na temat legionu. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie i nie każdy będzie miał pozytywną opinię - musisz brać to pod uwagę. Dodatkowo, Inoich znajduje się teraz w moim legionie (Love Yourself) i czy tego chcecie czy nie przychodzą do nas osoby, które miały do czynienia z Waszym legionem i również zapytane o opinie nie wyrażają jej za ciekawie. Może stąd ten post. Zamiast przesadnie atakować może warto byłoby się zastanowić dlaczego? Nie mamy powodów żeby Was nie lubić - tym bardziej wyrażać negatywnej opinii bez powodu.

Mam nadzieję, że podałam wystarczająco dużo argumentów.

Co do legionu żeby nie robić offtopa wypowiem się następująco.

To co napisał Inoich w pełni popieram i nie dziwie się, że taki post powstał, dziwi mnie natomiast fakt dlaczego tak późno skoro od zaufanych źródeł wiem, że nie dzieje się dobrze. Mimo wszystko my nigdy nie mieliśmy złej opinii o tym legionie. Ludzie się zmieniają, niestety na gorsze. Natomiast ekipa Utgardu jakiego znałam nie jest już tą samą, więc nie mi oceniać tych ludzi. Podkreślam, że moja opinia jest w pełni obiektywną i nie chce tutaj żadnych spin z tego powodu.

Pozdrawiam.

Ten post do tematu miał na celu wnieść informację dla nowych graczy jak i starych chcących do was dołączyć aby wiedzieli z czym przyjdzie im się mierzyć i co u was po czasie występuję. Nie mam nic do was lecz tak jak wspomniałem wiem od osób trzecich iż za dobra atmosfera u was nie panuję, że chwilę jest dobrze a później stopniowo coraz gorzej.

Co do legionu żeby nie robić offtopa wypowiem się następująco. 

Eeeee "nie robiąc offtopu" ale go właśnie robicie.

Tutaj tematy zakłada się nie tylko dla samej informacji istnienia legionu, ale również po to żeby wyrazić swoje opinie na ten temat.

A kto o tym decyduję w jakim celu zakłada się temat? Bo na pewno nie ty. Ja uważam, że ten temat powinien być tematem czysto "informacyjnym" ale ty myślisz inaczej. Ilu ludzi tyle odmiennych zdań. Może autor tematu powinien dołączyć klauzule, że zastrzega sobie w tym temacie o nie wypowiadanie opinii o Legionie tylko, że ma to być temat czysto informacyjny lol

Myślę, że mimo wszystko za bardzo wojowniczo do tego podchodzisz zwłaszcza, że jesteś w tym legionie od bardzo niedawna i już grafik i rekruter?

Wojowniczo? Patrzę, że w temacie jest nowy post. Wchodzę i widzę typa który zarejestrował się dopiero wczoraj. Więc myślę, że to jakiś "Troll"

Co cię to obchodzi ile jestem w danym Legionie i jakie stanowisko zajmuję? Nie twój biznes. Taka zapadła decyzja i nic ci do tego. Tym bardziej, że ja Cię nawet nie znam i nie wiem w ogóle co robicie w tym temacie.

My w waszym temacie się nie wypowiadamy i nie wtykamy nosa w nie swoje sprawy. Każdy zajmuje się swoimi sprawami i nie obchodzicie nas w ogóle, to tylko pokazuję jaki poziom reprezentujecie.

Dodatkowo, Inoich znajduje się teraz w moim legionie (Love Yourself) i czy tego chcecie czy nie przychodzą do nas osoby, które miały do czynienia z Waszym legionem i również zapytane o opinie nie wyrażają jej za ciekawie.

Aha czyli znajduję się w twoim Legionie, zarejestrował się 2 dni temu i znalazł się tutaj całkiem przypadkowo? hahahaha to wypadałoby żeby pod swoim postem dopisał swój nick z gry w takim razie. Bo nikt z Utgardu go nie zna. W normalnym świecie jak ktoś nie wie nic o kimś lub o czymś to się nie wypowiada. Bo po co? To tak jak ja bym się wypowiadał na wasz temat, ale was nie znam.

To co napisał Inoich w pełni popieram i nie dziwie się, że taki post powstał, dziwi mnie natomiast fakt dlaczego tak późno skoro od zaufanych źródeł wiem, że nie dzieje się dobrze. Mimo wszystko my nigdy nie mieliśmy złej opinii o tym legionie. Ludzie się zmieniają, niestety na gorsze. Natomiast ekipa Utgardu jakiego znałam nie jest już tą samą, więc nie mi oceniać tych ludzi. Podkreślam, że moja opinia jest w pełni obiektywną i nie chce tutaj żadnych spin z tego powodu.

i mówi to osoba która na forum "kreuję się na super obiektywną i w ogóle" "nic do was nie mam" a w grze kiedy Evenka / Ymir znalazła się z tobą w party to powiedziałaś na Team Speak'u cytuję: "z Utgardami nie chodzę na instancję" hahahaha no szczyt hipokryzji. Weź po prostu wyjdź z tego tematu i nie pokazuj się tutaj więcej i zabierz swojego kolegę.

