ArcheAge RU - Rejestracja, download i cała reszta

Nie wyklucza to jednak tego, że sam mogę sobie coś stworzyć. Po prostu mam ochotę popisać o ArcheAge, pomóc forumowiczom mmorpg.org.pl i zebrać ekipę tak jak w Blade and Soul. Tam to wyszło, więc czemu nie tutaj. FanSite to nadal ważne źródło informacji. Tylko można się cieszyć, że macie tyle zapału by tworzyć tak obszerną w informacje stronę. Naprawdę genialnie to wygląda. Jeśli chcielibyście współpracować i razem wprowadzić rodaków na serwery RU to czekam na wiadomość. Wydaje mi się, że razem możemy naprawdę wiele zdziałać w tym temacie. No, a teraz wróćmy do tematu.

Każda inicjatywa jest na plus, im więcej rodaków zagra tym lepiej. Szkoda tylko tłumaczyć te same rzeczy po dwa razy. Więc jak miała by wyglądać współpraca pomiędzy Twoim blogiem a naszym fansite'm ArcheAgeOnline.pl?

Edit: W sumie, żeby nie zaśmiecać tematu, napisze do Ciebie na PW.

Ktoś może wie jak można zdobyć klucz do cbt? Wiem, że była mini gra, która dawała możliwość zgarnięcia klucza, ale coś pozatym? Google milczy xD

A gra po rusku to naprawde nic strasznego. Sam grałem ponad rok na ruskim offie Lineage 2 nie znając początkowo ni w ząb ruskiego. A ile satysfakcji dała mi nauka na bieżąco tego języka xD

Co kilka dni pojawiają się na rosyjskiej stronie różne konkursy (puzzle lub inne układanki, zgadywanki itp.) ale na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy". Jeśli nie odwiedza się strony codziennie to małe szanse żeby się na nie załapać.

Hej, fajna inicjatywa z tym tematem. Widzę, że robisz listę polskich gildii w pierwszym poście. Więc dopisz naszą jak możesz:

IX Kohorta.

Oto Nasze wymagania co do gry na rosyjskim serwerze.

A tutaj rekrutacja na 9kohorta.com oraz Rekrutacja na MMORPG.org.pl

W ArcheAge gramy od Koreańskiej bety gdzie było nas około 30 osób. Jako, że na rosyjskich serwerach będzie to tańsze i mniejsze pingi będą na pewno będzie nas więcej.

więcej filmów:

Wrzuciłem do 1 wpisu link bezpośredni do waszego tematu rekrutacyjnego.

Co do licznych pytań z wiadomości.

Obecnie jedyną formą dostania klucza jest zabawa w eventy na ich "fanpejdzach".

WolfTail przyjmuje wszystkich chętnych do gry. Wymagania identyczne co do BNSa.

Nie mamy jeszcze sprecyzowanej rasy/frakcji i bóg wie czego. Będziemy nad tym dyskutować po zdobyciu dostępu do gry.

Ogolnie archeage fajnie sie prezentuje ale niemam zamiaru grac na rosyjskiej wersji przetestowac owszem ale w takiej grze musze wszystko rozumiec. :C

Ogolnie archeage fajnie sie prezentuje ale niemam zamiaru grac na rosyjskiej wersji przetestowac owszem ale w takiej grze musze wszystko rozumiec. :C

RU to faktycznie test. Zobaczymy ile przyjdzie nam czekać na wersję dla nas. Jeśli będą się ociągać to tak jak BNS CN. Osiągnę co się da i pewnie ruszę do kolejnej gierki z WolfTail.

@Aktualizacja

http://aa.mail.ru/guild/view/534

zapisujcie się do naszych szeregów!

Tyle ze różnica między bns a archeage jest kolosalna pod względem kreowania postaci i ogólnie wszystkiego w bns da radę grać bez rozumienia wszystkiego w arche age raczej nie bd dobrym nie wiedząc co robisz :C

W dniu dzisiejszym na rosyjskiej stronie ArcheAge powstał serwis poświęcony gildiom.

Jeśli jesteś zarejestrowany na stronie Mail.ru, to wchodząc na http://aa.mail.ru/guild możesz:

- oficjalnie ogłosić, że Twoja gildia będzie grała w rosyjską wersję ArcheAge,

- stworzyć wizytówkę swojej gildii, wybierając jeden z trzech pierwszych serwerów – Lucjusz, Kyproza, Melisara, frakcję (Wschód, Zachód, Piraci) i ukierunkowanie swojej gildii (PvP, PvE, RolePlay),

- wgrać logo gildii- pokazać które aspekty gry najbardziej was interesują (bitwy morskie, rajdy, rolnictwo itp.),

- tworzyć sojusze i wypowiadać wojny,

- rekrutować nowych członków w swoje szeregi,

- znaleźć gildię z największym online i ubiegać się o członkostwo,

- stworzyć userbar, w którym informujesz o przynależności do danej gildii.

