Black Desert KR Info

Ok widzę że niektórzy nie zrozumieli mnie dobrze więc.Poprawiam tak jak powinno być napisane.

Witajcie jestem graczem Polskim który chce pomóc naszym w informacji na temat gry DB.

Dużo osób pisało jak się zarejestrować i czemu napisał że tak dużo kosztuje wyjaśniam dokładnie jak chłop do chłopa.

Żeby zagrać potrzebna jest rejestracja,oczywiście jest potrzebny ip koreańskie i nie każdy ma co nie.

Kto będzie chciał ma możliwość kupienia konta za 25 zł z ebay od sprawdzonego gościa.

http://www.ebay.com/itm/Daum-account-Black-desert-account-verification-/181714943651?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2a4f0dfea3

Następnie jak kupicie, rejestracja was nie obchodzi(Dostaniecie nowe konto).Po prostu logujecie się na stronie i ściągacie klienta.Następnie>>

https://www.youtube.com/watch?v=OTO-moCxufI

http://abunchofidiots.net/guides/black-desert-kr/how-to-black-desert-kr-sign-up/

Ok grę macie co dalej tu macie resztę napisane co jak i to chyba było na tyle.

Ps w następnym tygodniu lub w tym nagram filmy na yt z mojej rozgrywki i powiem co nieco.

Mam nadzieje że ludzie zrozumiecie że robię dla was nie chce za to nic ehh.

Jeśli popełniłem błąd w pisowni napisać mi na privat to poprawie.(Za dobry nigdy nie byłem z Polaka=

I macie moje sceny z gry;

0Kzvmn.jpg
X67kmb.jpg
yu1oYk.jpg
O7XywI.jpg
CNwx4E.jpg
djc64Y.jpg
nO6wlE.jpg
3QICKH.jpg
TvboAH.jpg
A564o8.jpg
Gk8rAB.jpg
bSAvHu.jpg
dFsUSx.jpg
V6fBhI.jpg
HHC84F.jpg
4SjC0O.jpg
892lQW.jpg
ZT3rO1.jpg
8hn68u.jpg
omplvR.jpg
fa6Qjd.jpg
7t3GR3.jpg

Grasz chyba na jakichś niskich ustawieniach... bo gra wygląda dużo, dużo, duuuuużo lepiej. Poza tym trochę przeginka z tym płaceniem za pomoc skoro na necie są poradniki za darmo... 80 zł :o Zbierasz na PC żeby nagrać to w full hd i ustawieniach ultra? :D

Muszę zainstalować nowe sterowniki a po 2 o te 80zł chodzi o kupienie konta i program do zmniejszenia pingu.

takimi screenami z ultra low to raczej ludzi odstraszysz niż zachęcisz do zagrania ;p

Lol to medium grafika

TEgo się czytać nie da , masz tyle literówek , błędów ile Ty masz lat chłopie?

Oferujesz pomoc za real $$ a nie potrafisz pisać ?
Z czym do ludzi?

Jakość na tych zrzutach nie zachęca.

Tak jak twoje teksty jak się nie używa od 15 lat języka to tak jest.Poza tym nie mam polskiej klawiatury i ustawionego na kopmie więc tak piszę.Ale skat ty możesz wiedzieć zwykły troll i tyle .

Grafikę mam na średnich i może dla tego bo sterowników nie mam od gry.Jak instaluję to wywala błąd na razie.Jak ogarnę z czasem to wkleję lepsze.

warn_ico.png
Warn za double post. - Might
Tak jak twoje teksty jak się nie używa od 15 lat języka to tak jest.Poza tym nie mam polskiej klawiatury i ustawionego na kopmie więc tak piszę.Ale skat ty możesz wiedzieć zwykły troll i tyle .

To jak używasz Polskich znaków?

80 Plnów za konto? Pewnie jakiś bezmózgowiec się znajdzie(góógle.pol często boli)

Grafika jak za czasów L2 xD No może troszeczkę lepsza...

Jeżeli chcesz cokolwiek działać na YT to wymień swój toster na PC.

DEeeeEeSSsSSKkkKaaa! 1... 2... 3... Skisłeś!

Po pierwsze kompa mam bardzo dobrego na max ustawieniach mam ffp 20 nie wiem czemu na srednich 60.

Po 2 Grafika taka jest i tyle nic nie zrobie.Norma gra wyjdzie u nas za 1,5 roku z widoczna grafom.

Po 3 konto kosztuje 20 zl na ebay + wtfast 30+40 zl to koszt kolo 60-80 zl zalerzy od przelicznika w banku.

Po 4 nie mam nikogo naciagac tylko tak pisze dam poradnik za 2 tygodnie po Polsku jak to zrobic itp dokladnie.Oczywiscie jesli jest ktos zainteresowany.Ja gram teraz bo za rok to blessa bede gral.

