ArcheAge RU - Rejestracja, download i cała reszta

aa-rejestracja-forum.jpg - aa-download-forum.jpg - aa-poradniki-forum.jpg



aa-premium-forum.jpg - aa-przymierzalnia-forum.jpg - aa-zangielszczenie-forum.jpg



aa-wymagania-forum.jpg - aa-faq-forum.jpg -



aa-serwerc-forum.png


Wkońcu ! Mam tylko jedno pytanko czy będziecie w stanie zrobić z angielszczenie ? Bo na samym rosyjskim niestety się nie znam ;(

1. Robię poradniki więc damy rade to ogarnąć. Jak coś to nauczę całe forum ruskiego na potrzeby ArcheAge :D

2. Prawdopodobnie będzie zangielszczenie wykonane przez ekipy z USA. Jeśli nie będzie go to podstawowy interfejs postaram się samemu przetłumaczyć.

Wszystko jednak zależy do czasu bo zbliża mi się obrona i może być z nim cienko.

Gość jesteś rewelacyjny serio ! Wielki props dla ciebie tyle rzeczy ogarniasz i w ogóle a mi ciężko dobrze zająć się jedną rzeczą a porządnie ;)

Dzięki wielkie. Po prostu hobbistycznie chcę zbudować społeczność i miejsce dla graczy chcących grać TERAZ! Nie gdy wydawca EU/NA namyśli się i wyda grę u nas.

Heh..no tu mam dobrze bo rosyjski miałem w podstawówce.Fakt,że nie znam wszystkich słów i gramatyki w 100% ale alfabet znam, także idzie cokolwiek odczytać i mam nadzieję podstawy ogarnąć.W B&S open china beta to człowiek jak upośledzony,same krzaki,grasz na pałę intuicyjnie,w AA będzie bardziej komfortowo.

Siema , takie pytanko bo nie jestem troche w temacie , to beda otwarte beta testy ?? hdzie trzeba sie rejestrowac po kluczyk ??

Z tym archa age to ja już wole poczekać do wersji Na/EU bo skoro gra ma być niedługo wydana w Rosji to w eu tez pewnie niedługo zawita.

++++

PINGY będą w pełni grywalne

Interface przetłumaczony, kalkulator skilli jest na fanowskim portalu po polsku, reszta w zasadzie bez znaczenia, nie ma co czekać na EU/USA. Gra zbliżona do Lineage'a a tam ludzie grali na rosyjskim oficjalnym serwerze i problemu nie mieli.

Ru to mniejsze pingi niz B&S CN :D a wiadomo dokaldnie kiedy startuja testy czy jeszcze brak konkretnego info ?

Testy startują pod koniec grudnia. Będą zamknięte i później otwarte. Walczę obecnie z tutkami do BNSa, ale jutro chyba FAQ wam podrzucę do ArcheAge.

Heh, przynajmniej będą normalne pingi (50-80) a nie tak jak w Blade & Soul ^ ^. Tylko proszę o informacje kiedy download będzie dostępny.

Kolejna świetna wiadomości z Rana , już nie mogę się doczekać a czekam na owy tytuł bardzo dłuuugo ;)

A co do Pana Aragmora wielkie dzięki mistrzu bez ciebie bym nadal czekał i tkwił w martwym punkcie oczekując na B&S, chłopak robi kawal świetnej roboty:)

zangielszczenie pewnie juz jest wystarczy gdzies poszukac

Nauczcie się samego alfabetu, który jest dość prosty. Reszta przyjdzie sama. Spora ilość słów jest bardzo podobna. Pozdro

zangielszczenie pewnie juz jest wystarczy gdzies poszukac

Jeśli jest to do wersji KR. Niestety nie będzie ono kompatybilne z RU.

@Aktualizacja

Dodałem FAQ

http://aragmor.pl/2013/12/03/archeage-ru-faq/

O pa Russkij super! Znam cyrylice to będzie można nawet znośnie pograć :).

Tak jak up również polecam nauczyć się grażdanki to jest 15 minut dosłownie :P.

Jakoś nigdy mi się ta gra nie marzyła, ale dla samego przetestowania warto, będę miał przynajmniej jakieś odniesienie.

Hiragana i katakana zajęły mi tydzień, więc grażdanke jakoś ogarnę :D

Ruski - przynajmniej dla mnie nie stanowi jakiegoś wielkiego problemu,a co do autora tematu - wspaniała robota,naprawdę pomogłeś,dzięki.

Do zobacznia w AA.

Dzięki wielkie. Po prostu hobbistycznie chcę zbudować społeczność i miejsce dla graczy chcących grać TERAZ! Nie gdy wydawca EU/NA namyśli się i wyda grę u nas.

Takie miejsce istnieje już od roku - od czasu startu gry w Korei. Dodatkowo jest to ogromna baza wiedzy na temat ArcheAge - archeageonline.pl