Black Desert KR Info

Osoba ktora bedzie chciala grac na tym serwie co ja niech napisze wiadomosc podam ts3 i pogadamy sobie co nieco o grze.

Ps:Zacgecam do gry na tym serwie co ja jest dobra ekonomia i wmiare dobry serwer.

O co chodzi? bo sciagnalem gre. 19gb jakos. Wszystko jest w folderze temporary files. W launcherze mam czerwony przycisk taki i jak naciskam to launcher znika i gra sie nie wlacza. Wydaje mi sie jakby te temporary files sie nie rozpakowaly i nie utworzyly plików do grania


poradzilem sobie, trzeba bylo do program files dac pliki

Jak zaczniesz grac to idź na mój serwer to pogramy razem

Gra wygląda rewelacyjnie, ale obawiam się, że te Koreańskie MMORPG dobrze znamy - właściwie klon Lineage. Ale bardzo piękny klon...



I wszystko Jasne! :D

albo jak rozmnażać konie aby mieć Top Koni w grze :P

Gra wygląda rewelacyjnie, ale obawiam się, że te Koreańskie MMORPG dobrze znamy - właściwie klon Lineage. Ale bardzo piękny klon...

Co ta gra ma wspolnego z LIneage bo teraz mnie gosciu zalamales psychicznie ?? grales kiedys w Lineage w ogole ? Tutaj nie ma nawet 1% z Lineage.....Gra wyglada bardzo dobrze , ale w EU ma byc bez open pvp tak wiec leci w kosz odrazu...Po drugie wyjdzie za rok conajmniej wiec juz mozna sobie ja darowac :X ew wyjdzie nastepny archeage z end gameme na tydzien:/

Ogólnie pogralem wczoraj z 30minut. Bola mnie oczy od grania w ta gre. Nie wiem dlaczego ale ta grafika jest jakas za bardzo szczególowa. Caly dzien w GTA i wszystko okej, a tutaj po 30minut bolaly mnie oczy. Co do optymalizacji to nawet ok. Musza popracowac jeszcze troche bo w porównaniu do optymalizacji GTA duzo brakuje.
Nie wiem tez jak by bylo z FPS przy wiekszym skupisku ludzi. Ogólnie gra fajna. Grind giantem calkiem przyjemny. Ciezko mi powiedziec czy bedzie to wielki sukces czy wielki hype ze wzgledu grafiki. Po drugie nie wiem czy przy takiej ilosci grafiki oraz takich anmiacjach skili komputery nadaza przy wiekszej akcji.

i5 2500k + GTX 980 w 4K na Ultra ok 30fps. Spadki do 20 kilku w combat,
Jak zejdziemy do medium/high to de 50-60fps w 4K jest.

Ogólnie mi sie podoba. Fajnie to wyglada. Pytanie tylko czy bedzie co robic na end game :) ale to jeszcze dlugo dlugo:)
Ping 290 z UK bez zadnych WTFAST VPN itp

iljGno.jpg

Ja już sobie handluje,jeśli chodzi o end game na razie słaby.PvP to koszmar u mnie pokaz slajdów .Pve takie sobie boosy przywołujemy i bijemy je w 2-5 osób.World boosy bije się w 30 min.

Crafting dość rozbudowany ale nie chce mi się bawić z nim.Na razie gra 7/10

Zapraszam na mój serwer i piszcie do mnie utworzyłem klan Poland już nas 2.

Są klany i gildie klan.

Klan max osób 15 koszt 10,000

Gildia 15osób i wyżej, koszt 100,000 założenia i + opłaty.

To tyle zapraszam ja prawie zawsze jestem w grze wieczorem lub rano.

Na jakim sprzecie grasz? Slabo te screeny wygladaja.
PVP pokaz slajdów przez fpsy? czy ping. Ogólnie jaki masz ping?
Na jakim serwerze grasz? Przypomnij.