PS:Jesli ktoś chcę grać w DB na serwie jestem staniu mu pomoc ale opłata z wszystkim wyniesie koło 80 zł

Za co Ty bierzesz 80 zł? O_O

Jeśli ktoś nie ma I-PIN to konto kupuje się za 10$ = 10*3,79 = 37, 90 zł

Jak zainstalować grę + Zangielszczenie + wszystkie najważniejsze informacje takie jak : Quest na osiołka, powiększanie inventory czy zwiększanie możliwości udźwigu jest tutaj za darmo: http://www.reddit.com/r/blackdesertonline/comments/2pr3kn/faq_and_useful_info_vol_2_please_read_before/

WTFfast kupuje się jeśli ktoś już planuje grać na dłużej , b po co kupować WTFAST i ktoś przestaje Ci grać po 5 dniach bo wybacz, ale trzeba mieć naprawdę dużo samozaparcia aby grać na serwerze KR , bariera językowa mimo zangielszcenia jest bardzo trudna do przebicia, tylko osoby które miały już z taką formą gry styczność dadzą radę.

Rozumiem że 40 zł pobierasz jako jałmużnę?

I tak jak kolega napisał wyżej, nie masz polskiej klawiatury a walisz polskimi znakami, po drugie jest coś takiego jeszcze jak słownik w google chrome i autokorekta błędów , wystarczy trochę trudu.

Przepraszam ale ktoś naprawdę, napraaaaaaaaaawdę zielony zabuli 80 blach za to coś co oferujesz :D

@Edit

Tak BTW, jest takie coś w regulaminie:

9.3. Targowisko jest jedyną strefą forum, na której obowiązuje prawo do zakomunikowania chęci wymiany, kupna lub sprzedaży czegokolwiek. Ogłoszenia i próby handlu w innych częściach forum będą usuwane, a ich autorzy nagradzani ostrzeżeniami według aktualnej drabinki kar.

W Twoim poście masz ofertę handlową

mod_ico.png
Dziękuję. - Might
PS:Jesli ktoś chcę grać w DB na serwie jestem staniu mu pomoc ale opłata z wszystkim wyniesie koło 80 zł.

No more coment,

Co do reszy postu, jeśli chciałbyś dodawać filmiki na youtube , to sorry ale z taką grafiką to raczej zły pomysł, ponieważ Black Desert charakteryzuje się przepiękną oprawą graficzną.

Na twoich zdjęciach to wygląda jakby gra była na Unreal Engine 2

@Up date sorry za ostatnio

Jeśli ktoś gra na KR, tutaj macie przygotowany przez moją ekipę Add-on do aktualnego patcha Angielskiego który tłumaczy grę w 80% , Itemy, Questy etc.

http://black-desert.com/forums/index.php/Thread/3245-English-Patch/?postID=47609#post47609

Zacząłem grać sobie na koreańskim kliencie. Dzięki za wytłumaczenie co i jak, no i @Deska - tłumaczenie jest eleganckie, choć niektóre questy dalej nie wiem jak wykonać, bo nie są przetłumaczone. Jednakże doceniam dobrą robotę. Na razie wbity mam 20lvl i powoli rozkminiam co i jak, a jest tego dużo. Gram sobie na maksymalnych ustawieniach, no i t prawda, że grafika całkiem całkiem, wkurza mnie tylko te doczytywanie się obiektów trochę.

jaki macie ping z polski? jest gdzies IP do serwerów zeby sobie sprawdzic? dzieki

Ja mam z WTFast'em (jeszcze nie kupionym) około 300.

widzialem na ebay jakies konta lub aktywacje istniejacego konta po 6-7$ bedzie to dzialac?:)

300ping mowisz duzo ale sprawdzic gre mozna

Da się grac bez problemów, przynajmniej PVE, wiadomo, że PVP to inna sprawa. Ja kupowałem konto na ebayu za 7 dolarów i wsio hula. Problem tez jest taki, że w grze są rozwiązania, których nie widziałem w innych grach i ciężko się z niektórymi rzeczami połapać.

Zapraszam na serwer do mnie gra koło 5 naszych.Jak będzie więcej tak koło 10 to gildie utworze.Jeśli chodzi o ping to u mnie 270 ale jeśli macie kupione konto na wtf to z czasem wasze łacze lepiej będzie łaczyło i ping odczuwalny będzie koło 80 pingu ja tak mam ale nie wiem jak u was.

K3Avxn.jpg

Ja jestem na Calpheonie aktualnie, sugerowałem się tym, że tam gra najwięcej wiary angielskojezycznej. Ale pomysle o zaproszeniu.