Astelia P2W

Oglądając opinie na yt to nie zachęca

Pokaż te opinie to chętnie napisze - oczywiście na tyle na ile mam wiedzę - co jest faktycznie prawdą :wink: Bo w Polsce (nie wiem swoją drogą dlaczego) na tą grę wylano wiadro pomyj sugerując rzeczy które nie istnieją

Też długo oglądałam recenzje na YT, czytałam opinie w necie itd. i skoro wszyscy jechali po grze stwierdzałam, że nie ma sensu kupować, bo kolejny skok na kasę, jak w przypadku Bless. Wahałam się też, bo niedługo wychodzi AAU, ale kiedy postanowiłam, że z AAU się wstrzymam to kupiłam gierkę i jak na razie bardzo mi się podoba. Ale tak jak ktoś pisał to kwestia subiektywna. Dzięki Bogu to nie next gen przynajmniej ^^

1lajk

Miałem identycznie. Hejt na grę na portalu, jakies obiegowe opinie o p2w i tylko gdzies tam pozytywne , że gra spoko. To jednak wystarczyło, żebym zaczął szukać tego P2W w sklepiku - nie znalazłem. Pomyślałem, że te 9,99$ mogę zaryzykować i… było totalnie warto. Ludzie piszą jakieś wyssane z palca bzdury na zasadzie łańcuszka bez potwierdzenia, a gra jest serio spoko.

1lajk

Ja akurat posłuchałem sceptyków Blessa i dobrze na tym wyszedłem. Z tego, co wyczytałem Astellia jest grą, którą zamknęli na wschodzie i teraz próbują szczęścia tutaj. Zresztą recenzję robili wielcy portalu MMOrpg, na którego forum właśnie wymieniamy opinie:

https://www.youtube.com/watch?v=vSFKhIHJrLc

@Gajin Wiesz ja czytam o tym P2W także na reddicie i innych zagranicznych źródłach.

No ale ok, spoko - po prostu pokaż gdzie to p2w jest i się możemy rozejść
A tak btw. co do pozamykania to słabo u mnie z językiem ale chyba na tych pozamykanych projektach robią eventy


Posługuj się proszę jakimiś danymi czy artykułami. Żyjemy w dobie internetu i jeśli masz jakieś informację o których piszesz to się nimi podziel

1lajk

O, to poproszę jakieś źródło o zamknięciu wersji KR. Z góry dzięki, bo nie znalazłam takiej informacji, a jedynie działającą stronkę…

Filmik Xao z czerwca nie ma nic wspolnego z obecną wersją - jestem dużo dalej w story niż Xao i mam 11lvl :smiley: a Xao już miał 50 :stuck_out_tongue: Wszystkie negatywne opinie na reddicie itp jakie widziłem dotyczą pierwotnej wersji(azjatyckiej), która miała sporo elementów p2w - wszystkie recenzje obecnej wersji są przynajmniej umiarkowanie pozytywne.

Nie chcecie - nie grajcie, ale nie piszcie głupot na podstawie wyczytanych głupot :wink:

1lajk

A ja odpowiem tak- jeżeli ktoś nie szuka next gena to niech spróbuje. Jeżeli ktoś jest pewien, że to cash grab- niech nie próbuje i tyle w temacie. Że nie szukam next gena, a jedynie przyjemnej gierki na jakiś czas, wracam z pracy i wieczorkiem pewnie zagram. Każdy ma swój rozum, swój gust. A tak rozpisałam się w tym wątku, że strach. Nie piszę więcej. Pozdrawiam. Peace ^^

Pierwsze lepsze przykłady (z ostatniego miesiąca):

https://www.reddit.com/r/MMORPG/comments/d524nu/hows_the_community_anticipating_the_globa_release/

https://www.reddit.com/r/MMORPG/comments/d5lv77/archeage_unchained_or_astellia/

Plus np. ta wideorecenzja, którą wrzuciłem powyżej. To są przykłady. To, co mnie zastanawia to przyrównywanie gry do Bless, przed którą ostrzegano (i słusznie).

A Ty dalej swoje - tematy z reddita to odczucia ludzi PRZED premierą gry, a materiał Xao sprzed 3 miesięcy. Nie chcę Cię do niczego przekonywać, piszę jedynie że to nie są recenzje gry. Zrobisz jak uważasz, mi się już nie chce pisać…

Mnie również. Pozdrawiam.

1lajk

No jeżeli nexon trzyma tą grę w Korei to nie dziwie się, że takie opinie za nią przyszły :smiley:

ludzie na siłę próbujecie zrobić z tej gry p2w … ta gra nie jest wybitna jest po prostu dobra i nie ma tu żadnego p2w. Ktoś kto lubi klasyczne tab targety jak ja, czuje się w tej grze zajebiście.
Apropo tych tematów na reddit to przecież tam sami trolle i idiotci np. kolo wymienia dlaczego Astellia will fail i pisze - animations similar to Bless … no to ja już dziękuje takiemu panu przecież widać że to kretyn totalny :smiley:

Dziękuje :smiley:

P.S. Są jakieś ciekawe Polskie gildie?:smiley:

Wiadomo mi tylko o dwóch OUTLAWS i Awangarda. W Outlaws wbiliśmy drugi poziom więc jest znowu parę miejsc dla nowych ludzi :wink:

jest tez trzecia jakaś właśnie widziałem na czacie

Wyślijcie mi inwajta na Maruda :wink:

Aktualnie jedyne co może zabić tą grę to nie p2w a pozmyślane gadanie ludzi o tym, że ono jest w obecnej wersji gry także chyba wszystko już zostało powiedziane. Jeśli jeszcze ktoś znajdzie gdzieś coś p2w - ofc w grze a nie jakiś ragekinda koment z reddita - to zapraszam do wstawienia i można o tym dyskutować :wink:
Btw. ten temat porównania AAU z Astelia to jedno wielkie xD “co prawda nie grałem w astelie ale to gówno wieć no archage lepsiejszy” - ten link w skrócie :smiley:

ja grałem w AA i na pewno ma więcej kontentu niż Astellia