ArcheAge 6.0 i AAU i Black Desert Online - porady 🙂

Korzystam. Ale Ty też nie oglądałeś wszystkich możliwych gameplayów z każdej możliwej gry, jaka istnieje. Po prostu tyle są warte Twoje opinie. Po prostu zachowujesz się jak typowy fanboj - każda gra ma swoich.

1lajk

Wstaw filmiki z bardziej masowym PvP i PvE - porównamy.

Ale my nie rozmawiamy o masowości PvP, tylko o wiedzy na temat omawianych gier. Ciągle odwracasz kota ogonem. To Ty postawiłeś tezę, że AA to najbardziej rozbudowane MMORPG w historii, więc to udowodnij.

1lajk

I nadal tak twierdzę. Udowodnij że się mylę. :blush: Znajdź filmik z bardziej masowym PvE niż powyższy filmik z ubicia Leviathana.

Nie, ja zgłosiłam wątpliwość. To Ty postawiłeś tezę, więc to Ty powinieneś umieć ją udowodnić.

Nie umiesz? To było to przewidzenia.

Udowodnij że istnieje bardziej masowe PvP i PvE na runku gier w konkurencji do serii AA.

W serii craftu też się możemy zmierzyć. W serii zmasowanego contentu też.

Tylko graficznie najlepsze mmorpg na rynku to BDO.

nie karm trola / dziecka / nieogara :slight_smile:

1lajk

W AAU można zmienić serwer i nick za kredyty. Więc zapraszam na mocno aktywny serwer Halnaak na EU, nacja Nuia :blush: , czyli krasnoludki, elfy, nuians. Są też transfery między nacjami.

Leviathan czeka na ubicie. :blush:

A wy za to robicie spam na temacie który ma się ninjak do waszych komentarzy bo są nie na nieodpowiednie tematów. Chacie się spierać załóż osobny temat.

Dowiedz się, jak komponować, grać i udostępniać w BDO muzykę. Czy graliście już postacią Shai?

Na stronie GLYPH mamy bardzo wypasiony darmowy prezent w AAU i jest dodatkowo m.in. bardzo fajny, ale bardzo drogi mount dla bogatych za 9,5k kredytów ( szkoda że taki drogi).

1lajk

Jestem załamany, że łączą w AAU dwa najbardziej zaludnione serwery na Europie. Boję się, że nie znajdę miejsca pod moje działki i domy.

Super, ale kogo to obchodzi? Aaaa no tak ty prowadzisz tu monolog, pisząc sam ze sobą.

To jest bump przy okazji, wyobraź sobie. I nie jesteś jedyny na świecie zapewniam Cię.

Rzeczywiście pomyliłem się. Bazując na swojej pamięci wydawało mi się, że na AAU na starcie zarobiono 8 milionów dolarów. Teraz sprawdzam, że to jest 5 milionów dolarów i >50 tysięcy użytkowników jednocześnie w grze - na dzień 30 października 2019.

„ArcheAge: Unchained”, opracowany przez XL Games i obsługiwany przez Gamigo AG (Kamigo), kontynuuje sprawną obsługę ze sprzedażą 5 milionów dolarów w Ameryce Północnej / Europie.

Obecnie Archiage Unchained obsługuje 11 serwerów w Ameryce Północnej / Europie, a liczba jednoczesnych użytkowników przekracza 50 000.

Tyle, że to jest dla 11 pierwszych serwerów na Europie i Ameryce, a nie 13 jak w tym momencie.

Na początku bez DLC o ile dobrze pamiętam cena AAU na Steam była 107 zł

koszt dolara był wtedy 4,02 zł

26,62$ /2 =13,31
co daje 375 657 kopi nie licząc droższych pakietów i wydatków z marketu za kredyty. Wyliczenie nie uwzględnia dwóch serwerów fresh i kupionych w późniejszym czasie pakietów gry co patrząc po gearze graczy jest potężną wartością.

