ArcheAge 6.0 i AAU i Black Desert Online - porady ­čÖé

Zadałam konkretne pytanie i oczekuję konkretnej odpowiedzi.

Do tej pory nikt mnie nie przekonał by istniało inne mmorpg tak rozbudowane jak seria AA/AAU.

Nadal nie jest to odpowied┼║ na pytanie kt├│re dosta┼ée┼ŤÔÇŽ skoro Ty wyprowadzia┼ée┼Ť tez─Ö, ┼╝e jest to najbardziej rozbudowane MMOrpg to przy pytaniu dlaczego tak s─ůdzisz i w jakie gra┼ée┼Ť, ┼╝e tak─ů tez─Ö wyprowadzi┼ée┼Ť powiniene┼Ť udzieli─ç odpowiedzi wyczerpuj─ůcej w tym temacie a nie odbija─ç pi┼éeczk─Ö pytaniem aby to kto┼Ť Ci udowadnia┼é, ┼╝e tak nie jest xD

1lajk

W AAU mo┼╝na zmieni─ç serwer i nick za kredyty. Wi─Öc zapraszam na aktywny mocno serwer Halnaak na EU, nacja Nuia :blush: krasnoludki, elfy, nuians.

@ferdynand1 ┼╝eby si─Ö przekona─ç - trzeba si─Ö przekona─ç, a nie mie─ç zaparcie. Wiesz co jest rozbudowane ? ┼╝ycie, pewnie nie s┼éysza┼ée┼Ť bo ┼╝yjesz w nie┼Ťwiadomo┼Ťci.
a po
2. sami jebani eksperci od g├│wna,
3. chorzy psychicznie albo po przej┼Ťciach, w sumie to samo
4. nie wiecie co ma warto┼Ť─ç w ┼╝yciu ┼╝e zajmujecie si─Ö takimi bzdurami i jeszcze macie tak wiele do powiedzenia tylko i wy┼é─ůcznie na g├│wniany wyimaginowany temat
5. ┼╝a┼éosne i smutne to wszystko, b┼é─Ödne ko┼éo produkujecie g┼éupie graczyki, swoj─ů nie┼Ťwiadomo┼Ťci─ů i ignorancj─ů nap─Ödzacie machine kapitalizmu , a p├│┼║niej ÔÇťTRZEBAÔÇŁ ucieka─ç od ┼Ťwiata do gier, bo ÔÇťjak ┼╝y─çÔÇŁ.
Ale jakby g┼éupi wiedzia┼é ┼╝e jest g┼éupi to by┼éby m─ůdry.
D┼éugo by gada─ç, ale wida─ç ┼╝e g├│wniarze uwielbiaj─ů bawi─ç si─Ö g├│wnem i nic ich nie przekona ┼╝e g├│wno jest g├│wniane, bo wy to lubicie. Na z┼ée m├│wicie ┼╝e jest dobre, a na dobre ┼╝e jest z┼ée. Nawet odr├│┼╝nia─ç nie potraficie a co dopiero doj┼Ť─ç do czego┼Ť w rozmowie. Polecam zmieni─ç towarzystwo wszystkim bo zap─Ötlacie si─Ö w swoim szale┼ästwie, nawet go nie dostrzegaj─ůc zapewne

1lajk

Ludzie patrzcie!!! ─ćpun!!!

Ferdziu, a Ty nadal jarasz si─Ö tym g├│wnem.

Kurwa ludzie to lubi─ů za┼Ťmieca─ç tematy macie jakie┼Ť zdanie na temat to piszcie nie ma Ci─Ö to chuj wam do tematu nie wiem jeste┼Ťcie tak ubodzy czy co zazdro┼Ťci─ç koledze ┼╝e odnalaz┼é si─Ö w grze bo w szukacie i nic nic nie mo┼╝ecie znale┼║─ç jebany plebs nie ma nic ciekawego na temat czy nawet powiedzenia temat jest o Black Desert i ArcheAge jak chce podj─ů─ç dyskusj─Ö to w musicie opisa─ç gr─Ö A nie pisa─ç kt├│ra gra jest bardziej rozbudowana. Je┼╝eli temat dotyczy┼é czego innego to mo┼╝e wasze argumenty mia┼éy znaczenie Ale robocie tylko z siebie debili. Pozdrawiam nie polecam was

Nadal mnie rajcuje AAU. To jak szachy XXI w. Lubi─Ö te┼╝ BDO i War Thunder, ale z mmorpg generalnie AA/AAU wymiata konkurencj─Ö.