Moze end game by byl lepszy gdyby bylo wiecej osób do grania i ogarnialo by sie cos razem. Ja teraz i tak gram tyle o ile. Aktualnie GTA, pózniej Wiedzmin, Wakacje. Ja tak na powaznie w cos pogram z koncem Wrzesnia. Mam nadzieje, ze wtedy juz bedzie CBT/OBT na RU.

kUnTDZ.jpg

Na jakim sprzecie grasz? Slabo te screeny wygladaja.PVP pokaz slajdów przez fpsy? czy ping. Ogólnie jaki masz ping? Na jakim serwerze grasz? Przypomnij. Moze end game by byl lepszy gdyby bylo wiecej osób do grania i ogarnialo by sie cos razem. Ja teraz i tak gram tyle o ile. Aktualnie GTA, pózniej Wiedzmin, Wakacje. Ja tak na powaznie w cos pogram z koncem Wrzesnia. Mam nadzieje, ze wtedy juz bedzie CBT/OBT na RU.

Przez fps i ping pvp jest tragiczne.

Kompa mam takiego jak rockalone wiec mam mocnego.

Ja gram teraz bo kończę z grami mmo od sierpnia.

OK gildia utworzona więc trzeba co najmniej 10 zebrać.

To ty grasz na jakims innym. Ja gram na tym drugim od dolu. Podobno tam najwiecej eng speaking gra.
Co do slabego dzialania to no nie wiem. Mi dziala okej tak jak pisalem. Moze pozniej zrobie jakies screeny.

No to razem nie pogramy:)

Może lecz mi się nie chce iść na inny serwer jak mam 2 postacie na 50 levelu.I powodzenia życzę.

Dlaczego po wczorajszym patchu gra wywala mi do pulpitu? W sensie wlaczam, jest napis, ze gra od 18roku zycia i bum. Pulpit.

Ponieważ masz nieaktualne pliki :

Pobierz te pliki: http://www.blessgame.pl/353.rar
I podmień je w folderze z grą a dokładniej: Black Desert\prestringtable\kr

Źródło: http://black-desert.com/forums/index.php/Thread/3245-English-Patch/?postID=50309#post50309

Okej mam, ale chyba przerwa techniczna

tak do 14 serwery są offline

Ogólnie pogralem wczoraj z 30minut. Bola mnie oczy od grania w ta gre. Nie wiem dlaczego ale ta grafika jest jakas za bardzo szczególowa. Caly dzien w GTA i wszystko okej, a tutaj po 30minut bolaly mnie oczy. Co do optymalizacji to nawet ok. Musza popracowac jeszcze troche bo w porównaniu do optymalizacji GTA duzo brakuje. Nie wiem tez jak by bylo z FPS przy wiekszym skupisku ludzi. Ogólnie gra fajna. Grind giantem calkiem przyjemny. Ciezko mi powiedziec czy bedzie to wielki sukces czy wielki hype ze wzgledu grafiki. Po drugie nie wiem czy przy takiej ilosci grafiki oraz takich anmiacjach skili komputery nadaza przy wiekszej akcji. i5 2500k + GTX 980 w 4K na Ultra ok 30fps. Spadki do 20 kilku w combat,Jak zejdziemy do medium/high to de 50-60fps w 4K jest. Ogólnie mi sie podoba. Fajnie to wyglada. Pytanie tylko czy bedzie co robic na end game ale to jeszcze dlugo dlugo:)Ping 290 z UK bez zadnych WTFAST VPN itp

Czyli juz mozna powiedziec , ze w Europie to nie odniesie sukcesu zadnego z takimi wymaganiami - przykre ale prawdziwe , gry , ktore maja wysokie wymagania nie sa grywalne w europie ze wzgledu .....$$$

90% naszych będzie grało na wersji us niż w europie.Gra na minimalnych wygląda tak jak tera na średnich bez obaw.

90% naszych będzie grało na wersji us niż w europie.Gra na minimalnych wygląda tak jak tera na średnich bez obaw.

Nie bedzie gralo na US...na US gra moze 5% wszystkich graczy kolego ...i sam to sprawdzalem chcac nie chcac ping i godziny eventow przemawiaja nad wersja Eu . Co ma grafika do gry :> bo chyba nie dla niej grasz? Gra jest zbyt mocno hypowana chociaz jeszcze ponad rok do premiery moim zdaniem.

90% naszych będzie grało na wersji us niż w europie.Gra na minimalnych wygląda tak jak tera na średnich bez obaw.

Chce Ci powiedzieć iż wersja US iu EU wydawana jest przez tego samego wydawce co w EU czyli Daum.

Dodatkowo już w maju ma być pierwsza CBT Black Desert RUS.