ArcheAge 6.0 i AAU i Black Desert Online - porady 馃檪

Proponuj臋 Ci na uspokojenie zrobi膰 sobie seri臋 quest贸w z zak艂adki main, z katalogu The Great Expedition w BDO.

https://forum.mmorpg.org.pl/t/archeage-6-0-i-aau-i-black-desert-online-porady/120271/158

W AAU i tak teraz mamy przerw臋 konserwacyjn膮. :blush:

Jak pokona膰 Hekaru samemu w BDO.

Stary filmik.Teraz sailing zmieni艂 si臋 o 360 stopni i ju偶 si臋 nie u偶ywa ramowania do zabijania potwor贸w morskich tylko strzela si臋 z armat poniewa偶 zosta艂o to zautomatyzowane poprzez dodanie za艂ogi.

@Dekim
W艂a艣nie si臋 zatrzyma艂em na que艣cie z ubiciem Hekaru z paczki The Great Expedition. Puki co nie sko艅czy艂em bo uszkadza mi 偶aglowiec.

Mo偶e jakie艣 sugestie jak to zrobi膰 z wykorzystanie za艂ogi, czy filmik?

Do odbioru jest rekompensata za ArchePass w markecie.

Uwielbiam argument: Farmienie mobk贸w jest bez sensu. xD
Z dungeon贸w mam z 400g dziennie.
Z farmienia mobk贸w 艣rednio 100-200g na godzin臋 :stuck_out_tongue: w wi臋kszo艣ci bez laborowo, jako healer.

Po prostu jeste艣 w jakiej艣 gildii inbred贸w co nie maj膮 poj臋cia o grze, sam te偶 poj臋cia nie masz i st膮d krety艅skie wnioski.

Daily jest tyle, ale nie da si臋 robi膰 wszystkich. Mo偶esz, ale nikt nie robi wszystkiego.
Pr臋dzej czy p贸藕niej nie b臋dziesz ju偶 tych daily potrzebowa膰 i zostanie tylko zabawa.
Standardowe mmo. Po prostu grindujesz questy zamiast jednej lokacji dla rozwoju.

Nie wiem czy nie poszalales za bardzo. Dungeonow tych lepszych nie robi艂em wi臋c nie wiem jak tam z kas膮 mo偶e masz racj臋 ale chyba jak wsz臋dzie powypadaja te kamyki do ulepszania (r贸偶owe) a je艣li chodzi o Moby to pewnie masz na my艣li te Mole co wypada z nich skrzynka na 10-150 golda. Osobi艣cie nie wiem jak grind moze dawa膰 tutaj taka kas臋. Chyba 偶e si臋 podzielisz wiedz膮 :slight_smile:

Nie podziel臋 si臋. (podstawowa zasada archeage, nie m贸w nigdy jak co艣 si臋 da zrobi膰 bo przestanie si臋 da膰 to robi膰)
Ale jest metoda by farmi膮c robi膰 stosunkowo du偶o golda :slight_smile:
W sumie do g艂owy przychodz膮 mi co najmniej 3 takie lokacje.

Kwestia w ile os贸b robisz dungi, ile razy, jak szybko itd鈥 :slight_smile:
+/- 400g dziennie si臋 zarabia (oko艂o 300 z tego to s膮 dropy dla wszystkich ostatnie 100g to kwestia jak rolle wpadn膮)

• w Mistsongu zarabia si臋 na gad偶etach wystawianych na AH.

Poni偶ej seria quest贸w w AAU na pierwszego szybkiego mounta.

Nie. Akurat w mistsongu zarabia si臋 ma艂o.
Najbardziej dochodowy jest abbysal lib i serpentis.

Polemizowa艂bym, gad偶ety typu parasolka s膮 dosy膰 chodliwe. :slight_smile: Oczywi艣cie m贸wi臋 tu o AA, gdy偶 ceny za tego typu gad偶ety s膮 na razie na AAU nieosi膮galne.

Czemu nieosi膮galne? Przecie偶 robimy ju偶 tarisa codziennie na aau xD.
Polemizowa膰 mo偶esz tylko ty gra膰 nie umiesz鈥 To w sumie o czym mia艂by艣 polemizowa膰?

1lajk

W BDO KRATUGA ANCIENT RUINS teraz 艂atwiejsze do przej艣cia.

W free-for-all arena dla graczy dystansowych daj膮 przewag臋 s艂upy i baseny

Gladiator arena - zmierz swojego e-penisa, nachapa艂e艣 si臋 bardzo przez pierwsze 3 tygodnie? Tutaj jest twoje miejsce, zmierz si臋 1v1 z lud藕mi, kt贸rzy maj膮 10x gorszy gear od Ciebie.

Sparring - Nie masz klasy zrobionej specjalnie pod ten tryb? Nawet nie wchod藕, na twarz dostaniesz counter w postaci zbroi przeciwko twojej klasie (gracz melasem, b臋dziesz gra膰 zawsze na plate itd.), kr贸luj膮 tutaj CC magowie, healerzy i melee hybrydy. Generalnie ma艂o to ma wsp贸lnego z balanced arena.

Free-for-all - taka sparring arena ale w 10 os贸b naraz w kt贸rej zamiast bi膰 ludzi mo偶esz bi膰 potwory. Tryb zdominowany przez ogarni臋tych healer贸w, ale nie martw si臋 niewa偶ne czy wygrasz czy przegrasz i tak dostaniesz du偶o badges贸w.

drill camp arena - nast臋pny tryb balanced, tym razem od 5v5 do 10v10, w wi臋kszo艣ci natrafisz tu na stacki czyli premade z 7-8 graczy przygotowane specjalnie pod t膮 arenk臋, wyr贸wnana walka trafia si臋 raz na 30 meczy, zazwyczaj wygrywasz 50 do 0 lub przegrywasz 0 do 50. Zbalansowana arena btw.

Do tego masz tryb h1z1 w wersji clipperowej czyli symulator afczenia na kra艅cu areny.

I du偶膮 naval arenk臋 na kt贸rej b臋dziesz afczy膰 na statku.

A jeszcze jest golden plains czyli stara halcyona 200v200v30, gdzie b臋dziesz afczy膰 na auto runnie.

W sumie tyle je艣li chodzi o areny.

Fajny ten AAU, taki nie za bardzo rozbudowany i bardzo nudny :smiley: Super content pvp nie ma co ^^ Faktycznie musi to by膰 jak to ferdzio pisa艂 najlepsza gra pvp XDDD

Odezwa艂 si臋 etatowy hejter AAU. ;D

Arenki to arenki鈥 :stuck_out_tongue:
Czasami si臋 trafi fajna bitka, ale z perspektywy nowego gracza tak w艂a艣nie wygl膮daj膮.
Ka偶dy stara si臋 jak najwi臋cej ugra膰 na arence i nie wchodzi si臋 tam na pvp tylko, 偶eby grindowa膰 kiep贸w.

Szkoda, 偶e to zosta艂o tak rozwi膮zane :wink: Nie wiem te偶 ile w tym prawdy ale moi znajomi bardzo narzekaj膮 na optymalizacj臋 przy mass pvp. Po prostu ogranicza si臋 ono do spamowania jednego instant skila i przepychania z respa pod respa ;/ S艂abo to brzmi bior膮c pod uwag臋 jakie mo偶liwo艣ci daj膮 inne gry. Ale no mo偶e kiedy艣 si臋 to tu zmieni :wink:
btw. ferdu艣 jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to wracaj do kopania ziemniaczk贸w :smiley: