Aktywne mmo

Witam, szukam aktywnego mmorpg, takiego które tętniło bo życiem, najbardziej zależy mi na dużej aktywności graczy oraz wszelkiego typu arenach, battlegroundach i wszystkim co jest związane z pvp, ale dungeonami, czy rajdami nie gardzę. Głównie chodzi mi o f2p, grałem naprawdę w wiele tytułów ale to było jakieś czas temu więc jestem otwarty na wszystkie propozycje

Z f2p może GW2? Ludzi zawsze sporo tam było, pvp jak dla mnie jedno z przyjemniejszych, na rajdy gildie bardzo często organizują wypady.

Zachęcam do prześledzenia mojego posta, czytając Twój, myślę że trafia w Twoje gusta, a może nawet Cie przekona do mojej inicjatywy! :slight_smile:

Zapraszam Ciebie jak i każdego z osobna oraz życzę miłego dnia :slight_smile:

https://forum.mmorpg.org.pl/t/ekipa-na-lata/107515

Polecam Black Desert Online. Niby gra B2p ale nie sa to jakies duze pieniadze. Chyba najlepsze mmo na ta chwile. Zawsze mozesz wyprobowac 7-dniowego triala aby sie przekonac. Jezeli bylbys zainteresowany napisz pw. to odpowiem na wszystkie pytania. :wink:

Czytałeś pierwszego posta? gdzie Ty masz w BDO battlegroundy i areny PVP?

1lajk

Arena PVP jest :wink: sa bitwy i nody obrona zamku. widze ze malo wiesz a sie wypowiadasz ^^ chyba przerazily cie mozliwosci tej gry.

BDO byłoby nawet spoko do PvP, ale przy większej skali potrzebujesz dosyć mocnego sprzętu (albo przebywania w trybie aktywnego autyzmu, gdzie widzisz tylko siebie albo jakąś tam małą grupkę i tłuczesz powietrze, co w żaden sposób nie wydaje się zabawne) i masy godzin poświęconych na grind. To jedna z tych gier, w których albo odmóżdżysz się na dwie godziny dziennie robiąc to samo, by po miesiącu czy dwóch, móc konkurować z innymi, albo w tydzień, góra dwa, rzucisz to w pizdu i pójdziesz do bardziej klasycznych MMO, gdzie inna konstrukcja rozgrywki pozwala ci się cieszyć grą praktycznie od początku, jak np. w GW2 (które nie jest zbyt drogie i oprócz spoko PvP oferuje tonę contentu PvE).

W sumie MMO nastawionych na PvP nie ma zbyt dużo, a nowszych, które nie są gówniane - praktycznie wcale. Albion może być ok., ale od siebie polecałbym zmianę gatunku, jeśli lubisz rozgrywkę rywalizacyjną.