ArcheAge RU - Rejestracja, download i cała reszta

To nie jest czasem tak, że 1 konto = 1 numer telefonu?

Też mi się tak wydawało, ale na gmail'u mam 3 konta z identycznymi danymi (imię, nazwisko, data urodzenia, nr telefonu) i nic to systemowi nie przeszkadza, więc zacząłem się zastanawiać, czy na mail.ru można pod jednym nr telefonu założyć kilka kont. Zresztą zaraz to sprawdzę.

____

Edit:

Można pod jednym numerem telefonu zakładać ile kont na mail.ru chcemy.

Nie jest tak źle na naszym serverze jesteśmy w pierwszej 20.

@Steelheart, jest to sposób, pewnie nie ma ograniczeń ile kont na mail.ru można założyć z jednego numeru telefonu(nie wiem, nie sprawdzałem), ale już 30 kont zarejestrowanych pod jednym telefonem będzie w bazie danych wyglądać co najmniej ciekawie.

Przy rejestracji nie musisz go podawać, jest też opcja bez telefonu.

Tutaj macie z opisem po polsku Interfejs ArcheAge z koreańskiej wersji. Jeśli w Rosyjskiej będą zmiany to na pewno zaktualizujemy ;)

Znamy datę CBT!!! Startuje 19 grudnia :D

Kto się dostał ? ja niestety nie

Niestety brak klucza :)

Napisałem do community menagera może będzie łaska dla nas :D

http://aragmor.pl/2013/12/17/archeage-startujemy-19-grudnia-o-ile-macie-klucz/

a OBT nie wiadomo kiedy bedzie ?

a OBT nie wiadomo kiedy bedzie ?

Dopiero dali pierwszą datę wstępnych testów. Trudno jest obecnie mówić o otwartych testach gry skoro nie wiadomo nic o błędach w closed beta.

OBT bez wipe od lutego najpóżniej marca

Gra ma byc F2P? Nie lepiej czekac az wyjdzie europejska / amerykanska wersja tej gry?

Niby bardzo rozbudowana gra a mnie odstrasza.

Gra ma byc F2P? Nie lepiej czekac az wyjdzie europejska / amerykanska wersja tej gry?Niby bardzo rozbudowana gra a mnie odstrasza.

F2P jak w Korei.

Jak chcesz czekać to spoko. My nie.

jak zrobia f2p w europie to i tak bardziej sie bedzie oplacalo grac na RU serwerach bo bedzie bardziej znosny is :D

Znośny lub nie. Ważne, że będzie można przetestować szybciej grę. Bo szczerze, mnie już znudziło oczekiwanie, aż wydawca się namyśli.

Zalozylem sobie tam konto, wiec mam male pytanko.

Oni (rosyjski wydawca) juz rozsylali klucze do CBT?

To ze zaaplikuje sie do gildii zwieksza szanse na klucz CBT?

Polacy beda mieli jakas szanse by dostac klucz CBT?

Gra niby mi sie podoba, bo jest podobna do Lineage2 (zwlaszcza open world pvp), ale nadal kilka rzeczy mi w niej nie pasuje.

No ale potestuje jak sie bedzie dalo i zobacze jak to bedzie wygladac bo gralem troszke w rosyjskiego Lineage2 (przed wyjscie EU i US wersji), wiec z ruskim tu problemu nie bedzie.

Oni (rosyjski wydawca) juz rozsylali klucze do CBT?

Tak. Ale przed każdym kolejnym etapem cbt będą rozdawać dodatkowe klucze.

To ze zaaplikuje sie do gildii zwieksza szanse na klucz CBT?

Duże rosyjskie gildie dostały klucze. Inni muszą próbować szczęścia i przekonać community managera.

Polacy beda mieli jakas szanse by dostac klucz CBT?

Tego nie wiem.

Prawdopodobnie będzie można kupić klucz do CBT:

http://archeageonline.pl/news/nowinki/245-przypadkowy-wyciek-rosyjskiego-klienta-gry.html

Można już pobierać grę (10 giga). W wpisie macie jeszcze link do przecieku z archeageonline. Prawdopodobnie będziemy mogli kupić klucze. Już w tej sprawie napisałem do community menagera.

http://aragmor.pl/2013/12/18/archeage-ru-pobrac-klienta/

Uwaga informacja ważna. Dlatego piszę ją w osobnym wpisie.

9 Kohorta i WolfTail otrzymały klucze do testów! Będziemy dzięki temu mogli dostarczyć wam najświeższych informacji na temat gry.

Kluczy jest ich jednak mniej niż członków gildii. Dlatego proszę o kontakt zapisanych graczy

PS. Klucze pozwolą nam zagrać w kolejnej fazie testów.