ATLAS - wszystko o grze

To tutaj jest limit odpowiedzi? xD No myślałem, że to jednak będzie bardziej osobny twór. Bo na razie to jest po prostu przerobiony może ulepszony ARK

1lajk

no nie wiem czemu, ale kur jest limit… Ja tak samo myslałem, ze gra jest czymś zupełnie innym, ale tak nie jest :frowning: tutaj wszystko jest praktycznie z ARK i wiesz, zamiast czuć ten piracki klimat to ja czuje ARK i dinozaury :smiley:

No właśnie ja powiem Ci, że też. Mam mieszanie uczucia aktualnie :smiley: Na pewno nie podoba mi się sposób sterowania żaglem na tratwie

1lajk

ja myślałem, że jakoś łatwiej będzie ten statek zbudować a tu wiesz, taki ARK… musisz itemy zbierac czyli normalnie czysty ark a pozniej co? budujesz baze i pozniej może kiedyś statek także wiesz równie dobrze mogliby do ARK dodać statki i byłoby to samo :confused:

1lajk

Zawsze masz 2h na zwrot tak jak pisałeś, daj znać jak gra.

2lajki

grę przetestuje na 2 pc, jeden taki średni drugi mocny wiec też bede mógł napisać o optymalizacji cos jednak kazdy widzi jak ta gra wygląda, to taki ARK tylko, że ze statkami :confused: mam nadzieję, że jednak oni troche to zmienia

Dobry pomysł. No imo jeśli nie odejdą od ARKa, tak żeby to było bardziej osobną rzeczą, no to moim zdaniem nie za dobrze. Mogli chociaż więcej rzeczy pozmieniać xD

1lajk

A jak tam kwestia handlu wygląda, jest jakiś ah czy market?

1lajk

nie mam pojęcia bo jeszcze nie widziałem tego na streamach, wiem tyle, ze jeśli chcesz przekazać jakis przedmiot komus innemu to go wyrzucasz i tamta osoba lub ty ma 1 minutę na jego podniesienie

Na razie to do tego 40 tyś osób na świecie jest daleko. Ja widziałem max 150 na serwer także no :stuck_out_tongue: No i tak, na pewno jest to jedna z opcji handlu a na razie jedyna o której wiem xD

1lajk

I jak panowie, warto kupić? Bo mam zagwozdkę od rana. :slight_smile:

1lajk

Też się zastanawiam, ale chyba narazie poczekam jak się sytuacja rozwinie. Gra ma mase bugów, na stronie steama 24% pozytywnych recenzji. Nie wygląda to za dobrze:/

2lajki

Ja na to patrzę z pozytywnej strony. Ark to kawał dobrej gry, nie można zaprzeczyć i jeśli to ma być ulepszona wersja z piratami w roli głównej, to wchodzę w to (ARK ma ogólnie pozytywne oceny, a te negatywy to w większości wynikają z “optymalizacji” i faktu, że wydali oni płatne DLC i dodatki mimo bycia w EA, rozjuszając modelem biznesowym graczy). Zwłaszcza, że teraz ma być NAJNIŻSZA CENA i im dłużej będziemy się wstrzymywać, tym większą sumę za to zapłacimy. Chyba firmie, która zdołała wydać jedną grę, możemy zaufać? Nie wydaje się, by było to DayZ, 7 Days 2 Die czy Project Zomboid, gdzie te gry stoją w istnej stagnacji.
Nie mówiąc już o tym, że nie jest to studio “AAA”. Wyrozumiałości.

1lajk

Czy ktoś już ma i gra ? Chętnie bym dołączył do kogoś.

1lajk

Jak dla mnie ta gra to jakiś zwykły crap i jeszcze chcą za nią 100 zł? I to jeszcze ma być najniższa cena? Haha, dobre sobie.

Tak jak pisało kilka osób wcześniej - to po prostu Ark, ale droższy i bardziej drewniany. Nie widzę tu więc żadnych zalet. Mnie tam piraci (których w grze coś za wiele na razie nie ma) nie kręcą i zdecydowanie wole dinozaury. Do tego dochodzą tam koszmarne lagi, które praktycznie czynią grę kompletnie niegrywalną.

Ten rok dla PCtowców był wyjątkowo suchy, stąd pewnie hype na tą gierkę. Jak dla mnie to kolejny, niewyróżniający się niczym surival, który tylko kilka assetów i mapki ma inne i to tyle z oryginalności. Nawet interfejs jest ten sam tylko przekolorowany.

1lajk

To nie po prostu ARK. Atlas jest DLC do ARK’a. Masakra.
Tutaj dowody jakby ktoś nie wierzył



Jakby ktoś nie zrozumiał to generalnie chodzi o to, że w Atlasie można wejść sobie do menu z ARK’a i Atlas to jest zwykłe DLC o nazwie OCEAN

2lajki

Dzisiaj będzie recenzja tymczasowa na forum, teraz ci mogę powiedzieć że jeżeli lubisz ark to ta gra może Ci się spodobać i szybko się w niej odnajdziesz, ale jeśli zamierzasz grac w grę to musisz mieć bardzo mocny PC bo inaczej to od 5 do 20 fps, na chwilę obecną bardzo ciężko dołączyć do serwerów mi udało się pograć 4h więc mogę cos napisać, ale zrobię to w recenzji która będzie aktualizowana, coś jak wrażenia.

na Steam są już przytlaczajaco negatywne recenzje, ludzie czekają i czekają i nawet jeśli uda im się wejść na serwer to pewnie większość z nich ma 20 fps więc granie obecnie się po prostu dla nich nie opłaca i dlatego piszą takie a nie inne recenzje

ja mam grę, gralem 4h ale był update i mnie wyrzucilo, a teraz nie mogę dołączyć na serwer tak jak większość graczy. Oni niby coś robią ale to jest naprawdę wstyd, gra która miała mieć 40k osób na serwie nie może pomieścić 32k na 4 serwerach… dramat

Jak co godzinę chyba, wrzucili mini patcha, wiec może przez moment pewnie nie dało rady wskoczyć, na jakim serwerze grasz, i jaki “kwadrat” że tak to nazwę ?

1lajk