Ten post do tematu miał na celu wnieść informację dla nowych graczy jak i starych chcących do was dołączyć aby wiedzieli z czym przyjdzie im się mierzyć i co u was po czasie występuję. Nie mam nic do was lecz tak jak wspomniałem wiem od osób trzecich iż za dobra atmosfera u was nie panuję, że chwilę jest dobrze a później stopniowo coraz gorzej.

Ale skąd ty to możesz człowieku wiedzieć, co się u nas dzieje? Byłeś tam, widziałeś? To podaj nick z gry. Bo ja cię nawet nie znam.

Ogólnie ja też nie mam nic do was, ale radzę wam uważać na waszą liderkę, bo też dużo złego słyszałem o niej od osób trzecich.

Nie pozdrawiam.

A kto o tym decyduję w jakim celu zakłada się temat? Bo na pewno nie ty. Ja uważam, że ten temat powinien być tematem czysto "informacyjnym" ale ty myślisz inaczej. Ilu ludzi tyle odmiennych zdań. Może autor tematu powinien dołączyć klauzule, że zastrzega sobie w tym temacie o nie wypowiadanie opinii o Legionie tylko, że ma to być temat czysto informacyjny lol

Pozwolę sobie zacytować twoją wypowiedź. Jeśli widzisz jakiś problem odnośnie komentarzy lub opinii na temat legionu i jeśli chcesz aby ten temat był czysto informacyjny jak napisałeś wyżej. To polecam pozostawić samą prezentację Legionu i adres Team Speak i zablokować możliwość dodawania komentarzy. Jeśli jednak można dodawać komentarze w Temacie to można wyrazić swoją opinię na temat danego Legionu czy osób czy innych tego typu rzeczy. Gdybyś nie zrozumiał tego co piszę lub pisałem to powtórzę jak dla osoby ograniczonej iż posiadłem taką wiedzę po rozmowie z osobami TRZECIMI z waszego legionu.

Miałam się nie wypowiadać aczkolwiek zależy mi na moim czystym imieniu, gdyż jestem najwyższym reprezentantem swojego legionu i to ja ponoszę odpowiedzialność za swoją opinię i opinię o legionie.

Nie będę cytować bo moja wypowiedź nie polega na tym, a zwyczajnie nie robię nic na pokaz w porównaniu do reprezentanta legionu powyżej.

Napisałam do niego prywatną wiadomość z wyjaśnieniami dotyczącymi mojej poprzedniej wypowiedzi, gdyż nie była ona napisana z zamiarem ośmieszenia czy stworzenia niepotrzebnej dramy, jednakże po ujawnieniu myślę, że faktów biorąc pod uwagę to, że jesteś reprezentantem legionu twierdzę, że po prostu była ona potrzebna. Powodem jest poznanie się na myślałam, że ludziach "w porządku". Jak się okazuje myliłam się. Wytłumaczę poniżej jednakże chciałabym wspomnieć tutaj też o tym, że kolega nie odpisał na moją wiadomość mimo przeczytania, natomiast w temacie był bardzo wylewny. Uważam, że robienie czegoś takiego pod publikę jest nie na miejscu i nawet chyba kolega nie zdaje sobie sprawy z tego jak bardzo tą wypowiedzią zaszkodził w tym momencie legionowi i jego opinii, która już i tak jest lekko nadszarpnięta. Osobiście uważam, że to co powiedziałam przy zbiorze na instancje jest moją sprawą i nie, wcale nie oznacza, że muszę "coś mieć" do legionu czy kogoś z osobna żeby po prostu mieć niechęć pójścia z nim na instancję. Według mnie nie stało się nic takiego żeby teraz nazywać to hipokryzją i wyciągać skoro było to blisko ok. miesiąca temu. Robienie z czegoś takiego dramy jest jak strzelenie sobie w kolano lekko mówiąc. Natomiast co do Evenki nic nie mam i powiem, że uważałam i nadal uważam ją za chyba najbardziej miłą, pomocną i ogarniętą osobę w legionie. Bardzo dużo swoimi słowami wsparcia gdy tego potrzebowałam mi pomogła dlatego robienie takiej afery z tego zdania jest po prostu niepotrzebne.

