Astelia P2W

Hej,
Dużo osób piszę, że w Astelli jest P2W, zacząłem z ciekawości sobie coś tam grać i rozmawiać z ludźmi, aktualnie żadnego p2w nie ma. Szukałem też w innych źródłach i nie znalazłem niczego co daje realną przewagę czy też czego nie można wyfarmić po prostu w krótkim czasie podczas expienia. Czy ktoś może mi pokazać te P2W aspekty?
Z góry dzięki :wink:

Jeśli gra Ci się dobrze, to po co na siłę szukać mankamentów? Póki Ty się dobrze bawisz, to jest ok :slight_smile:

1lajk

@Sentorsi
A nie lepiej i łatwiej jest po prostu otworzyć Item Shop i zacząć czytać? Wtedy będziesz wiedział czy jest coś p2w czy nie, to takie trudne?

Nie, to nie jest trudne :wink: Tylko ja tam po prostu nie znalazłem P2W dlatego chciałęm zapytać szerszej publiki która wypowiadała się, że ono jest aby mi wskazała miejsce.
Czy czytanie ze zrozumieniem jest takie trudne?

p2w
Chyba najbardziej “p2w” rzecz w tej gierce, nic innego nie znalazłem.

no to pokaż które to itemy bo ty tej gry jeszcze nie widziałeś prócz lauchera xD

Zender to jedna z walut w grze, głownie za achivki itp. Daje możliwość kupienia tych subów na 7 dni, skinów, ticketów do dunga.

edit. No i za daily granie też się dostaje

Nie zapomnijcie że w item shopie są itemy pomagające w ulepszaniu czy coś w stylu jak było w metin 2 :slight_smile: Co jest cholernie p2w bo psuje to całkowicie ekonomie gry.

1lajk

Z takim podejscie to chyba w zadna gre nie grasz bo w kazdej cos zawsze jest co mnzna kupic

1lajk

nie słuchaj tego typa bo on prócz lauchera to tej gry na oczy nie widział :d biedaczek

To sytuacja co była w blessie xD twórcy dają wam gówno a wy je łykacie jak pelikany xD a potem dziwicie się że samo gówno u nas wychodzi. :smiley: Bless był o tyle lepszy że przynajmniej oprócz modelu b2p nie miał 3 abonamentów i w huj p2w item shopu xD Smacznego życzę.

4lajki

co za przygłup lol

2lajki

Patrzac na item shop, ekonomia w tej grze bardzo szybko upadnie. Ceny za itemy osiagna horrendalne ceny, co dla niedzielnego gracza bez $$ będzie nie do przeskoczenia.

1lajk

możesz mi pokazać ten item? Przeglądam item shopa po raz kolejny i tego nie widzę.

A no i te “3 abonamenty” to:

  • nielimitowane skiny do astelli,
  • wskrzeszenie na miejscu śmierci bez ticketów + darmowy teleport między miastami
  • to co dałem screena wyżej
    Czy serio komuś to przeszkadza xD?
1lajk

Niech będzie, dałem grze szansę i wydałem 30$, na razie 48% się ściągnęło, pewnie za 1-2 dni będę w stanie się wypowiedzieć o grze jak trochę pogram.

Pokaż ten itemek bo aż jestem ciekaw :wink:

Cebulakom nie dogodzisz. Jak gierka Ci się podoba to nie ma co szukać dziury w całym :wink: tu nie ma żadnego P2W, jak ktoś w item shopie Astelli widzi coś P2W to w nic chyba nie gra bo wszystko i wszedzie ma wielki transparent p2w…

Ja tez nie widze rzeczy P2W. A gra mi się świetnie. Komu się nie podoba, niech nie gra. Peace ^^

Bonus do expa byłby p2w gdyby nie było lvl capa - cap jest wiec kazdy predzej czy pozniej do niego dobije.

P2W nie ma - rozejść się.