To były niektóre z możliwości, a teraz krótki poradnik jak stworzyć stronę gildii:

Zobacz oryginalny tekst.

Zobaczymy. Przed BNS wszyscy straszyli mnie, że nie ma bata na ogarnięcie pingów i całej gry. Jakoś wbiłem 33, gram PvP i mam gildię.

AA będzie w EU co lepsze, wielu rodaków zna cyrylicę i kilku zgłosiło się do pomocy. Więc jestem pozytywnie nastawiony do tego projektu.

W dniu dzisiejszym na rosyjskiej stronie ArcheAge powstał serwis poświęcony gildiom.Jeśli jesteś zarejestrowany na stronie Mail.ru, to wchodząc na http://aa.mail.ru/guild możesz:- oficjalnie ogłosić, że Twoja gildia będzie grała w rosyjską wersję ArcheAge,- stworzyć wizytówkę swojej gildii, wybierając jeden z trzech pierwszych serwerów – Lucjusz, Kyproza, Melisara, frakcję (Wschód, Zachód, Piraci) i ukierunkowanie swojej gildii (PvP, PvE, RolePlay),- wgrać logo gildii- pokazać które aspekty gry najbardziej was interesują (bitwy morskie, rajdy, rolnictwo itp.),- tworzyć sojusze i wypowiadać wojny,- rekrutować nowych członków w swoje szeregi,- znaleźć gildię z największym online i ubiegać się o członkostwo,- stworzyć userbar, w którym informujesz o przynależności do danej gildii.To były niektóre z możliwości, a teraz krótki poradnik jak stworzyć stronę gildii:Zobacz oryginalny tekst.

WolfTail jest już na liście i rekrutuje :)

Wisimy od samego początku. Czyli od 17:00

bar.png

Tyle ze różnica między bns a archeage jest kolosalna pod względem kreowania postaci i ogólnie wszystkiego w bns da radę grać bez rozumienia wszystkiego w arche age raczej nie bd dobrym nie wiedząc co robisz :C

Ale dlaczego masz nie rozumieć i nie wiedzieć co robisz? Prawie do wszystkiego znajdziesz poradniki po polsku :)

Spokojnie wystarczy gildia, z ludźmi którzy w korei grali, patch zmieniający menu i opcje na j.angielski. To jest Grind MMO, questy będziesz robił za pomocą strzałek i na wyczucie, w cięższych skorzystasz z wiki lub pomocy graczy, uważam że bardzo dużo eu/usa gildi zacznie tutaj grać do czasu EU, więc ludzi obeznanych z grą po becie w Korei i Japonii będzie służyło pomocą.

Aragmor poszukajmy także gildii które mogły by się sprzymierzyć w taki sposób raczej też da się podnieść szanse na klucze do bety

Dobrze gadasz Samek. Napisze do tych Ruskich. Może skumają po angielsku.

aragmor jak cos napiszesz mi pw jak bedzie szansa na klucz gdzies?

Chyba ta rejestracja gildii jest taką szansą. Dlatego tak zależy mi na liczebności WolfTail.

A skąd takie przypuszczenia? Nigdzie nie podano takich informacji. Ktoś może założyć 30 kont i stworzyć gildię ;)

Admini jedynie wspominali, że aktywność na forum może być brana pod uwagę podczas rozdawania kluczy.

Nie podano, ale naprawdę nie wydaje mi się by rejestracja gildii nie miała znaczenia.

Prawdopodobnie jest to wskaźnik zaangażowania i te ekipy, które wykazują się jakimś zorganizowaniem mogą liczyć na szybszy dostęp.

Nie trzeba o tym chyba pisać. Bo wystarczy spojrzeć, że na głównej prowadzą wywiady z gildiami.

A no i jeszcze jedno. Nie napisano nigdzie, że nie ma to znaczenia. Więc próbujmy, a nóż się uda.

Mam tylko nadzieję, że liczebność gildii nie będzie głównym aspektem branym pod uwagę, bo jak patrzę na ilość członków w topowych gildiach, to...

@Steelheart, jest to sposób, pewnie nie ma ograniczeń ile kont na mail.ru można założyć z jednego numeru telefonu(nie wiem, nie sprawdzałem), ale już 30 kont zarejestrowanych pod jednym telefonem będzie w bazie danych wyglądać co najmniej ciekawie.