Brudy, które wyciągnąłeś, ostrzeżenia przed moją osobą, bo rzekomo się o mnie czegoś nasłuchałeś świadczy tylko i wyłącznie o Tobie i niestety wpływa na opinie o legionie. Jak już wspomniałam w wiadomości prywatnej bardzo dużo brudów mogłabym wyciągnąć, ale tego zwyczajnie nie robię, bo mimo wszystko chcę zachować jakiś poziom swoich wypowiedzi i nie robić czegoś w stylu "bo jak byłaś u nas to powiedziałaś bla bla", "bo Ty jesteś bla bla". To zwyczajnie dziecinne i nie warte jakiegokolwiek wysiłku nawet na napisanie. Nie powiem, bardzo mi przykro, że pewne osoby nie potrafią powiedzieć mi wprost co im nie pasuje tylko muszą za przeproszeniem pieprzyć głupoty o osobie, która odeszła W ZGODZIE nie zostawiając za sobą żadnego konfliktu. To jest dopiero hipokryzja i szczyt bezczelności, o której odważyłeś się wspomnieć jednocześnie żądając kogoś "prawdziwego nicku" mimo, że ma podany prawdziwy samemu tego nicku nie mając i nim się nie podpisując... brak mi pomysłu jak mogłabym nazwać to co przeczytałam powyżej. Ostrzegasz innych przede mną - powiedz mi co takiego jesteś w stanie mi zarzucić nie znając mnie i bazując na pierdołach takich jak opisałam powyżej. Naprawdę jestem aż taka zła i niedobra i wręcz trzeba przede mną ostrzegać, bo powiedziałam, że zwyczajnie nie mam ochoty iść na instancje z Waszym legionem? :cry: Wspomnę przy okazji jeszcze tylko o tym, że u mnie w legionie nikt od czasu jego powstania nie wspomniał NIC o Waszym legionie w sposób negatywny. Osoby, które zrekrutowaliśmy zostały zapytane o to dlaczego odeszły z poprzedniego legionu - stąd liczne opinie na ten temat.

Agresywny sposób wypowiedzi i atak w niczym Ci nie pomoże. Jak już wspomniałam post Ino miał na calu uświadomienie tego, że wcale nie jest tak kolorowo jak opisujecie. Możesz się z tym nie zgodzić i przede wszystkim w kulturalny sposób wyjaśnić, że tak nie jest. Wówczas nie mielibyśmy do czynienia z brudami i fałszem.

Od razu lepiej by to wyglądało w prezentacji i lepiej wpływałoby na wizerunek legionu. Zamiast tego zastosowałeś zasadę "Najlepszą obroną jest atak" i zaatakowałeś mnie, gdzie ja staram się jedynie bronić swoich ludzi i racji. Legion nie ponosi odpowiedzialności za pojedyncze jednostki, jednakże jako dobry lider dbam o swój legion i osoby przebywające w nim i na pewno nie pozwolę żeby ktoś bezmyślnie atakował w ten sposób jego członków gdy próbują tylko wypowiedzieć swoje poglądy na sprawę. Wyjaśnienie na spokojnie, w przyjaznej atmosferze zażegnałoby wiele słów, które padły. Natomiast Ty od samego początku założyłeś, że chodzi nam o jakąś wirtualną wojnę, której w żadnym wypadku nie chcieliśmy wywołać i zwyczajnie nie rozumiem dlaczego ona powstała i jak dużą rolę odgrywa tutaj Twoje wybujałe ego. Prowadzenie wojny pomiędzy legionami na podobnym poziomie rozwoju wpływa źle na atmosferę w jakiej się gra. My nie gramy po to żeby pieprzyć na prawo i lewo, ale po to żeby się dobrze bawić i przede wszystkim być dla siebie oparciem, bo według mnie legion jest jak rodzina. Rozumiem, że ktoś inny może mieć inne zdanie i inne założenia/oczekiwania wobec legionu dlatego zdania są podzielone, ale na miłość boską.. w codziennym życiu napotykamy się na wiele problemów - po co je jeszcze tworzyć w grze? Po co stać w głównym mieście i wściekać się gdy widzi się "wrogą" postać? To bezcelowe.

Mam nadzieję, że temat zostanie zażegnany na tym poście i nikt więcej nie będzie miał z tym problemu.

Informuje tym samym, że to jedyny mój post tego typu. Chciałam jedynie obronić swoje dobre imię i wyjaśnić swoje stanowisko.

Przepraszam serdecznie za offtopic.

//Edit: Proponuję żeby nie robić więcej spamu skonsultować się na TeamSpeak'u jeśli jeszcze będą jakieś kwasy z tego tytułu.

Adres macie podany w temacie o moim legionie. Proszę także o informacje na grze gdy ktoś będzie chciał porozmawiać bo czasem nie zwracam uwagi na poczekalnie. Proszę także nie sugerować się pustymi kanałami (ja zawsze jestem) - użytkownik z rangą "Guest" nie widzi osób na kanałach.

