ArcheAge 6.0 i AAU i Black Desert Online - porady 🙂

Upgradujemy nasze domy w AAU.

Na questach zamkowych 2 serwery nie wytrzymały natłoku graczy i im się sypło. Dziś chyba jedna z ostatnich rekompensat darmowych na markecie przed wejściem ArchePassa. Więc bierzcie puki dają.

Pojawiły się prześwitujące koniki, ale nie mogę namierzyć skąd pochodzą.

Chyba w każdej krainie z prowincjami mieszkalnymi da się postawić ogród 8x8. Nadto da się go upgradować. Jednym słowem miejsc nie brakuje, podobnie jak dla domów na wodzie.

Trochę o Baobabie, questach rodzinnych i Cargo, czyli jeden ze sposobów na szybką i łatwą kasę dla casuali.

Upgradujemy nasze żaglowce w BDO.

W AAU trzeba śledzić rynek cargo, gdyż cena paczki jest zmienna i czasem jest prawie dwa razy niższa i po innych trasach niż statku publicznego zarobek na paczce może być ponad dwa razy większy. Ale jest i ryzyko, że piraci nas dopadną więc szybki statek jest wskazany. Paczek naturalnie można wieźć więcej, ale wtedy trzeba umieć także obronić ładunek :smile:, więc wiadomo, że solo taki kurs nie jest wskazany.

W szczycie można zarobić ponad 300% na paczce, przy założeniu że się ładunek dowiezie co nie jest proste ale często kończy się sukcesem.

W BDO opis klas postaci najlepszy moim zdaniem jest w wiki czarnej pustyni. Na uwagę zasługują tam wybitnie także sugerowane skille.

https://wiki.blackdesertonline.com/index.php?title=Main_Page

A na stan teraźniejszy niema ani zakładki z ArchePassem, ani rekompensaty. A logować się można. Czyli chyba stabilne serwery są.

I nie podoba mi się quest z zabiciem 100 wrogich graczy. To nie shooter. :frowning:

http://forums.archeagegame.com/showthread.php?357637-ArcheAge-Unchained-EU-and-NA-Maintenance-December-5th

Rekompensata jest do odbioru w markecie . :blush:

W AA:U lud się rzucił na diamenty. Jest istna gorączka złota w miejscach, gdzie dropi diament. Cena na markecie około 150 golda w tym momencie za sztukę, a dla porównania w AA można kupić za 12 golda. To jest przebicie. I to za nic, tylko kucie skały za labor.:slightly_smiling_face:

http://archeagedatabase.net/us/item/8076/

Latajęce dywany na Europie i na Ameryce nie zrobiły takiej furory jak w Azji, a crestów na nich w angielskojęzycznym ArcheAge nigdy nie widziałem mimo, że jest taka możliwość.

BDO to bajeczna grafika, czyli to co lubimy najbardziej.

https://www.youtube.com/watch?v=yY4XX87v_Ig~

ArchePass zawitał na serwery AAU.

Do AAU zawitały stroje zimowe.

Dla AA oferta jest znacznie szersza.

Niesamowite prezenty dają teraz w BDO. M. in. 16 slotów do torby i wiele innych. Nie przegapcie okazji.

Na poniższym przykładzie można zobaczyć jak korzystać z tego złożonego kalkulatora skilli.

https://forum.mmorpg.org.pl/t/archeage-kalkulatory-skilli-wraz-z-combami-classes-poradniki/119489/24

W AAU mamy Snowball Festival z nagrodami, a wśród nich wojskowy kostium z możliwością zmiany barw. Wbijajcie

Cała masa zmian w AA i AAU. Update ponad 0.6 GB. Nowa biżuteria, skille ancestral na 19 lvl ancestral, manekiny w domach, nowa instancja, zmiany w bitwie o złote równiny i cała masa innych zmian

http://forums.archeagegame.com/showthread.php?357934-Patch-Notes-December-Update-AA-amp-AAU&p=2778660#post2778660

AAU i BDO mają to do siebie, że można je zostawić czasami i odpocząć od nich nie tracąc na rozwoju postaci w grze casualowej. W AAU należy pamiętać, by przerwa nie była dłuższa niż ok 5 tygodni bo musimy zapłacić podatki za nasze farmy i domy. Czyli robimy nadpłatę w podatkach i mamy wolne.

A jako, że jest promocja na ATLAS za ok 17 zł, to zamierzam trochę przyjrzeć się tej produkcji tym bardziej, że zbiera ostatnio bardzo pozytywne opinie.

https://forum.mmorpg.org.pl/t/atlas-za-ok-17zl-na-steam-w-promocji/122921/3

Gra jest po Polsku, a nikt o tym nigdzie nie mówi - dziwne.

Ale kogo to obchodzi? Czy ty nie widzisz, że od kilkunastu dni prowadzisz sam ze sobą monolog? :rofl:

A ilość adresów IP odsłaniających ten temat to o czym mówi? :blush:

Od dłuższego czasu przyglądam się temu co robisz. Szczerze to nie rozumiem wstawiasz nie swoje filmiki albo nie swój tekst. Jakoś tak bez sensu nikt ci nie odpisuje a ty piszesz kolejne rzeczy które nikogo nie obchodzą bo nie ma dyskusji a to że są wyświetlenia to ja sam odruchowo klikam na coś nieprzeczytanego. Może załóż swój kanał yt albo coś I tam prowadź takie rzeczy? Świat wolny a to forum to dno więc nikt ci nie zabroni ale dla mnie to się osmieszasz pozdrawiam i zachęcam do robienia własnych materiałów może kogoś zachecisz do gry