Więc przepraszam i doprecyzowuję dane.

ps
teraz porównajcie sobie te wartości ze śmieszną ilością graczy na Steam
Sprzedaż DLC była oddzielnie

ps2
z danych tego serwisu wynika, że AAU miał kosztować 26$

ps3
Jeżeli to nie jest zysk tylko obrót to naturalnie ilość sprzedanych kopii na starcie byłaby dwukrotnie mniejsza i wynosiła ok 187 829~

powielam, by grono hejterów ciemnoty nie wciskało

Przypominam, że czas otworzenia naszego serwera to jutro 6 marca 2021 ok godziny 10:00 rano.
March 6 at 9AM UTC for EU Servers

Za codzienne logowania do BDO można teraz otrzymać mocno wypasione części garderoby. Nawet starzy wyjadacze nie pożałowaliby ich. Tak się poprawia statystyki. Nowy wydawca podchwycił rozdawnictwo i przerósł dotychczasowego mistrza zapełniania magazynów :blush:

Nowa duża aktualizacja seria (AA/AAU) z nową wielką krainą, nowym drzewkiem umiejętności (+66 klas postaci) i inne- Akasch Invasion.

http://forums.archeagegame.com/showthread.php?362829-Patch-Notes-Akasch-Invasion

Mamy nową czasową arenę od 20 do 50 graczy w serii AA/AAU.

Nadeszła zupełnie nowa, wyrównana arena: Halcyona Skirmish. Potyczka Halcyona będzie dostępna przez ograniczony czas w ciągu dnia i może być dostępna tylko 5 razy dziennie dla postaci na poziomie 30 i wyższym. Wszyscy uczestnicy będą mieli wyrównane umiejętności i poziom wyposażenia w instancji. Wszystkie istniejące wcześniej wzmocnienia i osłabienia zostaną wyłączone na tej arenie i powrócą do ciebie, gdy wrócisz do Erenor. Jeśli twoja postać ma następujące debuffy, nie będziesz mógł wejść na arenę: Trial-related debuffy, Prisoner i Overburdened. Minimalna liczba uczestników to 20, a maksymalna 50. Im więcej, tym bardziej zabójczy. Najlepszych 10 graczy zostanie zwycięzcami.

Przed rozpoczęciem bitwy nastąpi faza gotowości i podczas tej fazy wszyscy uczestnicy będą w ukryciu i będą mogli swobodnie poruszać się po mapie. Podczas tej samej fazy wszyscy uczestnicy wybiorą jedną z podanych im opcji wyposażenia. Po zakończeniu fazy gotowości bitwa rozpocznie się za 60 sekund.

Podczas meczu na arenie będziesz mógł używać mikstur areny, a przy każdym zabiciu w trybie PvP zyskasz stosy wzmocnień areny, które zwiększają użycie mikstury areny o +1. Jeśli uczestnik zostanie zabity, ostateczny ranking jest obliczany na podstawie liczby pozostałych ocalałych w danym momencie. Arena kończy się, gdy zostaje tylko jeden ocalały! Powalenie / pokonanie nie wpływa na PD postaci i wytrzymałość wyposażenia. Ponadto wszystkie opcje czatu zostaną wyłączone na Arenie, jedyną rzeczą, o której mówisz, będzie twoja broń.

Aby wygrać na tej śmiercionośnej arenie, musisz przetrwać do samego i być ostatnim stojącym. Nie ma drużyn, nie ma partnerstw. Każda poruszająca się rzecz w okolicy jest twoim wrogiem. To przetrwanie najsilniejszych! Bitwa na tej arenie trwa tylko 15 minut, a arena będzie miała debuff obszarowy o nazwie Grudge Veil. W miarę upływu czasu ten debuff będzie okresowo zmniejszał obszar na arenie, a jeśli pozostaniesz w strefie Grudge Veil, odniesiesz znaczne obrażenia. Jeśli nie będziesz działać szybko i będziesz ostrożny, spotkasz się ze swoim wielkim zgonem szybciej, niż myślałeś!

