Astelia P2W

Happyman- miałbyś rację, o ile skrócenie odnawiania dunga albo same tickety były do kupienia wyłącznie w IS, ale akurat tak nie jest. W Zender Shopie możesz kupić przedmioty, które dają to, o czym piszę. Za co? Za walutę, którą zdobywasz GRAJĄC… tak, że tego… ^^

znaczy w tej grze wejście na dunga nie daje aż tak dużo imo. jeden ticket na dunga odnawia sie chyba 45 minut wiec przy 30% odnowi się w jakies 33 minuty dla typa z permką. Czy to aż tak wiele ? nie sądzę :stuck_out_tongue: Wchodzisz na dunga i dropisz jakis crap i co ? nic, kolo może mieć szczęście i w jednym dungi wydropi to co inny w 10 dungach :smiley: imo end game to nie tylko dungi bo tu o EQ raczej nie jest ciezko. Wydropisz swoje w dungu i tak a jak będzie dla innej klasy to wystawisz na AH. I tak zrobią inni więc zapewne wejdziesz na AH i kupisz i tak eq dla siebie bo raczej sam tego nie dropniesz tak szybko.

Ja mam trochę newbie pytanie xD Kupując podstawową grę dostaje się:

  • Norden’s Favor (30 Days) x1
  • Niar’s Passing (30 Days) x1
  • Scroll of Exploration x3
    To się gdzieś odbiera w grze / stronie bo nie mogę tego znaleźć :smiley:

nie wiem nie odebrałem jeszcze :slight_smile:

Hmmm drop w tej grze to jedno wielkie RNG, nie wiem jak będzie się to dalej rozwijać, może będzie to odczuwalne na jakichś późniejszych etapach gry ale np ja wczoraj poszedłem 10 dungeonów na 15 lv (te najsłabsze bo najszybciej się je robi) i z last bossa wypadły mi 2 guardiany i 1 legenda gdzie kolega który ze mną chodził dostawał zwykłe astelki. Drop w tej grze to jedno wielkie RNG także jak narazie te tickety nie są odczuwalne, może będą na dłuższą metę ale trochę wątpię :smiley:

Ale oprócz CD na tickety masz też zwiększony limit, a to już jest różnica :stuck_out_tongue:
@Sentorsi A jak feeling z walki? Drewniana czy w miarę dynamiczna? (zakładam, że gra jest Tab target?). Kusi mnie (jak zwykle) healer.

Wiesz co w sumie gram Assasinem więc wszystko jest bardzo dynamiczne :stuck_out_tongue: Ważne jest żeby dobrze dobierać skille bo bez tego to byle mocniejszy mob Cie zje. Jeśli chodzi o casterów to ciężko mi się wypowiedzieć

Gram archerem - dynamicznie, ale bez przesady, trzęsącą się kamerę można wyłączyć, rolle, odskoki, kajtowanie - jest git. Na end game są daily i weekly do robienia poza dungami, więc robota jest. Acha, no i tak, jest tab target ( i bardzo dobrze).

Velarus
itemki z paczki znajdziesz w górnym prawym rogu cash shopu

DeusX1
sama gram scholarem i mega fajnie się gra, o ile jak najmniej używasz skilla: Holy Sphere ( cast w miejscu, nie w ruchu, pozostałe w biegu możesz rzucac (mam 15 lv) )

Tak poza tym, jeżeli zaczniecie zabawę polecam skupić się też na Star’s Tale- ludzie z 50 lv wczoraj na masę uzupełniali aktywności na startowych lokacjach-

I miłej gry życzę. Peace.

1lajk

Czy healer na dungeonach głównie leczy, czy robi dmg i healuje w wolnych chwilach? (coś czego nienawidzę w FFXIV).
@Gajin To, co opisujesz wskazuje mi na system non target, a nie Tab target (uniki, rolle).

Jedno nie wyklucza drugiego :slight_smile: Nie, nie jest to non-target (na szczęście :slight_smile: )

helaer pod heal, dmg w wolnym czasie, czyli to, co lubię :slight_smile:

@Gajin z reguły wyklucza. Hybrydy (w stylu GW2) z reguły są po prostu kalekie. Osobiście preferuję non-target, gdyż jestem bardziej zaangażowany w walkę niż stojąc i klikając skille, pijąc kawę i oglądając coś na YT :slight_smile:
@PinkToes - o to coś dla mnie. Mam dość robienia z healerów dpsów :slight_smile:

To teraz zakup grę, odpal, pograj i daj znac :slight_smile:

odebrałem nagrody za kupno gry :confused: kurde premka na 30 dni szkoda ze dopiero teraz ja odpaliłem ale w sumie bedzie na endgame bardziej to się przyda :slight_smile:

@n0time4u nie martw się ja dopiero na 35lvlu zauważyłem, że nie odebrałem premki :smiley:
A co do Star’s Tale to na pewno łatwiej w to się bawić na 50lvlu niż na początku :stuck_out_tongue:

z world ( field ) bossami na pewno, ale podoba mi się równoczesne expienie i szukanie achievów przy okazji :slight_smile:

no chodzą te world bossy po 200k hp i więcej :smiley: jak bede miał 50 level to sobie wbije na nie :stuck_out_tongue:

Kusi mnie gra opłaca się?

Dla mnie tak ale to subiektywna opinia :wink: Spróbuj bo cena nie jest duża, najwyżej odstawisz :stuck_out_tongue: