ArcheAge 6.0 i AAU i Black Desert Online - porady 🙂

Zadałam konkretne pytanie i oczekuję konkretnej odpowiedzi.

Do tej pory nikt mnie nie przekonał by istniało inne mmorpg tak rozbudowane jak seria AA/AAU.

Nadal nie jest to odpowiedź na pytanie które dostałeś… skoro Ty wyprowadziałeś tezę, że jest to najbardziej rozbudowane MMOrpg to przy pytaniu dlaczego tak sądzisz i w jakie grałeś, że taką tezę wyprowadziłeś powinieneś udzielić odpowiedzi wyczerpującej w tym temacie a nie odbijać piłeczkę pytaniem aby to ktoś Ci udowadniał, że tak nie jest xD

2lajki

W AAU można zmienić serwer i nick za kredyty. Więc zapraszam na aktywny mocno serwer Halnaak na EU, nacja Nuia :blush: krasnoludki, elfy, nuians.

@ferdynand1 żeby się przekonać - trzeba się przekonać, a nie mieć zaparcie. Wiesz co jest rozbudowane ? życie, pewnie nie słyszałeś bo żyjesz w nieświadomości.
a po
2. sami jebani eksperci od gówna,
3. chorzy psychicznie albo po przejściach, w sumie to samo
4. nie wiecie co ma wartość w życiu że zajmujecie się takimi bzdurami i jeszcze macie tak wiele do powiedzenia tylko i wyłącznie na gówniany wyimaginowany temat
5. żałosne i smutne to wszystko, błędne koło produkujecie głupie graczyki, swoją nieświadomością i ignorancją napędzacie machine kapitalizmu , a później “TRZEBA” uciekać od świata do gier, bo “jak żyć”.
Ale jakby głupi wiedział że jest głupi to byłby mądry.
Długo by gadać, ale widać że gówniarze uwielbiają bawić się gównem i nic ich nie przekona że gówno jest gówniane, bo wy to lubicie. Na złe mówicie że jest dobre, a na dobre że jest złe. Nawet odróżniać nie potraficie a co dopiero dojść do czegoś w rozmowie. Polecam zmienić towarzystwo wszystkim bo zapętlacie się w swoim szaleństwie, nawet go nie dostrzegając zapewne

1lajk

Ludzie patrzcie!!! Ćpun!!!

Ferdziu, a Ty nadal jarasz się tym gównem.

Kurwa ludzie to lubią zaśmiecać tematy macie jakieś zdanie na temat to piszcie nie ma Cię to chuj wam do tematu nie wiem jesteście tak ubodzy czy co zazdrościć koledze że odnalazł się w grze bo w szukacie i nic nic nie możecie znaleźć jebany plebs nie ma nic ciekawego na temat czy nawet powiedzenia temat jest o Black Desert i ArcheAge jak chce podjąć dyskusję to w musicie opisać grę A nie pisać która gra jest bardziej rozbudowana. Jeżeli temat dotyczył czego innego to może wasze argumenty miały znaczenie Ale robocie tylko z siebie debili. Pozdrawiam nie polecam was

Nadal mnie rajcuje AAU. To jak szachy XXI w. Lubię też BDO i War Thunder, ale z mmorpg generalnie AA/AAU wymiata konkurencję.

Czego mamy mu zazdrościć, skoro każdy z nas (tak zakładam) dobrze bawi się w swoich tytułach? Założenie trochę pozbawione logiki.

Sorry, ale jeśli ktoś mówi: “Lubię AA, bo jest rozbudowane i znajduje się w nim mnóstwo aktywności”, to jest to ok. Ale jeśli ktoś wyjeżdża z tekstem: “AA to najbardziej rozbudowane MMORPG w historii”, to aż na język ciśnie się pytanie o skalę porównawczą. I tutaj niestety kolega nie chce udzielić odpowiedzi i odwraca kota ogonem, co oznacza, że w niewiele tych gier tak naprawdę grał, ale ponieważ jest fanbojem, głosi, że “jego” produkcja jest najlepsza pod każdym względem. Brzmi to trochę niepoważnie.

Nie trzeba grać w każdy tytuł, wystarczy obejrzeć recenzje i gameplaye by wyrobić sobie opinię. Żyjemy w XXI w chłopie.

Widziałam niejeden gameplay AA i jak dla mnie w tej grze nie ma niczego niezwykłego. To typowe MMORPG, które posiad aktywności, których nie można spotkać w innych grach, ale nie ma też takich, które te gry posiadają. Ot, zwyczajna, typowa, niewyróżniająca się niczym wybitnym gra.

Jest to tytuł (AA/AAU) do masowej kooperacji, nie tak jak 99,9% gier albo do małych składów drużyn, albo do gry w singlu.
W masowości rajdów konkurencję tylko widzę w PlanetSide2 i Squad.

Nie wiem, ja na filmikach nie widziałam tej masowej kooperacji, więc to oznacza, że jej nie ma.

To wizyta u okulisty się kłania.

Właśnie wróciłem z instancji 100x1000x100, A walki PvE i PvP w świecie gry w zasadzie nie mają górnego limitu oddziałów po 100 graczy.

Po prostu teraz już wiesz, jaką wartość mają opinie typu “Znam zawartość tej gry, bo obejrzałem gameplay”.

Ale gameplayów gdzie jest masowa walka PvP i PvE w AAU i AA jest ogrom w sieci. Może nie korzystasz z YouTube?

np - na prawie każdym statku siedzi wielu graczy na armatach, lecząc, sterując, gapiąc się.

Od ok 2:00 minuty jest Leviathan i masowa walka na wielu statkach.

Korzystam. Ale Ty też nie oglądałeś wszystkich możliwych gameplayów z każdej możliwej gry, jaka istnieje. Po prostu tyle są warte Twoje opinie. Po prostu zachowujesz się jak typowy fanboj - każda gra ma swoich.

1lajk

Wstaw filmiki z bardziej masowym PvP i PvE - porównamy.

Ale my nie rozmawiamy o masowości PvP, tylko o wiedzy na temat omawianych gier. Ciągle odwracasz kota ogonem. To Ty postawiłeś tezę, że AA to najbardziej rozbudowane MMORPG w historii, więc to udowodnij.

1lajk