Jeśli gracze spróbują sprzeciwić się naturze tej Areny, łącząc się razem, zostaną napiętnowani jako tchórz, surowo ukarani i wezwani do wszystkich w instancji. Kary obejmują usunięcie wszelkich dodatkowych korzyści, niemożność użycia mikstur, przywołanie wierzchowca i nie tylko.

Na arenie nie możesz używać książek teleportacyjnych ani innych przedmiotów osobistych. Można używać tylko dostarczonego szybowca i wierzchowca.

Uczestnicy znajdą rozrzucone po mapie Forgotten Treasure Chests. Te skrzynie mogą dawać jeden z następujących efektów:

○ Efekty podstawowe - każdy stos premii zapewnia efekty (do 10 razy):

  • Wszystkie ataki i moc leczenia + 3% / szybkość ataku +55 / czas rzucania -5%

○ Losowe efekty - zapewnia jeden losowy efekt spośród następujących:

○ Inwazja Akasch będzie miała miejsce w każdy poniedziałek, piątek i sobotę o godz. 19:30 czasu UTC dla UE i o godz. 2:30 czasu pacyficznego dla Ameryki Północnej podczas pokoju w grzbiecie Ipnya i będzie trwała 40 minut.

○ Kiedy rozpocznie się Inwazja Akasch, w Marianopolu, Austerze i Growlgate pojawią się Bramy Świata, aby umożliwić wszystkim graczom dołączenie do walki, a po przybyciu do Ipnya Ridge zostanie wyświetlona tablica wyników.
○ Początek Inwazji Akasch zostanie przepowiedziany z różnymi zauważalnymi zmianami w regionach Ipnya Ridge i wczesnym powstaniem Szczeliny Wymiarowej.
○ Po przełamaniu Akascha będziesz musiał pokonać Akascha, zdobywając łącznie 15 000 punktów, zanim Akasch przejmie Grzbiet Ipnya. Pierwszy, który osiągnie cel, będzie zwycięzcą.
○ Gracze mogą przyznawać punkty poprzez:

  • Ukończenie misji Akasch Invasion zapewnia 3 punkty
  • Zabijanie potworów Akasch podczas inwazji daje 180 punktów.

○ Akasch również zdobędzie punkty, w zależności od ilości kontroli w regionach oraz pokonanych graczy. Akasch zdobędzie punkty, gdy:

  • Po pokonaniu gracza frakcja Akasch otrzyma +5 punktów
  • Zajmując obszar, frakcja Akasch będzie zdobywać +6 punktów za każde 5 sekund przez 1 minutę.
  • Za każdą minutę po zajęciu obszaru przez Akascha, ich punkty są zwiększane o 2 na sekundę.

○ Jeśli graczom uda się obronić przed Akasch Invasion, w Cragtear Scars pojawi się Invasion Victory Merchant, który będzie wymieniał unikalne przedmioty na żetony Akasch, a premia zostanie zapewniona wszystkim graczom w Ipnya Ridge do następnej Inwazji Akasch.
○ Jeśli graczom nie uda się obronić przed Akasch, na wszystkich graczy w Ipnya Ridge zostanie nałożony debuff, a ich wpływ sprawi, że potężni bossowie światowi, tacy jak Kraken, Charybdis, Leviathan, Black Dragon i Nehliya, będą jeszcze silniejsi następna Inwazja Akasch. Ponadto kupiec zwycięstwa inwazji nie pojawi się.
○ W przypadku remisu żadne efekty nie będą miały miejsca.
125 Nuia, 125 Haranya i 50 Pirates może wziąć udział w Inwazji Akasch naraz.

http://forums.archeagegame.com/showthread.php?362829

ps
kolejki do wbicia do instancji i formowanie rajdów rozpoczyna się na długo przed godziną zero, więc bądźcie czujni