Blaumro jak zwykle na propsie

Oj nie lubimy się z tym panem, ale o tym na sam koniec.

Po pierwsze już mówię czemu nie wale na PW.

Po 1.

Po 2.

Czyli kiedy kończą się sezonowane argumenty moderatorowi i nic już nie wymyśli...

e35fc233ab116b6fgen.png

Już wiecie czemu.

Przejdźmy zatem do powodu bana.

Są nimi uwaga uwaga...

AND THIS REASON IS

887affada3d5675agen.png

TU TU TU TU TU TU (w tle leci THE TIME IS NOW)

Prowokowanie nie jest w żaden sposób zabronione i nic o tym nie ma w regulaminie. Czyli wiesz możesz sobie wmawiać tylko zostaw to dla siebie.

Spam na SB, a to dobre. Wystarczy spojrzeć co jakiś czas na ten czat, by zobaczyć 5 wiadomości pod rząd przez jedną osobę. I jest to całkowicie normalne. To po pierwsze.

Po drugie to tutaj taki fragment z forum.

4.3. Zabronione jest publikowanie jednego postu pod drugim (za wyjątkiem wyszczególnionych w poprzednim podpunkcie sytuacji oraz shoutboxa)

Widzę grubo tutaj blaumro się bawisz.

Dlaczego taki śmieszny powód? Oczywiście przecież ja mam u niego minusa.

Powiem wam też czemu, gdyż blaumro nie dorósł do roli moderatora i niczym ten poniżony przed koleżankami z klasy chłopiec z III C gimnazjum

walczy zażarcie. Tylko trochę mniej uczciwie i przegrywa po raz 2. Wcześniej gdy skończyły mu się sensowe argumenty wbił i po prostu zamoknął mój temat skargi...

Twierdząc, że wszystkie posty w tym temacie bez "linku do wyniku" to offtop hahaha hahahah hahaha hahah kisnę jak ogórki. Pomijając fakt, że połowa ludzi tego nie zrobiła, ale warn należał się tazoskowi, bo on jest zły.

I naśmiewa się z blaumra, że jest mało wartościowy i bezużyteczny na tym forum czyż nie?

Oczywiście... że tak. Widzisz ja chociaż mam niezbity argument na twoją nieobiektywność i próbę wykluczenie mnie ze społeczności na tym forum co pokazałeś już po raz drugi.

Czyli grasz nie fair :) oj jaka szkoda.... bo wytykam ci twoję błędy i się obrażamy ? OJO JOJO SZKODA...

Popisałeś się nie ma co.
Tak więc przedstawiłem swoje stanowisko.

Jeżeli którykolwiek admin chce się podeprzeć proszę o SS moich "przestępstw" z SB, by mieć jakieś uzasadnienie.

Pewnie będę musiał się znowu rozpisywać bo on się nie przyzna do błędu. Więcej takich moderatorów...

Jako iż dostałem też 2 dni bana pragnę prosić o jakieś zadośćuczynienie <3 pozdrawiam administracje :P xD.

Spamujesz SB, prowokujesz innych, obrażasz każdego na każdym kroku i jeszcze się dziwisz, że łapiesz warny. Normalny człowiek dawno nauczyłby się minimum kultury, ale jak się traktuje wszystkich z góry, to potem nie ma się co dziwić, że Twoje bany cieszą ogromną ilość użytkowników. Ciągnij takie zachowanie dalej, a z radością oblejemy tutaj Twojego nadciągającego wielkimi krokami perma.

A admini nie potrzebują uzasadnień, według regulaminu zdanie admina jest ostateczne i nie można go podważyć :)

Wiesz gdybym obrażał każdego na każdym kroku jak ty to mówisz dostałbym za to bany.

Co do prowokowanie nigdy nie atakuje nikogo pierwszy :) i za takie coś nie ma warnów.

Spam na FB, a to dobre wiesz jestem rozgadany i jak z kimś pisze to staram się udzielić jak najwięcej informacji.