Czego mamy mu zazdro┼Ťci─ç, skoro ka┼╝dy z nas (tak zak┼éadam) dobrze bawi si─Ö w swoich tytu┼éach? Za┼éo┼╝enie troch─Ö pozbawione logiki.

Sorry, ale je┼Ťli kto┼Ť m├│wi: ÔÇťLubi─Ö AA, bo jest rozbudowane i znajduje si─Ö w nim mn├│stwo aktywno┼ŤciÔÇŁ, to jest to ok. Ale je┼Ťli kto┼Ť wyje┼╝d┼╝a z tekstem: ÔÇťAA to najbardziej rozbudowane MMORPG w historiiÔÇŁ, to a┼╝ na j─Özyk ci┼Ťnie si─Ö pytanie o skal─Ö por├│wnawcz─ů. I tutaj niestety kolega nie chce udzieli─ç odpowiedzi i odwraca kota ogonem, co oznacza, ┼╝e w niewiele tych gier tak naprawd─Ö gra┼é, ale poniewa┼╝ jest fanbojem, g┼éosi, ┼╝e ÔÇťjegoÔÇŁ produkcja jest najlepsza pod ka┼╝dym wzgl─Ödem. Brzmi to troch─Ö niepowa┼╝nie.

Nie trzeba grać w każdy tytuł, wystarczy obejrzeć recenzje i gameplaye by wyrobić sobie opinię. Żyjemy w XXI w chłopie.

Widzia┼éam niejeden gameplay AA i jak dla mnie w tej grze nie ma niczego niezwyk┼éego. To typowe MMORPG, kt├│re posiad aktywno┼Ťci, kt├│rych nie mo┼╝na spotka─ç w innych grach, ale nie ma te┼╝ takich, kt├│re te gry posiadaj─ů. Ot, zwyczajna, typowa, niewyr├│┼╝niaj─ůca si─Ö niczym wybitnym gra.

Jest to tytuł (AA/AAU) do masowej kooperacji, nie tak jak 99,9% gier albo do małych składów drużyn, albo do gry w singlu.
W masowo┼Ťci rajd├│w konkurencj─Ö tylko widz─Ö w PlanetSide2 i Squad.

Nie wiem, ja na filmikach nie widziałam tej masowej kooperacji, więc to oznacza, że jej nie ma.

To wizyta u okulisty się kłania.

W┼éa┼Ťnie wr├│ci┼éem z instancji 100x1000x100, A walki PvE i PvP w ┼Ťwiecie gry w zasadzie nie maj─ů g├│rnego limitu oddzia┼é├│w po 100 graczy.

Po prostu teraz ju┼╝ wiesz, jak─ů warto┼Ť─ç maj─ů opinie typu ÔÇťZnam zawarto┼Ť─ç tej gry, bo obejrza┼éem gameplayÔÇŁ.

Ale gameplay├│w gdzie jest masowa walka PvP i PvE w AAU i AA jest ogrom w sieci. Mo┼╝e nie korzystasz z YouTube?

np - na prawie ka┼╝dym statku siedzi wielu graczy na armatach, lecz─ůc, steruj─ůc, gapi─ůc si─Ö.

Od ok 2:00 minuty jest Leviathan i masowa walka na wielu statkach.

Korzystam. Ale Ty te┼╝ nie ogl─ůda┼ée┼Ť wszystkich mo┼╝liwych gameplay├│w z ka┼╝dej mo┼╝liwej gry, jaka istnieje. Po prostu tyle s─ů warte Twoje opinie. Po prostu zachowujesz si─Ö jak typowy fanboj - ka┼╝da gra ma swoich.

Wstaw filmiki z bardziej masowym PvP i PvE - por├│wnamy.

Ale my nie rozmawiamy o masowo┼Ťci PvP, tylko o wiedzy na temat omawianych gier. Ci─ůgle odwracasz kota ogonem. To Ty postawi┼ée┼Ť tez─Ö, ┼╝e AA to najbardziej rozbudowane MMORPG w historii, wi─Öc to udowodnij.