Pozdrawiam cieplutko.

Gdybyś nie zrozumiał tego co piszę lub pisałem to powtórzę jak dla osoby ograniczonej

Po pierwsze to wypraszam sobie takie odzywki.

Nie pogrążaj się już więcej. Nie byłeś w naszym Legionie więc nie masz pojęcia o niczym.

Teksty w stylu: "słyszałem od osób trzecich" nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości i są tak dziecinne, że aż mi was żal.

Nie zamierzam z wami dłużej dyskutować, już pokazaliście jaki poziom reprezentujecie. Każdy na tej podstawię może wyrobić sobie o was opinie. Uważam tą dyskusję za zamkniętą.

@Ksarou albo jakiś inny z moderatorów, mógłbym któregoś z was prosić o wyczyszczenie tematu z tego offtopu? proszę

@Inoich Oczywiście, że każdy może wyrazić swoją opinię, po to jest te forum. Natomiast używanie argumentu "słyszałem od osób trzecich" jest jak najbardziej idiotyczne.

Tak czy siak. Prywatne kłótnie i wojenki załatwcie sobie gdzie indziej. Kolejny post pogłębiający tą bezsensowną dyskusję otrzyma ostrzeżenie za offtop.

Przeczytałem post, który napisałeś. Nie zmienia to faktu, że argumentacja "bo mi tak koledzy powiedzieli" jest godna przedszkolaka.

posiadłem taką wiedzę po rozmowie z osobami TRZECIMI z waszego legionu.

Więc nie wiem co ty tu nie rozumiesz ^^ tak samo Pan moderator popisał się przczytaniem całego posta który napisałem gratulacje :)

Witam kochani odświeżam temat i w imieniu naszego wodza zapraszam wszystkich serdecznie do wstąpienia w nasze szeregi

Na dzisiaj nasz szef przewiduję małą niespodziankę, jak będzie gotowa to poinformuję was o tym w tym temacie.

^_^

Ps. A podobno w Utgardzie źle się dzieję ;)

Zgodnie z zapowiedzią mam dla was niespodziankę od naszego Generała Brygady :D

Od razu zaznaczam, że to nie jest link do mojego kanału / filmiku.

Dla bardziej wtajemniczonych:

Jako ciekawostkę dodam, że jako nieliczni na serwerze Barus robimy ostatniego Boss'a w instancji Garden of Knowledge "za pierwszym razem".

Tzn. zbijamy trzecią głowę za pierwszym podejściem.

Co daję dodatkowego exp'a i radość, że możemy jako nieliczni na serwerze tego dokonać :)

Dobra ekipa, polecam :)

Co daję dodatkowego exp'a i radość, że możemy jako nieliczni na serwerze tego dokonać

Już sporo uplynelo od dodatku 5.6, zacząłem grać na Grendalu od początku i mając 72 ta inste robilem z randomami bez ts'a, nie mów że na barusie jest tak mało ludzi którzy nie potrafią przejść GoKa, aż się wiezyc nie chce. Filmik spoko

Już sporo uplynelo od dodatku 5.6, zacząłem grać na Grendalu od początku i mając 72 ta inste robilem z randomami bez ts'a, nie mów że na barusie jest tak mało ludzi którzy nie potrafią przejść GoKa, aż się wiezyc nie chce. Filmik spoko

No trochę mi się nie chcę w to wierzyć, ale ok. W końcu i tak mi tego nie udowodnisz.

Chcesz mi powiedzieć, że bez Team Speak'a ogarniacie "Calamity" które jest zbugowane i leci zazwyczaj na inny target niż pokazuje faktycznie w grze? Czyli co piszecie sobie na chat'cie na kogo leci itd? Ogólnie można tak oczywiście tylko ile razy przy tym popadacie? Poza tym czytaj że zrozumieniem. Gdybyś przeczytał post to byś wiedział, że nie chodzi o samo zrobienie GoK'a, bo zrobić go to nie problem, ale zabić 3 głowę za pierwszym razem, tak żeby nie powtarzać znowu 2 Stage'a to już nie lada wyczyn.

Jest napisane:

Jako ciekawostkę dodam, że jako nieliczni na serwerze Barus robimy ostatniego Boss'a w instancji Garden of Knowledge "za pierwszym razem".

Co daję dodatkowego exp'a i radość, że możemy jako nieliczni na serwerze tego dokonać.

Jakoś inaczej Ci to napisać żebyś zrozumiał?

Barus to serevr gdzie sporo ludzi zaczyna orzygode z MMO bo est po polsku i polski...grupki , ktore robia insty bez wiekszego problemu maja swojego grono zazwyczaj i nikomu o tym nie mowia...:)Poziom na Barusie zawsze byl slaby,...ludzie mieli problem z najprostyszmi instami typu rentus ...