Twoje argumenciki to takie porównanie mochera, który narzeka na młodzież, że ćpają piją i uprawiają stosunek przedmałżeński...

Znowu zamierzam spamować jak w poprzedniej mojej skardze, gdzie szybko skończyły ci się pomysły.

Nie nie odpisuj wyjdź tak będzie najlepiej. I daj mi tu jakieś dowody za obrazę na każdym kroku xD (prócz tych 3 co dostałem za nie karę)

Bo wymyślać to i ja umiem.

Spadne na twój poziom.

O boże znowu tej yamij czy jakoś tak.

Stale wali mi offtopa bez pokrytych dowodami oskarżeniami.

Pisze jakieś pierdoły o latających krowach.

Zaraz zacznie mi pisać o swoich kolegach na forum z klubu animie.

12.1. Regulamin ten będzie uzupełniany o kolejne punkty, jeżeli tego będzie wymagać sytuacja.
My niżej podpisani zobowiązujemy się do przestrzegania go i dawania dobrego przykładu naszym użytkownikom

Wymyślaj dalej coś o

A admini nie potrzebują uzasadnień, według regulaminu zdanie admina jest ostateczne i nie można go podważyć

Czekam na domysły pseudo znawców co do mojego multikonta.... jak co skargę

A ja powiem tak. Nie lubią Cię tu Tazos i tyle. Dla mnie, to warna możesz dostawać za samo istnienie. :) Szukać w d*pie mózgu i wszyscy dookoła są źli i głupi, tylko Ty jedyny sprawiedliwy. Znajdź sobie hobby, które nie byłoby powiązane z gloryfikacją Twojej osoby a demonizacją każdej innej napotkanej osoby(w tym moderacji).

Zabawne po raz drugi ci sami ludzie spamują mi pod skargą.

I jeszcze pisze mi o znalezieniu sobie hobby co za hipokryzja.

Osoba, która komentuje i wypisuje sobie o mnie opinie i myśli, że ona kogokolwiek obchodzi.

Kozak jestem w korpce.

Składam prostą uzasadnioną skargę, ale widzę że tutaj niektórzy się nudzą :(

"ZNAJDŹCIE SOBIE JAKIEŚ HOBBY" albo kolegów czy dziewczynę.

(brakuje tylko deimonda)

Teraz rozumiem to klubik anime ;) moi wierni fani

Naprawde? No nie. Jestes strasznie uszczypliwy i cyniczny, czepiasz sie jak plec piekna z okresem, plus masz jakies psychiczne wykrecenie na temat studentow, posiadania dziewczyny. Probujesz nieustannie trollowac i prowokujesz. Gdyby rzeczywiscie tak nie bylo i nic bys nie robil zlego to nikt by tak na Ciebie nie patrzyl - no i nie dostawalbys tylu warnow, bo jedno wiaze sie w pewnym stopniu z drugim. No chyba, ze tutaj Ty jestes ten superhero, ktorego swiat nie rozumie. Jak tak to zrob jak Werter, tylko celniej.

Wiesz jakoś nigdy nie miałem zamiaru z tobą rozmawiać na SB i jak piszę z kimś często się wtrącasz i piszesz najczęściej jakieś informacje o mnie itp.

Najlepsze jest ostatnio jak pisałeś do mnie coś o wychodzeniu na dwór. Wtedy szybko cię zgasiłem panie magiku :).

Raz napisałem swoją opinie o tym, że dla mnie typowy studencik to taka osoba, którą utrzymuje mama nie pracuje i ledwo zdaje, a potem płaczę, że nie ma pracy chociaż jest wykształcona.

Oczywiście zabolała cie moja opinie i nie możesz sprostać temu, że ktoś ma taką a nie taka opinie o tobie.

Jakoś jak ktoś ma o mnie opinie "troll i bóg wie co jeszcze" mam to w d*pie. I tutaj się właśnie różnimy.

Moja dziewczyna studiuje i wiesz tutaj trzeba mieć czasem jakiś dystans do siebie.

To trochę tak jak pisanie tego i tamtego o lewakach, chociaż niektórzy są normalni i chcą zmienić coś w naszym państwie.

Gdybym pisał o nich pewnie by ci to nie przeszkadzało i tutaj cie boli.

Nagrabiłeś sobie, nikt cie nie lubi i zbierasz warny w sytuacjach, w których ktoś inny być może zostałby potraktowany ulgowo. Bardzo dobrze.

Chyba dla ciebie jakaś niekorzystny komentarz o studentach to obraza majestatu.... Polecam maść, albo trochę dystansu.

Bo jak wspomniałem.

To trochę tak jak pisanie tego i tamtego o lewakach, chociaż niektórzy są normalni i chcą zmienić coś w naszym państwie. Gdybym pisał o nich pewnie by ci to nie przeszkadzało i tutaj cie boli.

I tym się różnimy.

VanMetal

Nie jestem tutaj po to by mnie wszyscy lubili.

I jakoś nie narzekam na brak tutaj takich znajomych z którymi mogę pogadać na SB o tym czy o tamtym.

W przeciwieństwie do ciebie.

Blaumro czemu dałeś mi 3 ostrzeżenia na początku ? Oj nie dobry moderator, nie dobry trzeba napisać zażalenie.

Tak poważnie drogi autorze, jesteś chyba inaczej inteligentnym użytkownikiem tego forum.

Wszyscy się na Ciebie uwzieli. To musi być jakiś spisek.

Jakbys byl na tyle madry to olalbys sprawe cieplym moczem.

10.6. W razie poważniejszych zażaleń w drugiej kolejności wnioski wraz z uzasadnieniem własnego stanowiska możemy kierować do administratorów lub sporządzić nowy wątek w odpowiednim dziale na forum. Decyzja administratora w danej sprawie będzie jednak ostateczna i niepodważalna.

Ja nic nie wymyślam, ja cytuję regulamin, którego najwyraźniej nawet nie chciało Ci się przeczytać. I nie, nie skończyły mi się pomysły, po prostu z ludźmi takimi jak Ty się nie dyskutuje. I tak przez Twoje nadmuchane ego żadna argumentacja nie przejdzie.

Ogólnie to raczej wszyscy mają już dość twoich żali itp. Ponadto jesteś strasznie zadufany w sobie z tego co widzie po twoich wypowiedziach gdzie uważasz, że z absolutnie każdym wygrywasz każdą walkę słowną i tutaj pewnie za chwilę napiszesz jakieś bzdury wyciągnięte skąd światło nie dochodzi i powiesz mi albo, że mnie zgasiłeś albo "zjadłeś".

Ogólnie to raczej wszyscy mają już dość twoich żali itp. Ponadto jesteś strasznie zadufany w sobie z tego co widzie po twoich wypowiedziach gdzie uważasz, że z absolutnie każdym wygrywasz każdą walkę słowną i tutaj pewnie za chwilę napiszesz jakieś bzdury wyciągnięte skąd światło nie dochodzi i powiesz mi albo, że mnie zgasiłeś albo "zjadłeś".

Jesteś tu tydzień, skąd wiesz, że wszyscy mają go dość? Ja przykładowo nie mam, bo mnie to nie rusza. Może czasem przesadzi, czy za dużo się chwali, ale na dobrą sprawę jest nieszkodliwy i nie rozumiem skąd ta niechęć do jego osoby.

Dla mnie ost niezgodny z regulaminem i dany żeby dać. Nie da się spamować na SB, bo do tego właśnie to miejsce służy. Nie raz też widziałem, jak każdy, dosłownie każdy spamował i jakoś nikt nic przeciw nie miał. Nie ma też ostrzeżeń za prowokacje, bo się nie da za takie coś ostrzeżenia przyznać i było to wałkowane już dużo razy. Zresztą każdy prowokuje, wystarczy się nie dawać wciągnąć w prowokacje innych.

Tazos powinien dawno zarobić perma za to że jest i tyle, moderatorzy i administracja się z nim bawią i tylko szukają powodu, żeby go wywalić - a po co, skoro im nie odpowiada, to po prostu powinni sprzedać mu bana i zaprzestać tej głupiej zabawy

Na forum wchodzę trochę rzadziej niż na stronę, jednak nie zauważyłem by @blaumro karał kogoś bez powodu.

Autorze,chodzi o to iż już na początku wyrobiłeś sobie opinię użytkownika o trudnym charakterze nie akceptowalnym przez społeczeństwo forum. Jeżeli chcesz korzystać z forum to po prostu musisz się przystosować, pyskówki i zażalenia nic nie dadzą.

Bądź miły,zachowuj się jak na człowieka przystało i nie będzie problemu. Są takie sytuacje w których ciężko się nie zdenerwować,jednak trzeba to przeboleć i zostawić, tak już jest na tym świecie.

@Nvminer Po pierwsze nie jestem tu tydzień po prostu wolę przeglądać to forum niż się specjalnie udzielać, a po drugie nie napisałem, że mam go dość tylko mam dosyć jego zażaleń o byle co.

Ja nic nie wymyślam, ja cytuję regulamin, którego najwyraźniej nawet nie chciało Ci się przeczytać. I nie, nie skończyły mi się pomysły, po prostu z ludźmi takimi jak Ty się nie dyskutuje. I tak przez Twoje nadmuchane ego żadna argumentacja nie przejdzie.

Tylko wiesz tutaj pisze o decyzji Administratora zapewne wysokiej wagi takiego ja chmarus czy salek.....

Blaumro to zwykły mod...

Więc wymyślasz :( i płaczesz pod każdą moją skargą

Naprawdę bawi mi się ktoś bierze:

Szach-mat

3:0 dla mnie

zjadłem cię

wygrałem

itp.

na poważnie i potem mi to przedstawia.

Zanim zaczniesz żartować w internecie polecam zapoznać się z https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Poego

To co mi się bardzo podoba na tym forum, to że obowiązuje tu pewna kultura wypowiedzi. Jasne od czasu do czasu można się powygłupiać, ale Ty przeginasz. Jak tego nie zrozumiesz, to Twój pobyt na forum niedługo się skończy.

Zanim zaczniesz żartować w internecie polecam zapoznać się z https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_PoegoTo co mi się bardzo podoba na tym forum, to że obowiązuje tu pewna kultura wypowiedzi. Jasne od czasu do czasu można się powygłupiać, ale Ty przeginasz. Jak tego nie zrozumiesz, to Twój pobyt na forum niedługo się skończy.

Skończyły się argumenciki zmieniamy temat? Tylko nie wiem po co dajesz mi tutaj jakieś linki do Wikipedii guzik mnie one interesują. Co do ma w/g wspólnego z moją skargą?

Po prostu spamujesz mi pod skargą i kolejny raz wychodzisz na minus....

Brnij dalej może skończymy na moich poglądach politycznych.

Wiesz nie przypominam sobie, żebym kiedyś z tobą dyskutował o jakiś poważnych tematach i raczej nie zamierzam tego robić :)

Wszystkich tutaj prawiących mi morały o tym co należy, a czego nie.

I o tym jak to ja się nie zachowuje, że wszystkich obrażam i bóg wie co jeszcze.

Zapraszam do czytania J,8, 1-11

Wspólnego ze skargą ma to, że może pomogłoby Ci zrozumieć dlaczego dostałeś ostrzeżenie. I dlaczego zarówno to jak i każde poprzednie było uzasadnione. Niestety żeby to zrozumieć musiałbyś najpierw wyjść ze swojego malutkiego świata, gdzie Ty jesteś najważniejszy.

Na tym kończę temat, jeśli dalej nie rozumiesz czemu zgarniasz ostrzeżenia w tempie ekspresowym, to pożegnam się z Tobą już teraz. Nie było miło poznać.